Re: MircOva Astra Caravan 1.4 16v LPG - VIDEO (pomoc)

Uživatelský avatar
mirci10
Příspěvky: 65
Registrován: 11 pro 2013, 16:38
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: MircOva Astra Caravan 1.4 16v LPG - HELP?

Příspěvek od mirci10 » 09 kvě 2014, 04:51

Stickerbomb tam je kvôli opravovanemu nárazníku, čiže je to len tak dočasne urobene. Máš pravdu na Caravan sa to moc nehodí, kedže je to skôr take rodinne auto...
S tými kilometrami si to myslím aj ja, a v tejto dobe kúpiť stočene auto je normalka. Ale potrebujem to dat dokopy, auto využívam každý deň.
Inak mám odložené bez pneu R16 Dezenty ktoré založím asi na rok, tieto 195/60 sú dosť balóny ;)
Opel Astra Caravan 1.4 16v 66kW Edition 2000
EX: Škoda Felícia 1.3 MPi 50kW

Reklama
 

Uživatelský avatar
mirci10
Příspěvky: 65
Registrován: 11 pro 2013, 16:38
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: MircOva Astra Caravan 1.4 16v LPG - VIDEO (pomoc)

Příspěvek od mirci10 » 18 kvě 2014, 20:45

Tak sem pridávam videá aby ste si vedeli názorne predstaviť čo dorába tá moja Astra! toto robí iba na benzín...
Na tomto videu vidno, že po každom "pridaní" chce auto skapať...až keď som mu viac popridával tak to išlo do otáčok, inak nie... :cry:
http://youtu.be/VvM1pafOjKI
Na druhom videu je natočený výfuk, smrdelo to nehorázne a občas to aj strelíí...
http://youtu.be/6EXPTRQPEp4
Opel Astra Caravan 1.4 16v 66kW Edition 2000
EX: Škoda Felícia 1.3 MPi 50kW

Uživatelský avatar
mirci10
Příspěvky: 65
Registrován: 11 pro 2013, 16:38
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: MircOva Astra Caravan 1.4 16v LPG - VIDEO (pomoc)

Příspěvek od mirci10 » 02 čer 2014, 15:08

Tak, palivový filter vymenený, klapka je čistá a nakoniec som pozeral aj vstreky a skoro ma je*lo :x na bloku motora asi deci benzínu, posledný vstrek celý mokrý od benzínu. Vymontoval som ho a O-ring bol poškodený, vymenil som za nový, teraz už benzín nepresakuje cez ten vstrek ale aj tak vyzerá, že bude KO. Ono sa to stále tvári akoby to išlo na 3 valce ked to nakopnem (len na benzín). Auto sa celé chveje, nedrží poriadne ani otáčky, samo si pridáva, výkon stráca....tento alebo budúci týždeň mám isť na DIAG a možno sa dozviem niečo viac.
Hlava v smútku :cry:
Obrázek
A obul som na Astričku nové kolieska OZ s novýmu pneu 205/50 r16, teraz to už drží na ceste jak priklincované. ešte to znížiť o voláke 3cm časom...
Obrázek
Viac foto neskôr.
Opel Astra Caravan 1.4 16v 66kW Edition 2000
EX: Škoda Felícia 1.3 MPi 50kW

Uživatelský avatar
Hardy
Příspěvky: 1460
Registrován: 10 dub 2010, 01:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: MircOva Astra Caravan 1.4 16v LPG - VIDEO (pomoc)

Příspěvek od Hardy » 02 čer 2014, 16:59

Za tie Goodride pneu ťa nepochválim ale čo sa motoru týka tipoval by som, že lišta v prdeli. Jedna vec je že presakoval benzín, druhá že keď je ho tam toľko tak asi ten benzín nehorí = nemá ho čo zapáliť = chýba iskra a len ho tam strieka a strieka a hromadí sa. Kto vie či ten O.ring nepretlačil/nepoškodil ten nahromadený benzín. Čisto len teória, väčšie skúsenosti s týmto problémom nemám.
Moje prvé auto: Astra G 3door X16XEL - R.I.P

Kód: Vybrat vše

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=46&t=18192
Moje terajšie auto: Astra G Bertone Coupé Z20LET

Kód: Vybrat vše

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=50&t=25292
In memoriam Paul Walker - R.I.P

Uživatelský avatar
mirci10
Příspěvky: 65
Registrován: 11 pro 2013, 16:38
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: MircOva Astra Caravan 1.4 16v LPG - VIDEO (pomoc)

Příspěvek od mirci10 » 02 čer 2014, 17:20

To mi je jasné, že keď to striela do výfuku, že sa benzín nespáli a je ho tam veľa.....lenže s tým zapalovaním to je tiež záhada, keďže na LPG to ide pekne, kedy tedy to nejde úplne super, ale ked idem na benzín, tak to je ako za trest. a auto si na volnobeh aj samo pridáva, čiže pri preraďovaní keď mám tú chvílu vytlačenú spojku tak otáčky idu na cca, 2tis, to tiež neviem kde by mohla byť chyba, alebo keď chodím dolu takým miernym kopčekom tak dávam Neutrál a auto si od 1500 do 2000 pravidelne pridáva, všimol som si, že aj na lpg to zvykne urobiť.....toto ma tiež pekne sere. A potom si zvykne auto aj samo pridať, ked idem dolu kopcom, 4ka zaradená bez plynu a auto si samo pridá......Tento mesiac idem pravdepodobne na kontrolu LPG, kedže ma čaká emisná, tak ak je aj tam problém, nastavia to dúfam, ale to keď idem na benzín, to je strach a hrôza.
Opel Astra Caravan 1.4 16v 66kW Edition 2000
EX: Škoda Felícia 1.3 MPi 50kW

Odpovědět