Problem z teplotou oleja a nasledne so vstrekovanim u X20DTL

Odpovědět
Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Problem z teplotou oleja a nasledne so vstrekovanim u X20DTL

Příspěvek od Maranelo » 20 bře 2007, 20:04

Nazdar hosi... Potrebujem poradit... pri jazde autom sa mi stava taka vec ze ked pridam a auto vytacam resp. pri 3 a vyssom zaradenom stupni prudko akcelerujem dochadza k vynechavaniu strekovania a pocitujem to ako jemne vynechavanie tahu motora.. urobil som diagnostiku a chyba vysla:
obmedzene mnozstvo vstrekovaneho paliva kvoli vysokej teplote oleja...

Pripol som aj notbook a urobil merania pocas jazdy... pri studenom motore auto taha bez problemov... az pokial teplota oleja neprekroci 65 stupnou ... to uz zahlasi tuto chybu... ale pokial viem tak teplota zahriateho motora a taktiez oleja by sa mala pohybovat okolo 88 stupnov... tak nerozumiem preco to robi uz od 65... rozmyslal som ze bude zle cidlo teploty oleja ale podla dat vyzera ze ukazuje dobre... alebo zeby nie? Ak chybu vymazem a jazdim kludne ze nedupem tak tu chybu nezapise... ked olej poklesne pod 65 stupnou auto taha bez problemov.. som z toho blazon... pochopyl by som keby teplota prudko stupla a ze zahlasi tu chybu...
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Reklama
 

Uživatelský avatar
Arwy
Příspěvky: 714
Registrován: 27 črc 2006, 16:50
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Arwy » 22 bře 2007, 08:57

A nemôže byť vadné čidlo teploty oleja? Skús mrknúť sem: http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php? ... loty+oleja , ale nie je to presne o Tvojom probléme.
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER+LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE, Ex Opel Astra G, X16XEL

Odpovědět