chipp - astra °°foto,video 26str°°PRODEJ!!!!°°

Odpovědět
Uživatelský avatar
chipp
Příspěvky: 323
Registrován: 11 pro 2011, 17:33
Bydliště: Ostrava / Česká Lípa

chipp - astra °°foto,video 26str°°PRODEJ!!!!°°

Příspěvek od chipp » 17 pro 2011, 20:30

Ahoj,

chtěl bych vám představit mojí astřičku.


- 1,6 16V 74kw
- 145 tis km
- r.v. 1998

výbava:

- el. zrcátka
- centrál na DO


úpravy:

- xenony 6000K
- karbonová fólie na kapotě a střeše
- kenwood rádio
- kola 225/40-R18


Auto jsem si vzal od bráchy, už ho nepotřeboval tak jsem si ho vzal pod svoje křídla. Uvidíme jak to s autem dopadne a jaké budou úpravy na autě. Plánuji úpravy od interiéru po exteriér. Budu postupovat asi s úpravami jako v minulém autě ( felicia ) takže nějaké budíky, volant, sedačky, podsvícení interiéru, všechno co jde dát do elektriky, pokud se zadaří tak zvednout nějak výkon, a co se zevnějšku týče tak stavitelný podvozek a černé díly na autě lakovat do barvy auta.

Časem přidám nějaké další fotky auta, zatím jen jezdím,nemám čas na fotky.


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) chipp dne 03 pro 2012, 17:14, celkem upraveno 9 x.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od Marťasek » 17 pro 2011, 21:13

Cus
Vítám tě zde na foru. A hned k věci: ten karbon no nevím vypadá to divně na červeným autě... prostě to k sobě nepasuje ale celý by to bylo suprový. Podsvícení supr to chválím! Xenony frajeřina na dvě věci - nesvítí to páč na to nemáš světla, oslňuješ tím ostatní protože jak tak koukám určitě nemáš automatický naklápění světel a o odstřikách světel to auto nikdy ani nezavadilo nárazníkem :o

Co kola? Alu? jaký?
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
chipp
Příspěvky: 323
Registrován: 11 pro 2011, 17:33
Bydliště: Ostrava / Česká Lípa

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od chipp » 17 pro 2011, 21:55

tak samozřejmě o těch světlech vím, že aby to mělo ten správný efekt mělo by světlo mít v parabole čočku,aut. naklápění, ostřiky, atd atd ... ale svítí to pěkně a dokud nebude nějaký velký problém,tak to tam zůstane. Mě se ta fólie na tom líbí. Je tam z toho důvodu, že kapota byla u masky omlácená od kamínků a než aby se lakovala,tak se dala radši fólie, a aby to ladilo tak to šlo i na střechu.

Jinak co se týče kol, tak ty jsem si nechal z minulé Octávky, takže rozteč 5x112 a jsou to 1000MIGLIA Spider

tady nějaké rychlé foto.


Obrázek

Uživatelský avatar
ála
Příspěvky: 1437
Registrován: 25 kvě 2009, 18:05
Bydliště: Chrudim city
Kontaktovat uživatele:

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od ála » 17 pro 2011, 22:00

za tu HK ta uznavam stary :P

Uživatelský avatar
chipp
Příspěvky: 323
Registrován: 11 pro 2011, 17:33
Bydliště: Ostrava / Česká Lípa

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od chipp » 17 pro 2011, 22:10

áááá....první spřízněná duše .... :?:

Uživatelský avatar
radoparic
Příspěvky: 905
Registrován: 17 lis 2010, 17:21
Bydliště: Východní čechy ,Česká Třebová

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od radoparic » 17 pro 2011, 23:25

Vítám tě mezi náma , sem zvědavej jak budou kola vypadat osobně tento rozměr je moc veliký měl bys mít .../35 profil ale věc vkusu :) ...
Ať slouží a těším se na další fotky 8)
5ti dveřový Géčko je už minulost ....
Novej povoz je GTC s kamnama pod kapotou :-)
4E7 7770

Uživatelský avatar
Hardy
Příspěvky: 1460
Registrován: 10 dub 2010, 01:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od Hardy » 17 pro 2011, 23:46

No vitaj, tak ja osobne vobec nepreferujem karbonove fólie na aute príde mi to už strašne rozšírené, neoriginálne no a tie svetlá kúp časom AEčka určite budú astričke viacej slušať, hoď prahy a lišty do farby auta zníž to a bude to pjekné 8) . A kolesá máš 5x112 ako si písal tie z oktávky no na astre máš rozteč 4x100 ako to poriešiš?
Moje prvé auto: Astra G 3door X16XEL - R.I.P

