1.7 DTI chiptuning

relius77
Příspěvky: 8
Registrován: 24 srp 2006, 22:26

1.7 DTI chiptuning

Příspěvek od relius77 » 30 srp 2006, 19:59

Ahoj, mate niekto skusenost s nacipovanim tohto motora? Seriovo to ma 55kW a po nacipovani by to mali ist na cca 70 az 74kW. Ma ale niekto konkretnu skusenost?

Reklama
 

Uživatelský avatar
Stand
Příspěvky: 226
Registrován: 16 lis 2006, 07:22
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stand » 23 lis 2006, 09:10

Tak mam stejnej motor a taky by mě to zajímalo...
U jaké firmy si to našel a kolik to stojí?
Již bývalá Astřila....

Uživatelský avatar
Stand
Příspěvky: 226
Registrován: 16 lis 2006, 07:22
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stand » 23 lis 2006, 09:35

Jééé to je drahý!!!! Sem ochoten tak do 5ti tisíc ale tohle!!!!!
Ještě k tomu to určitě bude ubližovat motoru!.....
Již bývalá Astřila....

Uživatelský avatar
Stand
Příspěvky: 226
Registrován: 16 lis 2006, 07:22
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stand » 23 lis 2006, 10:09

No je mi to jasny...
Stačilo by mi zvednout vykon o cca 10kw,ale rozhodně to nesvěřim nějakemu pacholíkovi(já svuj vuz nesvěřuju ani servisu...)
Již bývalá Astřila....

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 23 lis 2006, 18:45

Tak mě to nedalo a zažádal jsem na ABCtunning pár informací přímo na mou 1.7 DTi:
- jak se zvedne spotřeba
- na co se vztahuje záruka po provedení

tak mi obratem odpověděli a odpovědi jsou celkem potěšující a pokud je pravda o té spotřebě, tak si nedovedu představit jezdit za 4 L, protože teď mi to vychází na nějakých 5,5L.

Zdravím Vas pane,

dle Vašeho zájmu o informace k načipování Vám posílám nabídku na úpravu Vašeho vozu ještě s akční cenou kde sleva -3000Kc z oficiální prodejní ceny 11.500Kč je platná do konce tohoto týdne, úpravy děláme
pro salony na nové vozy a tak máme s těmito motory velké zkušenosti, vše trvá asi necelou hodinu a spočívá to pouze v přehrání nového softwéru a to přes diagnostickou zásuvku ve vozidle z noteboaku, neděla se tedy žádný mechanický zásah,který by šel pak poznat po úpravě na servisu při kontrole nebo měl jakkoliv vliv na snížení životnosti motoru,která je po úpravě pak standartně zachována a v normě, na úpravu pak máte záruku která je 5.let a vztahuje se jak na motor tak řídící jednotku, do měsíce od úpravy se dělá u zákaznika bezplatná diagnostická kontrola kde se vše kontroluje aby to pak bylo vše bez závad a s Vaší maximální > spokojeností, zvýšení výkonu je po úpravě o 25PS, kroutící moment +55Nm a spotřeba se pak sníží po úpravě v průměru o -1.2 litru dolů při stejném stylu jízdy, pokud by jste měl ještě nějaký vůz navíc na úpravu dá se udělat sleva jinak je teď cena s prací a zárukou v ramci akce po slevě 8.500Kč, když tak mi to potvrďte a můžeme se dohodnout na realizaci, zatím děkuji a pokud by jste měl čas v pátek můžeme úpravu provést i ve Vaši oblasti, těším se na další spolupráci a jsem s přátelským pozdravem a přáním hezkého a úspěšného dne to vše přeje

Lucie Fráňova - zákaznické centrum
ABC Tuning ČR, s.r.o., -skupina ABC Group a.s. v EU.
www.abctuning.cz, .sk, .de, .at, .eu, .com
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 23 lis 2006, 19:20

ABC tuning nebrat, je to neco jako AAA auto. Udavaj nesmyslny udaje o zlepseni a lidi si casto stezujou (nevyrazne zlepseni,divne chovani motoru -cukani,..).

