Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL (new photo str. 10)

Odpovědět
Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od rychlyradim » 13 kvě 2009, 20:46

v pátek mrknu a napíši...ted si nemohu vzpomenout na název...ale nic tunningového to není! vím že se prodávají ve spreji jenom 3 barvy - červená, modrá a žlutá! sprej stojí cca 250,- Kč a je toho 400ml! sprej mi vystačil na nastříkání třmenu na 2 astrách!!!a v žádném případě jsem nešetřil - je rychle schnoucí a fakt to dlouho na těch třmenech či bubnech vydrží 8)

Reklama
 

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od rychlyradim » 14 kvě 2009, 11:15

tak jsem si na popud od Apika - ne že by mi to říkal - ale když jsem to viděl - taktéž vyměnil starý kryt klíčku za novější + výměna baterie a je to super!!!! 8) 8) 8) Nejen že nemusím milionkrát mačkat díky slabé baterii než se mi otevře auto...ale taktéž nemusím mačkat silou,když je to nové ! A ted sedím u pc a mačkám to a v dálce z 3 patra slyším že se mi odemyká auto :lol:

kdyby si chtěl taktéž někdo vyměnit tak zde je kat. číslo: 6239016 cena 50,- Kč + 19%DPH :mrgreen:

PS: a nelekněte se je to jen jedna část té skříňky - není k tomu spodní část - ale tu nepotřebujete
PS - výměna: ta je jednoduchá :D
Přílohy
DSCN0603.jpg

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 913
Registrován: 09 bře 2009, 16:03
Bydliště: Praha

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od Pepino_GH » 14 kvě 2009, 11:36

Na kuny prý pomáhá, když Ti auto obejde pes a u každýho kola zvedne nohu... :lol:

K DO - Tobě funguje z 3. patra?? Všude píšou dosah okolo 5 m, kolegovi otevřely děti Sieru, přišel na to až ráno, ze 4. patra. Od té doby vím, proč je lepší těch 5 m :wink:
ASTRA H 1,7 CDTI CARAVAN
ASTRA G 1,2 16V HTB 5D, Supersport, Cross Country..
https://www.astra-g.cz/galerie/pepino-gh/

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od AstraMan » 14 kvě 2009, 11:41

S tím DO je to složité, protože někomu funguje dálka z X metrů, někomu do těch 5ti... Už se to tu na fóru probíralo. Třeba mě se někdy povede Astru odemknout z 10ti metrů, jindy mám problém i ze dvou :lol:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od rychlyradim » 14 kvě 2009, 12:14

for AstrAmAn: no já už ale ten problém nemám a tedy zatím mi to nedělá! opravdu po výměně baterie...mačkám z hodně velké dálky a funguje to krásně - chvíli jsem si musel hrát :lol:

for Pepino_GH: mno a jak toho psa donutím aby mi občůral každé kolo? :lol: a za další přeci si nenechám chcá...čůrat na nově zrenovované alu...aby mi to potom sežralo barvu...to víš že jo....
ALe hon na kunu pokračuje....v pátek se donesou čelisti...hodím tam švestku a snad se na to chytí (New-name se zdrží komentáře - on ví proč :mrgreen: )
No ale mám strach aby se na to nechytaly kočky od souseda... :?:

new-name
Příspěvky: 2895
Registrován: 14 zář 2008, 20:31
Bydliště: Polná nebo SinCity Žďár
Kontaktovat uživatele:

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od new-name » 14 kvě 2009, 12:21

s tou švestkou v čelistích bacha, jestli tam spadne ta velká, chci fotky :lol:
dál mám pro vaší firmu zase kšeft :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek

jezdím kObrázek

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od rychlyradim » 14 kvě 2009, 12:23

no tebe zrovna ted sem tě nečekal..a on se tu zjeví a samozřejmě už má k tomu připomínky :twisted: :lol: su na qipu :)

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 913
Registrován: 09 bře 2009, 16:03
Bydliště: Praha

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od Pepino_GH » 14 kvě 2009, 17:33

Psa nutit nemusíš, stačí ho pustit k autu... :lol: , aspoň sousedův ořech tak funguje..
ASTRA H 1,7 CDTI CARAVAN
ASTRA G 1,2 16V HTB 5D, Supersport, Cross Country..
https://www.astra-g.cz/galerie/pepino-gh/