Kód: Vybrat vše

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=46&t=18192
Moje terajšie auto: Astra G Bertone Coupé Z20LET

Kód: Vybrat vše

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=50&t=25292
In memoriam Paul Walker - R.I.P

funzoo
Příspěvky: 730
Registrován: 08 kvě 2010, 15:44
Bydliště: Frýdecko-místecko
Kontaktovat uživatele:

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od funzoo » 18 pro 2011, 00:00

taky vitám .. auto pěkné, jen nesouhlasím s těma xenonama.. nejde ani tak o správný rozptyl světla jako o to, tě potkat v noci jak jedeš proti mě.. měl by sis to vyzkoušet někde v lese na úzké silnici a možná bys taky změnil názor...

na fotkách se mi taky zdá, že máš 4*100, i ten rok by tomu napovídal, ale možná to zkresluje.. každopádně kola vypadají super a pokud je budeš mít na autě, určitě budou krásně vypadat...

jinak přeji mnoho štastných km a už se těším na tvé úpravy...

Uživatelský avatar
adam09
Příspěvky: 4473
Registrován: 12 pro 2007, 23:59
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od adam09 » 18 pro 2011, 00:01

1,6 16V měly vždycky jen 4 díry :)
[color=red][size=100][b][u]>>>DIAGNOSTIKA Kladno,Praha kdyby tak SZ<<<[/u][/b][/size][/color]

PRODEJ moje coupe Z22SE

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=40&t=22659&p=384981#p384981

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od Radoš 92 » 18 pro 2011, 02:02

Taky vítám. Tě tu hned drbou co? :lol: Ale jo, to musí bejt. K těm světlům se musím přidat, jako řidič z povolání tohle fakt odsuzuju, jsem jeden z těch, co při naložení do kufru, nebo osobě sedící na zadním sedadle automaticky sahám po kolečku seřízení výšky světel a dávám dolů. Nesnáším když mně něco oslňuje a to mi přijde, že 70% aut jezdících po ČR nemá seřízeny světla, ačkoli na STK by to měli dělat automaticky v ceně. No, potkat auto s origo světly a v nich HID sadu, je fakt síla. Nechci ti to rozmlouvat, ale teď si vezmi, že je šero, nebo tma, prší a jedeš mimo obec, kde není ani osvětlená silnice. Naproti tobě jede někdo, kdo má světla jako ty, jedou ti stěrače na plný výkon, a byť jedeš třeba jen 40km/h, stěrače ti rozmázavájí vodu po skle a světlo protijedoucího auta tě oslňuje natolik, že jedeš vlastně poslepu. :( A teď si představ, že na krajnici jde člověk, nedej bože opilec, kterého nemá absolutně šanci vidět. :o Fakt je to nepříjemné. :( Ale to se týká i těch, co nemají seřízená světla. Znám to, protože to je každodenní zkušenost. To jen tak na okraj a doprostřed příspěvku. :lol: Auto jinak fajn, jeden tu měl taky černou kapotu, (Manli), ale měl tmavou. Karbon je takový do světla. Oťukávání kapoty je běžná věc, je to hnus, tak je to otřískané. Mirďa z Plzně taky na kapotě karbon, ale jen na tom středu, ne od kraje. Brácha dal, nebo prodal? Jinak jsem taky zvědav na ty kola, co s tím, ono na 18 nás tu moc není, dají se sehnat moc hezké v tom rozměru. A slušet to bude 100%. 18 je 18.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
Shuya
Příspěvky: 1806
Registrován: 29 zář 2008, 19:15
Bydliště: Modra
Kontaktovat uživatele:

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od Shuya » 18 pro 2011, 02:15

Vitaj unás, ale hned na úvod ta trosku spucujem, do svetiel nahod normalnu ziarovku, osvetluje to nehorazne a osobne by som takým ludom pustil do xichtu celú svetelnú rampu.... čo sa týka karbonovej fólie, je to už gýč, na Červenú sa to nehodí a myslim si ze to je prehnané, ale kaŽdému ako sa páči... ked karbon tak uŽ asi len origo, ale zato niekto 700€ nevyhodí :). Budíky sú fajn ale stráŠne bodové, Časom by si mohol asi zriešiť prerobenie na led, napevno, nie v patici, da sa to lepsie nakorigovat.
A Marťasek: taký mám xenony, ne na jednom aute, je pravda Že čočku a ostrek mám ALE nákolon neriešim je to blbost. 1. 3dver nebude az tak zatazeny aby oslnoval, aspon ja som tak max v kufri viezol asi vacsi zdvihák a inak bundu a nákupy. Tak isto náklon neregauje do sekundy a na naerovnosti osvetlujes tak ci tak, takze aj ked to je vo vyhláške osobne to riesit nikdy nebudem je to zbytocnost, na kombi ok beriem...a za 2. aj ked je ostrek origo, nikdy ti dočista neopucuje svetlo,a 90% aut ma aj s ostrekom vždy svetlá riadne za*****é. takže tak. :)
Astra G 1.6 16v opc packet R.I.P
Astra G 1.8 16v opc packet EX
Vectra B sport 2.2DTI ( Stance wagoon)
Grand Cherokee 2.7CRD ( Expedition troll)
Zafira A 2.0 16v Turbo OPC daily car

