Opel astra g

Odpovědět
Michalko666
Příspěvky: 2
Registrován: 16 říj 2015, 17:18

Opel astra g

Příspěvek od Michalko666 » 21 říj 2015, 18:28

Dobry den potreboval by som poradit.Mam opel astra g 1.7 dti 55kw 2002. Dost casto sa mi stava ze ked nastartujem a motor sa zohreje zacne mi to skapinat ked sa pokusim znova nastartovat motor chyti ale po 3 sekundach zdochne takto sa mi to stane viac krat za sebou a potom to nastartuje a ide ako by sa nic nestalo.alebo sa mi stane ze ked je motor tepli a pridavam mu zdochne a nie a nie nastartovat ked povolim vstreky motor toci ale nedava naftu k vstrekom ked to daku dobu postoji a vychladne tak to chyti na brnk a normalne to ide a aj jazdi ale potom sa zase obcas stane ze tomu prepne a zacne to skapinat diagnostika nenasla ziadnu chybu preto vas prosim o pomoc ak teda ma niekto podobny problem . Dakujem

Reklama
 

Michalko666
Příspěvky: 2
Registrován: 16 říj 2015, 17:18

Re: Opel astra g

Příspěvek od Michalko666 » 21 říj 2015, 18:30

Michalko666 píše:Dobry den potreboval by som poradit.Mam opel astra g 1.7 dti 55kw 2002. Dost casto sa mi stava ze ked nastartujem a motor sa zohreje zacne mi to skapinat ked sa pokusim znova nastartovat motor chyti ale po 3 sekundach zdochne takto sa mi to stane viac krat za sebou a potom to nastartuje a ide ako by sa nic nestalo.alebo sa mi stane ze ked je motor tepli a pridavam mu zdochne a nie a nie nastartovat ked povolim vstreky motor toci ale nedava naftu k vstrekom ked to daku dobu postoji a vychladne tak to chyti na brnk a normalne to ide a aj jazdi ale potom sa zase obcas stane ze tomu prepne a zacne to skapinat diagnostika nenasla ziadnu chybu preto vas prosim o pomoc ak teda ma niekto podobny problem . Dakujem

Odpovědět