Moja Astrička mačička

Uživatelský avatar
Richard Zaťko
Příspěvky: 12
Registrován: 30 zář 2007, 01:55

Moja Astrička mačička

Příspěvek od Richard Zaťko » 30 zář 2007, 03:32

Čaute.

Dnes som sa rozhodol, že sa zaregistrujem a niečo pošlem o svojom miláčikovi, ku ktorému mám citový vzťah.
Vzhľadom k tomu, že pracujem pre GM Opel mám Opel. Podľa môjho názoru (a to som už pomaly 8 rokov v OPLI) je G-čko jedno z najvydarenejších Oplov vôbec. Motor - hm hm z benzínov jednoznačne 1,6i 8V (spoľahlivosť a nízka údržba - náklady) a z dieselov podľa vlastnej skúsenosti 1,7 DTi ECO (spotreba paliva). Samozrejme ani ostatné modely nie sú zlé, ale ako každý motor aj vozidlo je iba vtedy dobré, keď má pravidelný servis. Astra G je vynikajúce vozidlo! Jeho reklamačná krivka je pomerne nízka a jedná sa o spoľahlivé vozidlo vôbec, čo sa týka aj konkurencie z ostatných tried. Po mojich skúsenostiach s predanými vozidlami môžem povedať, že G-čko je v súčasnej dobe jedno z mála vozidiel, ktoré sa ešte vyrába od roku 1998, keď bolo uvedené na trh a stále(!) sa veľmi dobre predáva pretože sa jedná o auto ktoré má stále čo ponúknuť. Myslím že Astra G je ako dobre urobená a zachovalá 40 ročná fešanda :)

Posielam fotky už môjho tretieho OPL-u predtým som mal Corsu C potom Astru akože inak ako G-čko ale verzia ECO s motorom 1,7 DTi (super spotreba !!! 3,5l/100 km), ale vzhľadom k mojej muzikantskej záľube som potreboval niečo väčšie a keďže G-čko je super, tak som si poriešil CARAVAN. Za akých okolností sme ho dali s kolegami dohromady už vidíte na fotkách sami. Chcel by som sa aj touto cestou mojim kolegom Mirkovi M. a Jankovi Š. poďakovať za trpezlivosť a profesionálne odvedenú prácu ...

Záverom chcem vysloviť obdiv administrátorom, ako aj tvorcovi tejto stránky, za výborný nápad, ako prezentovať a zdokonaľovať toto skvelé vozidlo, pretože skúsenosti a nápady je najlepšie čo môže byť. Chalani, všetka česť !!!

zdraví Richard Zet.
GM Opel Autotip spol. s r.o. Martin SK Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Richard Zaťko
Pôsobenie v GM OPEL: od 5/2000
Astra G Sport CARAVAN 2,0 DTL
Servis: Autotip spol. s r.o. Martin

Reklama
 

Uživatelský avatar
veski
Příspěvky: 220
Registrován: 05 kvě 2007, 10:28
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od veski » 30 zář 2007, 09:49

Jak dlouho jste ji dávali dohromady? Pěkná práce. Taky bych chtěl mít tak krásný lak. :) Ikdyž by mi na sídlišti vydržel tak rok a byl by ve stavu jak je teď. :x
9/99, 1.6 16V (X16XEL), Caravan, Edice 100

Uživatelský avatar
Richard Zaťko
Příspěvky: 12
Registrován: 30 zář 2007, 01:55

Astrička - mačička (moja nádhera)

Příspěvek od Richard Zaťko » 30 zář 2007, 11:06

Ahoj :D

No nebudeš veriť ale skoro mesiac (cca tri týždne, každý deň po dve hodiny po pracovnej dobe). Fakt dali sme si záležať, strávil som s mechanikmi veľa času a naučil sa ďalšie finty. Rátam aj soboty, pretože v nedeľu by sa malo oddychovať :) najviac sa mi páčilo keď už vrčal motor (foto 1) a najviac so sa obával geometrie (foto 2,3)ale nakoniec bolo všetko v pohode. Farba je naozaj super. Inú by som asi ani nechcel (výnimku by mala akurát ardénska modrá ktorá sa dáva iba na OPC) s prednou maskou som sa bavil asi tak hodinku aj pol a Xenóny do zatmavených svetiel som montoval asi tak tri hodinky (foto 4).
Ale chystám ešte zlepšenia keď si našetrím a budem veĺký a dospelý tak by som chcel ešte krajšie 16 palcovky elektróny a zatmaviť zadné spolujazdcove a zadné okná + pridáme voľajaký spoilerík a DVD s NAVI do vozidla by nebolo tiež na zahodenie, tubu si urobím aj sám, keď to bolo rozhodené tak som potiahol káblik nf signálu ako aj napájanie 12V na aktívu do batožinového priestoru ako majú Zafiry.

Som rád že som natrafil na takéto skvelé fórum a aj na takých zanietencov najsuper OPLU ako je Astra G.

