rozměr O kroužků topení + návod na výměnu

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pjasatoo
Příspěvky: 650
Registrován: 20 kvě 2012, 10:21
Bydliště: Havířov

Re: rozměr O kroužků topení + návod na výměnu

Příspěvek od Pjasatoo » 19 pro 2019, 13:11

Hoši teď poraďte vy mně, letos jsem před 8000 měnil rozvody s vodní pumpou, nadále termostat, a nadále před 3 měsíci měnil O kroužky topení, jenže zase se mi ztrácí kapalina, když jsem šahal na trubky kde jsou ty o kroužky, hned u těch spon, nic mokrého ani mastného tam není, jenže mě to dělá jen u řidiče. Co teď s tím, jak to mám poznat, čím to může být ??? Už si nevím rady....Děkuji za každou radu ( krom teda , hoĎ opla do snopla :D:D)
Teď máme Z18xe Mazlík

Reklama
 

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměr O kroužků topení + návod na výměnu

Příspěvek od Marťasek » 19 pro 2019, 18:28

Já v sobotu měnil rozvody (komplet) a O kroužky se mi zase ozvaly - včera v Opel Morava Olomouc mi je objednali (celou sadu) A teĎ mám dovču ta kže budu zase auto rozebírat...

K tvému problému:
1, teče voda do oleje - bílošedý šlem na víčku, přibývá oleje
2, teče voda do spalovací komory - bílý dým z výfuku
3, teče voda na parohy a tam se odpaří a tak není vidět kudy by tekla (to se mi stalo u předešlé Astry a docela vopruz na to příjít kde se to děje)

Prostě se nevyhneš vlést pod auto a s baterkou to vše projít. Podívat se pořádně na filce u spolujezdce i pod řidičem - ale až dolů na plech!!

Více ti asi nikdo tady neporadí :-(
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
Pjasatoo
Příspěvky: 650
Registrován: 20 kvě 2012, 10:21
Bydliště: Havířov

Re: rozměr O kroužků topení + návod na výměnu

Příspěvek od Pjasatoo » 21 pro 2019, 13:22

Mno dneska jsem lezl pod auto a jak je prostor rozvodu tak zřejmě uniká kapalina přes vodní pumpu všiml jsem si mastnoty za tím ozubeným kolem od hřídele. Teď znova jsem koupil gumičky a vyměnil. Momentálně musím počkat až mi poteče všechna kapalina přes radiátor. Jinak už jsem rozrizl i koberec a zjistil jsem že mám i koberce u spolujezdce mokré tak nevím. Je to divné ale může téct chladicka i přes vodní pumpu do podvozku myslím dovnitř??
Teď máme Z18xe Mazlík

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměr O kroužků topení + návod na výměnu

Příspěvek od Marťasek » 21 pro 2019, 17:37

to určitě ne.
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
Pjasatoo
Příspěvky: 650
Registrován: 20 kvě 2012, 10:21
Bydliště: Havířov

Re: rozměr O kroužků topení + návod na výměnu

Příspěvek od Pjasatoo » 22 pro 2019, 06:00

Mno to je taky blbost :) no musím zas počkat až uvidím ztrátu a kdyz tak to půjde do servisu.
Teď máme Z18xe Mazlík

Odpovědět