Uživatelský avatar
chipp
Příspěvky: 323
Registrován: 11 pro 2011, 17:33
Bydliště: Ostrava / Česká Lípa

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od chipp » 18 pro 2011, 11:49

:D

Zdravím pánové :-)

nevadí že mi píšete nějakou kritiku, beru to a uvidíme jak to dopadne. Co se týče těch světel, taky je mám sklopené uplně dolu na zem a řekl bych že svítí daleko míň před auto než origo jak to mám dolu, ale popravdě - zatím nehodlám měnit.
Další věc jsou ty kola jak jste tu zmínily už.
Kola jsou z minulé octávky co jsem si na ní kupoval a nechal jsem si je srovnat, vyvážit, obout hezky a vyčistit a byla by škoda je prodat když jsem do nich narval takových peněz, tak jsem si sehnal podložky pro změnu rozteče z 5x112 na 4x100. Samozřejmě že jsem si to nejdříve všechno na netu vypočítal, jak to bude vycházet s ET a o kolik kola budou vylézat ven z lemu.
Abych měl 100% jistotu že to bude i v reálu dobré,tak jsem kola jen nasadil na střed auta (samozřejmě že díry neseděly ) ale abych viděl jak tam sedí bez podložek a byly tak akorát,ale mohly by jít ven ještě tak o 3cm tak jsem usoudil že ty podložky pro změnu co jsou 2cm budou luxusní a nebude to ani z lemu vybíhat ven.

Co se týče snížení,tak to určitě plánuji, i na feldě jsem měl HP sporting a tady to plánuji taky - uvidím ještě jakého výrobce,to se tu kouknu na forum a snad se něco dozvím.

lakování černých částí to je jak jsem psal už výš, prahy, kliky a boční otěrové lišty, ale to všechno až na jaře stejně tak jako koncový díl výfuku s rezonátorem.

Karbon na kapotě vypadá dobře,to mi nerozmluví nikdo,ať se vám to líbí nebo ne,protože kdybych to sundaval tak bych tam musel stejně něco jiného dát,protože od kamínků to bylo fakt fest a tohle se mi líbí mnohem víc :oops:

Další zmíňka byla o podsvícení. Jak jsem se už zmínil, moje předchozí auto byla felda (1999 ) a octa (2008) a už na feldě jak jsem si jí upravoval, jsem se začal učit a pracovat s elektrikou, tzn odpory,diody, atd ... takže i budíky ve feldě byli upravené a zbytek auta taky, to samé plánuji tady v astře, ale auto mám teprve týden tak nemám čas dělat diodové pásky a hrát si s tím nějak hodně, tak provizorně jsem udělal jen diody do budíků.

Přikládám nějaké fotky, směsky jak vypadala felda, jak kola vypadají na autě a budíky podsvícené jak to bude v astře. Snad se to bude líbit.


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

dimi
Příspěvky: 721
Registrován: 10 črc 2007, 17:09

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od dimi » 18 pro 2011, 12:01

Felda je moc pěkná. Decentní a přitom slušivý 8)

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od Honz@ » 18 pro 2011, 12:12

Tváří se to, že se nám tu zas konečně objevil někdo se vkusem 8) .

Felda véééééélmi pěkná (škoda tý origo teplý barvy :lol: ), Octa II. taky 8)

Tak hodně štěstí s Géčkem 8) .
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Uživatelský avatar
kubeSRi
Příspěvky: 2029
Registrován: 03 dub 2011, 17:52
Bydliště: Zlinsko

Re: chipp - astra 1.6 16V

Příspěvek od kubeSRi » 18 pro 2011, 12:12

souhlasím felda uplně :?: :?: :?: 8) kam se hrabe ochcavka nebo astra,a ta octacka taky pěkná navíc skoro nová astra už je stará vykopávka ale zas nemá ty hnusné převisy ale zas není tak pohodlná..tak at' ti slouží :wink:
astra G 5dv: xenony,opc front,16''corsa D... momentálně bílá+černá střecha a ruzne upravy...

Odpovědět