Neznámé LOGO na Zafiře

Ukažte ostatním svojí Zafiru.
Odpovědět
SunnyMan
Příspěvky: 3
Registrován: 25 dub 2017, 10:25

Neznámé LOGO na Zafiře

Příspěvek od SunnyMan » 25 dub 2017, 10:36

Ahoj všem,

nikdy dříve jsem si toho nevšiml až teď. Na manželčině Zafiře A (r.v.04/2005) jsem nalezl toto logo
FullSizeRender 1.jpg
a marně pátrám na internetu, co to je nebo kdo to je, pokud se jedná o nějakou prodejní nebo tunning společnost.

Setkal se s tím někdy někdo? Poradíte?

M.
Přílohy
FullSizeRender.jpg

Reklama
 

Mig_all
Příspěvky: 38
Registrován: 02 kvě 2016, 21:49

Re: Neznámé LOGO na Zafiře

Příspěvek od Mig_all » 25 dub 2017, 10:48

Riviera, zrovna se to probírá ve vedlejším vlákně. Taky tam to Rko mám...
Opel Astra G Classic II 1.4 16V Twinport, kód motoru Z14XEP, r.v. 2005

SunnyMan
Příspěvky: 3
Registrován: 25 dub 2017, 10:25

Re: Neznámé LOGO na Zafiře

Příspěvek od SunnyMan » 25 dub 2017, 11:07

Tak super, děkuji..

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Neznámé LOGO na Zafiře

Příspěvek od COBEIN » 25 dub 2017, 17:09

Asi je to opravdu pro vozy se slabší výbavou a pojmenována RIVIERA. Všiml jsem si, že auta s tímto štítkem nemají třeba lakovanou lištičku na zad. vratech ve které je zámek a osvětlení SPZ (RZ)-Zafira A. Nevím jestli to je opravdu sociální výbava nebo si tam ten štítek s písmenem R majitel auta jen dal sám.
ASTRA LA VISTA

SunnyMan
Příspěvky: 3
Registrován: 25 dub 2017, 10:25

Re: Neznámé LOGO na Zafiře

Příspěvek od SunnyMan » 25 dub 2017, 17:25

Nevím jestli se slabší výbavou, ale automaticka klimatizace, radio, mult. volant, ASR, el. stavitelne zrcatka a el. predni okna mi jako slabsi vybava nepripadaji. Mozna se vsak pletu.
Nevim jestli je u teto vybavy standardem i lakovane ochranne listy okolo vozidla (cerny plast si nejak nedokazu ani predstavit :shock: ) i lakovane kryty vnejsich zrcatek.

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Neznámé LOGO na Zafiře

Příspěvek od COBEIN » 25 dub 2017, 18:13

Já nevím a nechci se ani hádat, ale tady v Troppau jezdí jedna Zafira A s tímto štítkem a nemá lakovánou tu lištu ned SPZ-kou, nemá v nárazníku mlhovky, nemá lakovány lyšty kolem auta a ani kliky. Dokonce nemá na střeše ani hagusy. Jakou má klimatizaci nebo jestli má volant s ovládáním nevím. Má však na blatnících emblém písmene R, ale hned jsem napsal i to, že si to mohl majitel klidně vyměnit. Sundat štítky s nápisem Elegance a dát tam "R". Barvu má normální modrou švestku bez metalízy.
ASTRA LA VISTA

Mig_all
Příspěvky: 38
Registrován: 02 kvě 2016, 21:49

Re: Neznámé LOGO na Zafiře

Příspěvek od Mig_all » 26 dub 2017, 08:10

COBEIN píše:Já nevím a nechci se ani hádat, ale tady v Troppau jezdí jedna Zafira A s tímto štítkem a nemá lakovánou tu lištu ned SPZ-kou, nemá v nárazníku mlhovky, nemá lakovány lyšty kolem auta a ani kliky. Dokonce nemá na střeše ani hagusy. Jakou má klimatizaci nebo jestli má volant s ovládáním nevím. Má však na blatnících emblém písmene R, ale hned jsem napsal i to, že si to mohl majitel klidně vyměnit. Sundat štítky s nápisem Elegance a dát tam "R". Barvu má normální modrou švestku bez metalízy.
Tak to nechápu, já mám Rko (rozhodne od vyroby) a mam lištu nad registrackou normalne lakovanou, mam mlhovky, mam kozeny volant s ovladanim, i klimu, nevim no... Zrcátka a kliky mam ale nelakované (PS: vubec mi to nevadí a neměnil bych)
Opel Astra G Classic II 1.4 16V Twinport, kód motoru Z14XEP, r.v. 2005

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Neznámé LOGO na Zafiře

Příspěvek od COBEIN » 26 dub 2017, 14:48

Asi štítky na auta dávali podle nálady nebo podle toho kolik kdo den před tím vypil. :oops:

Moje předchozí Zafira (Gildemeister) byla s označením COMFORT na štítcích a neměla při dovozu: př.mlhovky, zadní temnější okna a zadní el. okna. Ale zase jiná stříbrná tady v Troppau má zadní temné okna, mlhovky a taky má označení COMFORT. Asi záleželo do jaké země bylo vozidlo vyvezeno-prodáno jako nové. Nevím to, hádat se nebudu!
ASTRA LA VISTA

Odpovědět