ObrázekObrázek Obrázek Obrázek
Richard Zaťko
Pôsobenie v GM OPEL: od 5/2000
Astra G Sport CARAVAN 2,0 DTL
Servis: Autotip spol. s r.o. Martin

Uživatelský avatar
veski
Příspěvky: 220
Registrován: 05 kvě 2007, 10:28
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od veski » 30 zář 2007, 11:40

Tak v té ardénské modré, co měla být jen na OPC, tady v Ostravě jezdí kombajn. A jediné, co je na něm OPC je pouze ta barva. Ale náááááádhernááááá (chybí mi slintající smajlík). Stál jsem vedle něj na provaznické v Hrabůvce. Ani ji neměl moc naleštěnou a i tak prostě super barva.
Podobnou barvu často vidím na fiestách.
9/99, 1.6 16V (X16XEL), Caravan, Edice 100

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Příspěvek od Gallo » 30 zář 2007, 11:52

Pěkný karavan, pěkný... Holt dobře odvedená práce. I ta maska vypadá good...Máš fakt pěkný autíčko.

Sršeň
Příspěvky: 595
Registrován: 22 bře 2006, 09:09
Bydliště: SLOVAKIA

Příspěvek od Sršeň » 30 zář 2007, 12:04

No to je nádhera, hlavne tie xenony žeriem. Ja tiež nedám dopustiť na kombajny, su to veľmi priestranné autíčka. veľa šťastných kilometrov :wink:
X20DTL-G CARAVAN, AUTOMAT, PC, TEMPOMAT, KLIMA, KOŽA, 100 EDITION

Jocker
Příspěvky: 2115
Registrován: 15 črc 2007, 13:21
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Krásná

Příspěvek od Jocker » 30 zář 2007, 12:05

Krásné auto, a ještě krásnější maska, copak to je? Taky bych si dal říct.

Saša
Příspěvky: 1861
Registrován: 02 lis 2006, 14:40
Bydliště: VALASSKE MEZIRICI-ZLIN

Příspěvek od Saša » 30 zář 2007, 12:23

Super prácička,jako nový,ta maska je bomba,tvé zkušenosti se nám všem budou moc hodit,tak vítej...... :wink: :wink: :wink:
ASTRA-G-1,6 -X16SZR,3dv.1999, ABS,4kotouč,4airbag,el.zrcátka,centrál,alarm, lité kola 16Allesio,křídlo Irmscher,Angel eyes,folie SunTek.
------
ASTRA-H-1,7CDTI-ENJOY,2005,ABS,4kotouč,8airbak,el.zrcátka,okna,centrál,AAC,CD30MP3,
16 origo Opel,OPC křídlo.
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=2261

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 30 zář 2007, 12:30

No teda, ty fotky, toje snad ve výrobní lince né :?:
Je vidět, že pro tuto značku žiješ, tak aŤ slouží bez nehod :? :? :?
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Sršeň
Příspěvky: 595
Registrován: 22 bře 2006, 09:09
Bydliště: SLOVAKIA

Příspěvek od Sršeň » 30 zář 2007, 20:19

Na stlpikoch máš fóliu? Ináč bol som pár krát vo Vašej firme, môžme sa potom niekedy stretnúť a pokecať. Bývam kúsok od Žiliny. :wink:
X20DTL-G CARAVAN, AUTOMAT, PC, TEMPOMAT, KLIMA, KOŽA, 100 EDITION

Uživatelský avatar
Richard Zaťko
Příspěvky: 12
Registrován: 30 zář 2007, 01:55

Příspěvek od Richard Zaťko » 01 říj 2007, 02:26

Jasné chalani

Ďakujem za privítanie. Keď bude komplet dokončená aj zvnútra tak pošlem podrobný popis prerábky. OPLOM žijem už takmer 8 rokov a pracujem na oddelení predaja vozidiel ktoré mám na starosti.
Sršen, daj mi vedieť kedy dojdeš. poradím Ti ako som vymyslel a nalepil tie stĺpikové fólie. nie je to až také zložité. Pre spermina: Tak sme sa trošku posnažili s mojimi kolegami, fakt sme si dali záležať ...
Saša: Ďakujem za privítanie :D aj ja sa teším skvelej partii.
Jockerovi predná maska pri troche fantázii kríženec z C Corsy a G Astry. Výsledok je celkom v poho že? Gallo ďakujem za pochvalu :) :) :) [/b]
Richard Zaťko
Pôsobenie v GM OPEL: od 5/2000
Astra G Sport CARAVAN 2,0 DTL
Servis: Autotip spol. s r.o. Martin

Uživatelský avatar
james11
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2006, 15:35
Bydliště: ...kraj slivovice a klobásek...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od james11 » 01 říj 2007, 17:57

tak to je skvělá práce a výsledek stojí za to! krásné auto :!:
<b>Astra 1,6 16V </b> http://sux.cz/252

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

fdg

Příspěvek od lukaskpd » 01 říj 2007, 18:05

cau pekna astricka to si ju koupil taku rozbitu a nemozes mi poradit co by sse dalo dat stravit s jednou prolecnaninou vo dverach
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Uživatelský avatar
Richard Zaťko
Příspěvky: 12
Registrován: 30 zář 2007, 01:55

Příspěvek od Richard Zaťko » 01 říj 2007, 18:08

Ahoj LukasKPD - musel by som to vidiet posli foto.
Nazdar James11 - dakujem moc krat za pochvalu ... fakt sme sa snazili.

Som zvedavy ako bude vyzerat ked "zadymim" zadne okna ...
Richard Zaťko
Pôsobenie v GM OPEL: od 5/2000
Astra G Sport CARAVAN 2,0 DTL
Servis: Autotip spol. s r.o. Martin

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

dsa

Příspěvek od lukaskpd » 01 říj 2007, 20:36

cau tady je ta prehlbina Obrázek Obrázek
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Odpovědět