Hřeje se přední kolo

Brzdy, tlumiče, výfuk, prostě o všem co je pod autem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
aldajan
Příspěvky: 14
Registrován: 04 kvě 2009, 18:02
Kontaktovat uživatele:

Hřeje se přední kolo

Příspěvek od aldajan » 02 čer 2017, 05:42

Ahoj mám Opel astra G, 1,6 55KW, už v minulosti se mě po delší jízdě začali hřát přední kotouče, kamarád kola sundal třmeny rozhýbal něco tam namazal a všechno asi tak rok chodilo bez problémů, proběhla výměna kotoučů i destiček, nyní se mně opět hřeje přední pravé kolo, opět rozebral promazal píst ve třmenu chodí smontoval, ale po chvilce se mně začíná kolo opět hřát, stačí ujet tak 20 km a je to cítit, že to auto nejede, když viheveruju kolo tak jde strašně stuha, ale tak za 15 min už jde zase lehce. Tak Vás prosím o radu jestli jste někdo řešil podobnou věc, něco podobného jsem tady na fóru našel, ale s žádným výsledkem. Myslíte, že by pomohla výměna brzdového třmenu. Díky za každou radu

Reklama
 

Alzafir
Příspěvky: 2908
Registrován: 26 dub 2010, 15:39
Bydliště: Ostrava

Re: Hřeje se přední kolo

Příspěvek od Alzafir » 02 čer 2017, 09:42

Měnit hned třmen asi není nutné. Doporučoval bych důkladnou revizi, jestli třeba pístek není rezavý, pak může drhnout, anebo rovnou koupit opravnou sadu a vyměnit gumové části i píst za nový.
No a možná by to mohla dělat i špatná hadice ke třmenu. Může být uvnitř porušená, pak to tokáže udělat membránu a kapalinu nepustí zpět po uvolnění brzdového pedálu.
Zafira 2,2DTi Elegance 2005, Y22DTR, Diag. OP COM (EN v.1.45), EGR emulátor

Uživatelský avatar
aldajan
Příspěvky: 14
Registrován: 04 kvě 2009, 18:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Hřeje se přední kolo

Příspěvek od aldajan » 04 čer 2017, 08:46

děkuju za radu

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Hřeje se přední kolo

Příspěvek od COBEIN » 04 čer 2017, 13:37

aldajan píše:děkuju za radu

Nebudu se do toho plést protože tomu nerozumím, ale máš v astře snad nejlepší motor. Není moc výkonný ale zase bezúdržbový! (tak nějak mě napadlo "ložisko?")
ASTRA LA VISTA

Odpovědět