Fun project - Opel Astra G 1,6 Caravan

Odpovědět
Zdeněk Lhotský
Příspěvky: 97
Registrován: 09 srp 2010, 10:21

Fun project - Opel Astra G 1,6 Caravan

Příspěvek od Zdeněk Lhotský » 28 čer 2015, 21:02

Ahoj všichni
asi před necelym pulrokem jsem si koupil nahodou za 12000 kč astru G caravan, měla nějakých pár bolestí jako neplatnou technickou, rezavej lem a par dalších kosmetických vad.Protože jsem koupil domek a potřeboval jsem nějaké slušné pracovní auto rozhodl jsem se zrealizovat FUN PROJECT aby ta pracovní Astra měla nějakou uroven:-)
Par detailů o autě a pak už fotky vysledku pul roku prace.....
Astra g Caravan 1,6 16v 74 kw, r.v. 2000, najeto 406 000 tis. km, po prvnim majiteli, 4x airbag, klima, abs, el. okna a zrcátka, palubní počítač, mlhovky, centrál ........auto má servisní knihu a vše je funkční:-)Po opravě včetně nového šedého matného laku přibyla stropnice osazená 106 diodami ala rolls royce, interier vylakovaný do černého lesku, kola 205/40/17, lakované brzdiče a bubny, zatmavená zadní světla a blinkry v blatnících, kliky, prahy,zrcátka, plasty předního nárazníku, hagusy a lišty ve střeše a okolo předního okna, torpedo, maska, lišta 5-tých dveří a víčko nádrže do černého lesku, mlhovky dostaly žlutou folii, přibyl parkovací asistent , decentní koncovka výfuku a polepy s logem FUN PROJECT na předním a zadním okně a spodku dveří..... v planu je zastavba DVD pro našeho malyho a černé folie....možná pružiny ale vzhledem k pracovnímu charakteru auta vahám.....
Co vy na to?? Povedlo se to aspon trochu????

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
Ajw
Příspěvky: 184
Registrován: 21 říj 2013, 16:33
Bydliště: TN/IL

Re: Fun project - Opel Astra G 1,6 Caravan

Příspěvek od Ajw » 28 čer 2015, 22:26

Zdeněk Lhotský píše:potřeboval jsem nějaké slušné pracovní auto
moje auto nevyzerá tak ako tvoje pracovné :shock: velmi pekná astrula 8)
2x Astra G X14XE Green&Red Toadstool
Astra G Y20DTH

Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1929
Registrován: 26 zář 2012, 21:11
Bydliště: VS,ZL

Re: Fun project - Opel Astra G 1,6 Caravan

Příspěvek od pejee » 28 čer 2015, 22:31

Za ty prachy a v rámci možností pěkné 8) jak jsi dělal ten černý strop?
______
X14XE
Z20LET OPC II
______

Zdeněk Lhotský
Příspěvky: 97
Registrován: 09 srp 2010, 10:21

Re: Fun project - Opel Astra G 1,6 Caravan

Příspěvek od Zdeněk Lhotský » 29 čer 2015, 21:13

no ona se odlepovala ta látka tak jsem ji sundal, očistit strávený molitan pod tou latkou a asi 4x nátěr balakrylem, žádná věda:-)

Odpovědět