K: hák koše na rezervu Zafira A

Kategorie pouze pro náhradní díly

Moderátoři: Honz@, AstraMan, Radoš 92

Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href="http://www.astra-g.cz" title="Web o modelu Opel Astra G a Zafira. Astra Forum, Opel Forum">Opel Astra G</a>
Odpovědět
zdenekp
Kontaktovat uživatele:

K: hák koše na rezervu Zafira A

Příspěvek od zdenekp » 01 lis 2019, 15:37

Ahoj,
koupím za rozumnou cenu :) takový ten hák, který drží koš s rezervou a zvrchu jej drží šroub (ten mám).
Díky,
Z.
Zafira Z18XE '03 saturn blue

Reklama

COBEIN

Re: K: hák koše na rezervu Zafira A

Příspěvek od COBEIN » 04 lis 2019, 17:04

Zdenkup přeju ti hodně štěstí ve shánění! I když už od té doby uběhlo min.13 let, ale když jsem si kdysi přivezl svou první Zafiru(Concordia Wagen II.) neměla koš,rezervu a ani to uchycení které shániš vůbec! Asi to tenkrát býv. majitel (občan Říše) z nějakého důvodu musel sundat a zapomněl to tam dát zpět! Vím že se od té doby hodně Zafir vrakuje, rozprodává, "daruje" ale tenkrát to byl docela problém sehnat. Doporučuji ti prolézt inzeráty na Bazoši, tam je těch Zafir na rozebrání mraky-hodně. Pokud se dobře pamatuji, něco bylo i v Brně.
ASTRA LA VISTA

zdenekp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenekp » 05 lis 2019, 09:20

Čau,
dík za radu, bazoš mě nenapadl. Koukal jsem na aukro, nebo např. eBay, ale fakt se mi nechce kupovat komplet koš za litr, nebo novej hák z eB za cca 40 ojro (bez počty). Pokud nebude nic na tom bazoši, o víkendu zkusím vyrobit. Vratovej pant, U jekl 15x15 a matice M10, trocha řezání, trocha ohýbání a trocha sváření a mělo by to klapnout :)
Jen by se mi hodily pro sichr ty rozměry...
Díky,
Z.
Zafira Z18XE '03 saturn blue

COBEIN

Příspěvek od COBEIN » 09 lis 2019, 20:10

A klidně napiš(zavolej) i těm co prodávají Anglické Vauxhally, kromě řízení na pravé straně+světla je auto totožné a je jich tam dost!
ASTRA LA VISTA

Odpovědět