Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál...)

Ukažte ostatním svojí Zafiru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od COBEIN » 28 pro 2018, 16:06

Na parkovišti kde často stojívám se to množí:
opel 007.jpg
a mimo to, Cobein už zase jezdí!

Oprava i s výměnou čepu za 3270.-Kč! Scházela mi v motoru podlaková trubka (hadička) a tu mi tam dodali. Je mi to přesto divné, protože auto do toho osudného chladného rána jezdilo normálně. Pochopil bych že hadička třeba na jenom konci spadla z místa kam patřila, ale že by scházela úplně? No jsem z toho jelen který už zase jezdííííííí
ASTRA LA VISTA

Reklama
 

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od COBEIN » 03 led 2019, 15:05

Protože jsem na Sylvestra sloužil, tak jsem musel příchod Nového roku odložit a probral jsem se až teď!
DSCN0351.JPG
A to jsem se právě na zubním dozvěděl, že 27.02. mi bude provedena RESEKCE dvou zubů-dásně pod nimi! Už teď mám z toho zákroku hrůzu :cry:
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od COBEIN » 13 úno 2019, 20:20

A je to v háji, jsem na týden práce neschopný(moribundus) a dokonce i Concordia má nějaký neduh, i když jezdí normálně, tak se mi dnes rozsvítila diagnostika. :cry:
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od COBEIN » 27 dub 2019, 14:46

Diagnostika už nesvítí, namontována nová Lambda sonda orig. VDO + vyměněn brzdič na zadním levém kole. Už se zase STKčka nebojím! A možná bude auto na prodej protože mám v plánu jiný "malý" projekt. Pojedu se podívat do Říše na SMART cabrio a pokud bude v cajku, odvezu si ho domů a budu v něm lítat tady v Troppau. JEŠTĚ NEJSEM PLNĚ ROZHODNUTÝ, ale nahlodaný to jo!
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od COBEIN » 03 kvě 2019, 21:40

Předevčírem jsem si tak normálně jezdil a říkal jsem si že mám auto (kromě toho klepání v př. nápravě) v cajku. Včera bylo všechno jinak! Po otočení klíčku ve spínačce se mi nerozsvítil ten displej vedle budíků. Nic, ani čas,datum,venkovní teplota- jen temno! Můžu mačkat co chci a displej nesvítí..... Já to auto začínám nenávidět!
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od Marťasek » 05 kvě 2019, 21:45

Mě se to sem tam stávalo taky - oddělal jsem patici displeje zase zasunul zpět a od té doby klid. 8)
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od COBEIN » 05 kvě 2019, 21:50

Já tomu autu nerozumím! Dnes ráno když jsem byl v práci vystřídán denní směnou tak jsem si auto nastartoval(ať se zahřeje než jsem se na šatně převlékl) a když jsem chtěl odjet displej normálně svítil a svítí i když otočím klíčkem teď! Čáry a kouzla!
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od COBEIN » 05 črc 2019, 19:46

Protože Concordia prošla zdárně přes STK, dostala dnes dárek. Už jsem to měl ve sklepě nachystané min. 1 měsíc ale čekal jsem až na tu kontrolu. Kamarád co dělá v opavském kreminále zabezpečovačku (kamery, alarmy a pod.) mi doma k tomu ještě sestavuje kabeláž.(relátko, vypínač, pojisky...) Možná si budu muset po spuštění udělat svařovací průkaz! :oops:(zatím to není zapojené)



Na první fotce jsem naznačil kam asi budu světlo časem přesouvat. Ten rám (trubka z Chiny) bude nejspíš odstraněn a plastolep mi odstraní i tu mříž z výplně v nárazníku. Potom se do obvodu dá tahokov, a do něj se vpreparuje světlo. Chtěl bych sehnat takový který má stejně velké otvory jako má maska. (asi to jistí burza v Gliwicích)
A ti co mají pozorné oči si asi všimli, že mám na RZ lvíčky zpět! Na STK sice technik kvůli tomu řval, ale tam jedu až za dva roky! :| :| :|
Přílohy
fotografie0174.jpg
fotografie0175.jpg
fotografie0174.jpg
Naposledy upravil(a) COBEIN dne 05 črc 2019, 20:06, celkem upraveno 1 x.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od Marťasek » 11 črc 2019, 04:28

brutální kára cece!! 8) 8)
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od COBEIN » 11 črc 2019, 07:03

Marťasek píše:brutální kára cece!! 8) 8)
Děkuji Marťásku, v rámci možností.......
ASTRA LA VISTA

Alzafir
Příspěvky: 2908
Registrován: 26 dub 2010, 15:39
Bydliště: Ostrava

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od Alzafir » 11 črc 2019, 08:25

Kvituju, že jsi csundal ty kříže, ale to světlo... :cry:
Co zámek, už je vyměněný?
Zafira 2,2DTi Elegance 2005, Y22DTR, Diag. OP COM (EN v.1.45), EGR emulátor

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od Luboš X17DTL » 11 črc 2019, 13:26

Taky jsem si říkal, kdy už ten starý c.p z toho vyroste :D
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od COBEIN » 11 črc 2019, 19:50

Všechno je jinak kluci, kříž jsem sundal proto, protože brzy pojedu na dovolenou se známým a ten mi řekl: když sundáš tu "parádu" pojedeme Zafirou, když né tak pojedeme mým Peugeotem 308 (dva roky starým :oops: ) a já jsem moc toužil zjistit v jaké "kondici" Concordia je, tak jsem odlepoval a odlepoval! :cry: Alzafire, tobě se to světlo nelíbí? Dnes mi ho kamarád uvedl do provozu-už svítí když chci. Jak jsem napsal dřív, není to finální podoba, to světlo bude dole pod SPZ(RZ) ale musím sehnat ten tahokov(stejnou velikost otvorů jaká je v masce KAMEI. A taky ti Alzafire napíšu že zámek ještě vyměněný nemám. Teprve včera jsem ho koupil na vrakáči v Praze a musím počkat až mi dorazí domů. Snad to do odjezdu na dovolenou stihnu :? .
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od Gallo » 12 črc 2019, 07:03

Váli se mi na zahradě maska kamei, tak za pár krábek cigár může být tvoje :-)

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál

Příspěvek od COBEIN » 12 črc 2019, 14:15

Gallo píše:Váli se mi na zahradě maska kamei, tak za pár krábek cigár může být tvoje :-)
Děkuji Gallo za nabídku, na výplnění toho otvoru je jí málo. Ani maska ze Zafiry by nestačila. Budu muset zajet do Gliwic a doufat v to že ten "Grzesek" tam ještě tahokov prodává. To ale až po dovolené, teď nemám peníze na pí...y! Ale tady na fóru v inzerci by se někdo mohl chytit....

Včera jsem třeba kupoval dálniční známku a poplatky za dálnice na Slovensku a Maďarsku --985.-Kč! Jedeme dva tak se o to podělíme. Pak ještě trajekt nebo jízda přes most na ostrov PAG. Jak jsem hrkal tou "kinder" odtahovkou, nějaké fotky jsem dělal, teď budu třeba fotit taky..... nevím jestli bude čas a nálada. S tou náladou bych si starosti moc nedělal (2x 0,7l Grant's, dohromady 50x 0,5l plechovek piva Budvar a 1x0,5l klášterní medoviny)
ASTRA LA VISTA

Odpovědět