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od rychlyradim » 24 kvě 2009, 21:15

takžéé dnes jsem konečně další z členů co okusil excelentní prácičku Davida - tedy jsem si domontoval palubní PC - TID!!!
Opravdu opravdu se mi moc zamlouvá a jsem moc rád že jsem se pro něj rozhodl! hlavně díky Trdlovi (už jsem ti myslím jednou děkoval že? :-D )


PS: jo víš jak jsem ti říkal o tom topení, že by se tam něco mělo točit R.? :-D tak jsem vyjel za tu malebnou zatáčku tedy vesnici a chtěl jsem si zapnout vofuk...a vono nic 2,3..4 a pořád nic a začal jsem se pěkně potit...tak sem sepnul klimu..a taky nic....a vono mě to hned trklo..že ten Trdlo tam nedal zpět ten svazek..ale zase jsem si říkal..no určitě jsem je tam měl dát já :lol: ale ten svazek jsem bezproblému nasadil do ovládacích prvků i bez sundání panelu..přeci jen už mám v tom praxi!!!
Joo a taky ti musím řici že to přestalo cukat...takže to bylo tím překousaným káblíkem od té chlupaté potvory - opět mám zpět výkon motoru co jsem měl ba dokonce lepší!!! takže best of best nevím co na to mám říci! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od Trdlo » 24 kvě 2009, 23:24

Jsem Ti ukazoval, že je ten kabel kouslej ještě o kousek dál, než jsi to bastlil. :) Škoda že jsi to měl též tak rozbalený jka já viď.. :wink: No jo, asi profesionální deformace, že už ani nevidíš co máš před nosem. :wink:

Takže vše už fachá jak má? Mimochodem, na tu véču doufám stejně s polovičkama vyrazíme, jak tam pojedem příště...
END

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od rychlyradim » 26 kvě 2009, 13:39

jasan vše fachá tak jak má prostě eště jednou super 8) a určitě se musíme domluvit..to je jasná věc :wink:

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL - IceCoolCar

Příspěvek od rychlyradim » 26 zář 2010, 15:52

tak dnes jsem se já amatér pustil do opravy konektorů vedoucí do ŘJ chlazení! jak je vidět na obrázku!
Když jsem auto kupoval tak muselo být zcela určitě bouchnuté, ale jakým záhadným způsobem z konektoru zmizely krytky nevím!
První konektor - vše proběhlo ok, u druhého konektoru byl už problém - vedlo tam dosti drátů...tak samozřejmě mě nic jiného nenapadlo než to nafotit a vytrhat...a hle zajiskřilo to :oops: úplně jsem zapomněl odpojit baterii.... :oops: :oops:
tak jsem s velkými obavami baterii odpojil a zjistil jsem, že je v motorovém prostoru prasknutá pojistka 30A - jediná v celé řadě - takže jsem si řekl že to snad bude OK! po dokončeném přepinování a napojení všech konektorů do ŘJ - jsem tedy bez pojistky nastartoval a kupodivu svítí kontrolka chlazení - ale cca 3sec po nastartování zhasne...je to tak po každém startu!
Myslíte si tedy že to signalizuje např. nefunkční okruh chlazení díky té pojistce? nebo tam mohlo něco odejít?!?!?! :( auto zatím jede........

Když jsem to auto koupil tak jsem si všiml že tato pojistka co praskla byla již prasknutá...ale kontrolka mi takto nesvítila jak teď.....njn....
Přílohy
zde je vidět co mi na konektorech chybělo!!
zde je vidět co mi na konektorech chybělo!!
pohled na konektory řj
pohled na konektory řj

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL

Příspěvek od rychlyradim » 27 zář 2010, 15:25

neměl by někdo schéma zapojení u konektorů do ŘJ? nebo kdyby to měl aspoň někdo nafocené to napojení detailně......

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL

Příspěvek od manli2 » 27 zář 2010, 21:42

to je správně že svítí a zhasne ne? :-)
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radimova Astra G - 1.6 16V X16XEL

Příspěvek od rychlyradim » 27 zář 2010, 21:56

no ale nesvítí standartně ta kontrolka..... při otočení klíče na první polohu svítí standartně všechny kontrolky co maj....když nastartují tak všechny zhasnou...ale kontrolka chlazení se po cca 3sec rozsvítí asi tak na zase na 3vteřiny a pak zhasne......tak to asi signalizuje nějakou chybu...chvilkovou ??!!?!?!??!!?!? chce to diagnostiku...no říkám...snad jsem ty kablíky napojil správně a něco jsem neodpálil.... :oops:

Odpovědět