Astra G coupé Z22SE - chyba P0300. ztráta výkonu, dusí se

Odpovědět
Vasek1989
Příspěvky: 1
Registrován: 08 pro 2013, 14:28

Astra G coupé Z22SE - chyba P0300. ztráta výkonu, dusí se

Příspěvek od Vasek1989 » 09 pro 2013, 13:34

Ahoj,
mám problém se svojí Astrou, mám ji od jednoho zdejšího člena, určitě podle fotky jí někteří poznají. Mám ji cca od dubna/května a doteď fungovala bez problému.
Jeden den sem přijel večer domu, fungovala uplně v pohodě. Druhý den ráno ale chytla s obtížemi, se strašně tlumeným zvukem a bez síly a výkonu. Vyjel sem kousek za garáž a po chvilce se rozsvítila kontrolka emisí, takže otočka domů.

Diagnostika ukazuje pouze chybu P0300. Zkoušel sem EGR, rozpojit výfuk zda není zacpaný nebo zamrzlý(už se jednou stalo na jiném ale hodně málo používaném autě) samozřejmě auto to dělá stále dál. Zkoušel sem proměřit i čidlo teploty chladící kapaliny, které by to mohlo dělat, údaje má zcela v pohodě.

Co mě napadá, že by to mohlo být je: Zapalovací lišta, tlak paliva, případně tedy podpálené ventily(to se mi ale nezdá), případně tedy některé z mnoha čidel.

Co bych chtěl zkusit, zda se někomu nevalí doma na vyzkoušení zapalovací lišta(přeci jen cenově není nejlevnější) nebo zda by nebyl někdo ochotný a byl na cestě kolem příbrami směrem na jih a zastavil se na 5 minut abych zkusil jinou lištu a hned samozřejmě zase vrátil:)

Budu rád samozřejmě za jakoukoli radu

Moc děkuju
Přílohy
WP_20130824_16_40_47_Pro (1).jpg

Reklama
 

Odpovědět