Opel Astra G 1,4 16V Z14XE r.v. 2001. Otáčky padají na 500.

Odpovědět
Oplíček
Příspěvky: 582
Registrován: 21 led 2009, 20:59

Opel Astra G 1,4 16V Z14XE r.v. 2001. Otáčky padají na 500.

Příspěvek od Oplíček » 29 lis 2018, 07:31

Hledal jsem, ale asi nedokáži hledat dobře, protože jsem zde dlouho nebyl a nebo to tu není. Pokud ano, tak se předem omlouvám. Dnes v brzkých ranních hodinách, kdy jsem nastartoval auto bylo vše v pořádku, vylezu z auta, že ho oškrábu od námrazy a jak si tak škrábu, tak začaly otáčky padat na 500 a auto se začlo třepat, jak krátkosrstý ratlík v zimě. Hned jsem vypl motor, nastartoval jsem a vše vypadalo OK. Rozjel jsem se a zase to začalo padat. Opět stejný postup a pak už jsem nějak do práce, která je vzdálená cca 11km od baráku dojel. Čím to může asi být? Mohl by to být ten blbý EGR? Občas mě zlobí zapalování na druhém válci, ale letos to bylo tak 2x až 3x za tento rok a že by to byla lišta se mi nějak nechce zdát. Vždy stačilo vypnout motor a pak už to byla pohoda jazz a auto jelo pěkně. Odpovědi, že už by to chtělo nové auto zatím slyšet nechci, protože jsem s Astrou spokojený a slíbil jsem jí, že ještě dva roky a pak půjde do zaslouženého důchodu.
Slovo,co mi zůstane hluboko v srdci OPEL

Reklama
 

Oplíček
Příspěvky: 582
Registrován: 21 led 2009, 20:59

Re: Opel Astra G 1,4 16V Z14XE r.v. 2001. Otáčky padají na 5

Příspěvek od Oplíček » 17 pro 2018, 06:53

Do dneška to jelo v pohodě a zase se to objevilo. Člověk si jede pěkně v pohodě a ono jako by něco přeplo po 1km a zase ty otáčky začaly padat. Vypnu, nastartuji a zase nějak do práce dojedu. Čím to může být? Nějaký nápad?
Slovo,co mi zůstane hluboko v srdci OPEL

Odpovědět