Tuning zad. brzdy AG-ZA-AH-ZB

Brzdy, tlumiče, výfuk, prostě o všem co je pod autem.
Odpovědět
jerry mouse
Příspěvky: 3559
Registrován: 01 srp 2009, 13:55
Bydliště: červenomodrá TOTALITA. PO Vychod.

Tuning zad. brzdy AG-ZA-AH-ZB

Příspěvek od jerry mouse » 04 říj 2014, 19:21

Neviete ake je to zvačšenie, ja tipujem z 250 na 280mm? :arrow: http://rndmotorsport.co.uk/Astra-G-VXR- ... ion-plates Pri tejto priležitosti som dostal dnes sam od seba jedneho chrobaka do hlavy na zlepšenie vlastnosti zadnej brzdy zo stavajuceho systemu ktory časom začne robiť rošadu na lepši z VC v principe je to system prednej brzdy ako to pozname na naších autach ale ma aj funkciu ručnej brzdy. Zaujal ma system ktorý je podľa mna absolútne neporuchatelny ako aj vedenie laniek k ručke vrchom a zvažujuci sa dole čo značne eliminuje vniknutie vody do lanovodu. K celej prestavbe by bolo asi dať si vyrobiť vhodný adapter ako je ten vzadu na odkaze v tomto vlakne + je možnosť aj tuningu brzdy na 280mm alebo pre fajnšmekrov aj odvetravané zadne kotuče o priemeru 293mm, ale pre ľahke HB-čko to bude asi zbytočne! Skôr by som to videl iba na 280mm pre LET triskače tak ako to ma H-čkové OPC-čko! 8) Už vidím ako poniektorý krútia hlavami čo ten jerry vymyšla za ko.ko.tiny :lol: no ale napad to nemusi byť zly? :idea:
ZA-22dtr mt6-f40 Silver Elegance m03 (aktuálne 393tkm) No-Kat No-EGR.Alzaf 285tkm,bolo AstraF-1,6 8V combi. Pokiaľ nie som tu tak, som určite niekde inde.. ešte sa nestalo, že by som nebol absolútne nikde.. Alfamobil +421 948 833 957 alebo Pevný 0905 833 957

Reklama
 

Odpovědět