Dusí se a střílí do výfuku

Odpovědět
lukys.007
Příspěvky: 35
Registrován: 04 lis 2016, 21:49

Dusí se a střílí do výfuku

Příspěvek od lukys.007 » 05 srp 2017, 19:11

ahoj mám problém se svou astrou G 1.6 twinport 74kw motor Z16XEP.
Jde o to že jsem před týdnem dával auto na seřízení LPG bylo to líné a cukalo to tak mi to seřídily.Na benzin to jelo skvěle i starty na benzin byly fajn. auto zabíralo hned a s benzínem nebyl žádný problém. díky rozhašenému LPG se mi zanesl a rozsypal katalizator, vymlátil jsem ho a čekám na nový. po seřízení LPG jsem vyjel nádrž a když jsem přepnu na benzín všiml jsem si že starty jsou teď o hodně horší točí dlouho než chytne, jakmile nastartuju a chci se hned rozjet začnou kolísat otáčky a pokud to neprotůruju tak to má tendenci chcípnout. Jakoby trvalo než si auto pořádně nasaje benzin. když už se rozjedu auto se na benzín dusí nemá výkon cuká a musím ho držet v otáčkách. pokud jsou otáčky méně jak 2500ot/s a sešlápnu plyn až na zem tak se začne dusit a střílet do výfuku. když přidávám pomalu tak auto jede celkem normálně ale nemá výkon. Na LPG teď jede Super. zkoušel jsem vyčistit klapku, svíčky jsou OK, budu rád za všechny nápady. je divné že před seřízením LPG jelo na benzín normálně. i s tím vymláceným katalizátorem jel benzín normalně. díky za odpovědi

Reklama
 

Odpovědět