CUBErt´s Astra Caravan 1.4 16V & Fiat Barchetta 1.8 16V

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 2810
Registrován: 21 srp 2006, 15:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Astra - R@SAG » 26 čer 2007, 14:11

CUBErt : Mám ještě jeden dotaz, nedělají ty ofuky, při vyšší rychlosti hluk, tak při 100 až 130 km / hod, na dálnici.
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J
Moje astra https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=1704&start=0

Reklama
 

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 2810
Registrován: 21 srp 2006, 15:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Astra - R@SAG » 26 čer 2007, 14:26

když někdo "odlupuje" znaky jak ve předu,tak v zadu.Jako kdyby se lidi styděli za tu značku.V tom případě nechápu,proč si kupují Oply.

Omlouvám se, toto mě úplně vytočilo. Tím konec OT
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J
Moje astra https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=1704&start=0

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 26 čer 2007, 14:47

Nedorozumění vysvětleno přes SZ a tak to má být.Jak napsal kolega -konec OT
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Uživatelský avatar
CUBErt
Příspěvky: 426
Registrován: 14 čer 2006, 19:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CUBErt » 26 čer 2007, 15:08

4Martin22: Kupoval jsem jí přes Aukro, odkaz jsem dával milosh, bude to někde v sekci o maskách :wink: ( ta maska je přesná kopie originálu, jen tam není vzadu kus takového plastu, a je vyrobená z materiálu, který asi snadno praskne. Dirky na šrouby jsou menší než originální, tak tam musíš případně dát menší vruty. Celkově mi ta maska přijde jako pěknej šmejd, doporučuji koupit jinde. Ovšem to že je šmejd úspěšně maskuje přední stranou, která zase působí kvalitněji než zkutečně je. Vzhled ohodnotí každý sám.)

4milode: Kdyby se mi víc líbila maska se znakem, tak bych si sehnal originál s chromovou spodní linkou, nicméně se mi tahle opravdu líbí víc. Dokonce víc než kamei, originál opc, jom a jim podobné a mnohdy dražší kolegyně. Nějak mne ta bezznaká jednoduchost oslovuje více. Dokonce chápu řidiče, co u svých mazlíků sundávají označení, prostě se jim víc líběj holé prdelky :wink: . Já mám na víku kufru nápis CUBERT a znak wauxhall. Ne proto, že by jsem se styděl, nýbrž protože mi nějakej "kamarád" odtrhnul označení auta i s kouskem laku. Chtěl jsem koupit originální značení, ale dávat za originální znak oplela 560 českejch kaček, to tam radši šoupnu wauxhall za zlomek této částky a kašlu na opela a jeho originální díly. No a CUBERT je tam protože autu říkám třetí cube :lol: :wink:

4Astra - R@SAG : Jestli na dálnici dělaj ofuky kravál ? Tak toto ti říct přesně nemůžu. Já když jedu po dálnici tak jedu buďto eko na spotřebu rychlostí kolem 100 a to neni po hluku ani náznaku, nebo se neudržím a drtím tdičkáře v rozmezí 150-160km/h a tam už je zvuk rozráženího větru hodně slyšet, ale řekl bych že jde spíše od zrcátek než ofuků. ( v těch 160 kupodivu nedělá moc velkej kravál ani hodně solidně vytočenej motor, navíc takhle vytočenej hezky drží rychlost a člověk nemusí podřazovat ani do kopců :wink: )

4 ALL : Znám spoustu řidičů, dělím je na dvě skupiny. Jedni ti co maj Opela, a druzí co Opela nemaj. Jedni na své auto nedaj dopustit a klidně by si koupili auto stejné značky znovu, a druzí z nepochopitelných důvodů házej na značku těch prvních jenom špínu, lži a pomluvy. Ten kdo Opela má podle mě nikdy nesundá označení auta z důvodů studu, protože mezi námi dobře víme že s Oplem není za co se stydět !!!!
Opel Astra Caravan 1,4 16V

Obrázek

Uživatelský avatar
Kajinek
Příspěvky: 48
Registrován: 28 bře 2007, 15:40
Bydliště: Prievidza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kajinek » 26 čer 2007, 17:33

CUBErt píše:....... protože mezi námi dobře víme že s Oplem není za co se stydět !!!!
....krásne si to povedal.... :wink:

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 26 čer 2007, 18:24

To CUBErt:Jednoznačně s tebou souhlasím.Tvé vysvětlení a pohled na věc je jednoznačný.A už vůbec ti nemíním upírat tvou radost a potěšení z auta,potažmo kteréhokoliv dílu na něm.A nejen tobě,ale žádnemu členovi tohoto fora.Pouze jsem vyslovil názor a domněnku.Každému se líbí něco jiného,ale nebudeme přeci jen chválit a chválit.
Ten kdo Opela má podle mě nikdy nesundá označení auta z důvodů studu, protože mezi námi dobře víme že s Oplem není za co se stydět !!!!-Věřím tomu,že kdyby se udělala anketa na toto téma,mít či nemít znak na autě,tak většina bude pro něj a zrovna tak plno lidí bude považovat sundání znaku za degradaci značky auta.Já to tak považuji a je mi jedno,jestli se do mě pustíte.. :cry:
Já mám osobně s logem Opel kšiltovku,zapalovač,klíčenku,pozadí v telefonu a mohl bych pokračovat.....
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 26 čer 2007, 18:46

8) No já nevim tohle je asi každýho věc já ačkoliv opel fans a patriot jiný auto do baráku ani omylem :lol: už mám 3tího a chystám se na 4týho tak na astře mám masku bez znaku a zadní znak mám připravenej vauxhal je fakt že uplně bez znaku bych to nechtěl pač nato že mam opel sem náležitě hrdej :wink:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Uživatelský avatar
CUBErt
Příspěvky: 426
Registrován: 14 čer 2006, 19:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CUBErt » 26 čer 2007, 19:04

Milode ja to myslel tak, že když si někdo koupí Opela, tak k tomu musí mít rozumnej důvod, nikdo si přece nekupuje auto z donucení. Z toho vyplívá, že když už si ho někdo koupí, tak se pro něj rozhodnul, a předpokládám, že si každý za svým rozhodnutí stojí ! Proto si myslím, že kdokoliv si sundá znak z auta, tak ne z handby nebo že by se styděl, ale třeba protože se mu tam jen ten znak nelíbí.

Mno a znak wauxhal vzadu mam jen proto, aby mi neteklo do zadních dveří. Kdyby tam nebyla ta malá dírka a škrábance od dementa, co sundaval znak bruteforce metodou, tak tam nemam ani ten wauxhal.

PS.: Milode, nikdo se do tebe pouštět nebude, máš právo na svůj názor, nejsme přece v Rusku :wink:
Opel Astra Caravan 1,4 16V

Obrázek

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 26 čer 2007, 19:06

v poho :wink:
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Uživatelský avatar
CUBErt
Příspěvky: 426
Registrován: 14 čer 2006, 19:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CUBErt » 27 dub 2008, 09:11

Nové dunítko :D

Obrázek
Opel Astra Caravan 1,4 16V

Obrázek

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 27 dub 2008, 09:16

Hezké DUNÍTKO..... :lol:
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 27 dub 2008, 19:02

:D Fólie na oknech máš, tak by skla vypadnout neměla! :lol: :lol:

Uživatelský avatar
CUBErt
Příspěvky: 426
Registrován: 14 čer 2006, 19:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CUBErt » 27 dub 2008, 22:40

No Zdeňku, kdybys viděl co dělá střecha když neotevřu okna :lol: To pak přítelkyně nemusí klepat řízky. Ne, tohle se opravdu nedá poslouchat na plno, mám to opravdu jen velmi decentně :)
Opel Astra Caravan 1,4 16V

Obrázek

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 27 dub 2008, 23:16

Tak se ti z kombiku stal hečbek, mno, jako taky jsem priznivce duc muziky ale kufr potrebuju vic nez uchu lahodici muzicce :wink:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Phrz
Příspěvky: 1306
Registrován: 17 srp 2007, 09:13
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phrz » 27 dub 2008, 23:55

CUBErt píše:Nové dunítko :D

Obrázek
Ty kráso a máš hatchback :D
bývalé: Astra G Comfort 1.4 https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=47&t=25151
nyní: Corsa D Sport 1.4T https://corsaclub.cz/viewtopic.php?f=9&t=9676
nyní: Astra J Cosmo 1.6T SIDI https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=17&t=378&p=3258#p3258

Odpovědět