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 23 lis 2006, 19:40

A já byl tak naladěný, že bych do toho i šel. Ale pokud je to s těma zárukama jak u AAAček, tak jsem klidný. To budu radši jezdit, jak jezdím.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 23 lis 2006, 19:56

Vim o nekolika lidech co byli nespokojeny. Jednak "diry" v prubehu kroutaku - takovy neprijemny skubnuti pri zrychlovani. Jednak evidentne nizsi narust vykonu. To ze se snizi pri stejnem stylu spotreba je pravda, ikdyz o hodnote 1,2 litru hooodne pochybuju. U VW 1.9TDI to nebylo ani 0.5l a spis bych rek ze to snizi spotrebu kdyz to clovek vic honi, pri klidny jizde podle me skoro zadny snizeni spotreby neni.

diesel
Příspěvky: 105
Registrován: 28 říj 2006, 11:25
Bydliště: ČR

Příspěvek od diesel » 21 pro 2006, 12:14

ABC každopádně nebrat,už by mě zarazilo to markatní snížení spotřeby,to je v praxi nereálné.

Luky
Příspěvky: 1556
Registrován: 14 úno 2006, 15:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky » 21 pro 2006, 13:41

Me spis dostava ta forma, jakou to slecna psala. Takhle si muzem psat tady na foru, ale kdybych neco posilal potencialnimu klientovi, tak urcite ne timhle stylem.
Ono to vubec vypada, jako kdyby pred chvili vylezla ze zakladky :shock:
--- Astra G '98 1.4 16V ---

Luky
Příspěvky: 1556
Registrován: 14 úno 2006, 15:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky » 21 pro 2006, 13:42

AstraDTI píše:ABC tuning nebrat, je to neco jako AAA auto. Udavaj nesmyslny udaje o zlepseni a lidi si casto stezujou (nevyrazne zlepseni,divne chovani motoru -cukani,..).
A jaka je teda rozumna firma v oblasti chiptuningu?
--- Astra G '98 1.4 16V ---

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 21 pro 2006, 14:13

Na skodofky treba Cimbu. Veril bych taky tem firmam co to delaj pro autorizaky ... to je ale bohuzel predrazeny. Jinak vetsina firem kupuje soft od velkejch zahranicnich firem jako treba superchips.

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 21 pro 2006, 14:32

no napsat mi někdo v nabídce nějakejch služeb nebo výrobků tolik chyb a ještě "by jste" tak se nevobtěžuju ani na ten email odpovědět :o
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

chiptuning 1.7 DTi

Příspěvek od Frydex » 26 úno 2007, 20:12

Tak sem se o to taky zajímal a u jiné firmy a v celku mi poslali totéž.. Todle mi poslali i s odkazem na detailnější specifikaci...

Dobrý den,
na základě Vašeho požadavku Vám zasíláme informace o možnostech úpravy vašeho
automobilu. Veškeré podrobnosti naleznete na následující adrese:

http://www.bitpower.cz/scripts/show-det ... _1742_1916
Poznámky technika:
Dobrý den, na základě poptávky Vám posílám přehledovou tabulku s základními hodnotami před a po úpravě software řídící jednotky DELCO za účelem zvýšení výkonu motoru vozidla OPEL ASTRA (1.7 16V DTI - 75CV). Záruka dva roky a po dobu šesti měsíců poskytujeme technickou podporu, kde je mimo jiné možno úpravu doladit, dle představy jednotlivého zákazníka, v rámci možnosti daného systému. Realizace je možná na základě objednávky, mail, nebo telefonické a doba úpravy je cca 60 – 90 min. Úprava je prováděna prostřednictvím diagnostického rozhraní OBD - není tedy potřeba demontovat řídící jednotku z vozu. Cena úpravy je 9990,- (uvedena bez 19%dph).

V případě Vašeho zájmu o provedení úpravy, odešlete prosím odpověď na tento email
a získáte zajímavou 5% slevu a hned si můžete s
našimi techniky domluvit na provedení chiptuningu. Uvedená sleva se vztahuje na úpravy realizované na naší centrále ve Vrbně pod Pradědem.

Budete-li mít jakékoliv dotazy týkající se úpravy BITPOWER, kontaktujte nás na
níže uvedených telefonních číslech či emailové adrese.
Děkujeme za Váš zájem a tešíme se na budoucí spolupráci.

Za tým Bit Power Technology - Zdenek Rybár
Bit Power s.r.o.
Palackého 190, 793 26 Vrbno pod Pradědem

Tel.: +420 554 / 219 900
Fax: +420 554 / 219 901
GSM: +420 724 / 330 955
Email: zdenek@bitpower.cz
WWW: www.bitpower.cz
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Firma

Příspěvek od Maranelo » 26 úno 2007, 21:50

Nazdar... mam motor X20DTL a upravu robenu firmou EB Chiptuning mozte pozriet www.chiptuning.sk a som max spokojni.... uz to mam asi pol roka a bez problemov.. spotreba v meste plus minus 0,3dcl a vonku dokonca az do pol litra..
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Odpovědět