ZAFIRA EDITION

Ukažte ostatním svojí Zafiru.
Uživatelský avatar
wcrashw
Příspěvky: 75
Registrován: 24 čer 2011, 22:14
Bydliště: Nový Jičín

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od wcrashw » 02 čer 2012, 10:54

Cau, nebudu te tady vitat, kdyz sam sem tady neco malo pres mesic ;)
Auticko je opravdu nadherne, jen co je pravda. A ohledne te pripravy v nemecku, pro nas cechy je tohle tezke sci-fi :D
Tak at ti slouzi 8)

Reklama
 

Uživatelský avatar
kubeSRi
Příspěvky: 2029
Registrován: 03 dub 2011, 17:52
Bydliště: Zlinsko

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od kubeSRi » 02 čer 2012, 11:11

konečne zafira co vypadá trošku k světu klidně by takový styl mohli prodávat ted' protože to b je teda hnus a ta nejnovější zafira to je uplně konec,,,,tak tě vítám a hlavně at' slouží :)
astra G 5dv: xenony,opc front,16''corsa D... momentálně bílá+černá střecha a ruzne upravy...

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od Radoš 92 » 02 čer 2012, 23:03

Krásná, ale nevím proč do OPC line nedávali automaticky lepší sedačky, toho je škoda...
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
Vidlacek
Příspěvky: 43
Registrován: 06 kvě 2012, 19:01
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od Vidlacek » 03 čer 2012, 08:49

Díky všem za pochvaly, se Zafirou už sem najel prvních pár stovek kilometrů a mé nadšení je stále větší. Už sem otestoval i všech sedum míst a musím říct, že sem nečekal, že i při plném obsazení bude ta 1,8 tak živá a přitom se pohybuju s kombinovanou spotřebou kolem sedmi litrů, což je na tak velký auto hodně slušný, je pravda že s mojí Tigrou dokážu jezdit i za 5 litrů, takže věřím, že se mi podaří dostat i k hranici 6,5 litru. No prostě Opel umí dělat motory...teda hlavně ty benzínový:-). Jinak parkovací senzory nemám, ale to není takovej problém dodělat když by byly potřeba, zatím mi nějak nechybí ... to spíš ty Recara...ty sedačky co tam mam nejsou špatny, ale když využívám té parádní přilnavosti sedumnáctek v zatáčkách tak by se docela hodily :-D
Opel Zafira Design Edition 1,8/92 kW + Škoda Octavia III Combi 2,0 TDI/110 kW + Caravan Hobby Excellent 470 UF

Uživatelský avatar
kubeSRi
Příspěvky: 2029
Registrován: 03 dub 2011, 17:52
Bydliště: Zlinsko

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od kubeSRi » 03 čer 2012, 10:57

ještě kdyby ty motory občas nezlobily :x ..jo spotřebu ty benaly umí plně naložený se taky dostanu kolem 6l...přilnavost sice máš ale těžiště naprd :lol:
astra G 5dv: xenony,opc front,16''corsa D... momentálně bílá+černá střecha a ruzne upravy...

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od kabrioletak » 03 čer 2012, 11:12

Ahoj,opět hezký kousek a velice dobrý kup 8) Tak at dělá radost a slouží.Co se týče mapy k navigaci,par jich mám,ale tu co potřebuješ ty,mám jen rok myslím 2006-2007 nebo 08 ted už netuším.Není problém ti ji dovézt,rád se projedu.Ale myslím,že lepší bude od Martáska ta novější verze.
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

Uživatelský avatar
Vidlacek
Příspěvky: 43
Registrován: 06 kvě 2012, 19:01
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od Vidlacek » 03 čer 2012, 16:14

Diky za nabidku, ale Marťásek už slibil, že mi ji pošle, tak snad budu už brzo mit taky funkčni navigaci i v ČR:-)...ale jinak projet se můžeš kdykoliv :-D
Opel Zafira Design Edition 1,8/92 kW + Škoda Octavia III Combi 2,0 TDI/110 kW + Caravan Hobby Excellent 470 UF

Uživatelský avatar
Petras
Příspěvky: 1477
Registrován: 30 čer 2009, 16:49
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od Petras » 03 čer 2012, 17:21

Vítej.. Zafča je to opravdu výstavní 8) a co se týče nachystání auta od prodejce, klobouk dolů. Líp už si asi fakt vybrat nemohl.
Opel Meriva A 1,4 16v Twinport
ex autíčko: Mazlik = Opel Astra G Caravan 1,8 16v Comfort

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od Marťasek » 04 čer 2012, 21:12

Dneska jsem nestíhal ale zítra ráno ti pošlu odkaz na stažení toho CD sorry
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
Vidlacek
Příspěvky: 43
Registrován: 06 kvě 2012, 19:01
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od Vidlacek » 05 čer 2012, 22:47

Tak mi dneska Martasek poslal to CD k navigaci tak sem ji hned jel vyzkouset a na prani Martaska sem vkladam i par fotek, zatim jsou nic moc - foceno za jizdy mobilem, ale jak bude vic casu tak sem dam lepsi. Musim rict, ze na to, ze ta navigace vznikla pred vice jak sedmi lety, tak je super, samozrejme dneska jsou uz daleko lepsi, ale kdyz ji mam vlastne zadarmo (a díky Martasovi i mapy :-D) tak jsem maximalne spokojen.
Přílohy
Navigace do křižovatky
Navigace do křižovatky
Zobrazení trasy/mapy při jízdě s větším zvětšením
Zobrazení trasy/mapy při jízdě s větším zvětšením
Základní zobrazení trasy při jízdě
Základní zobrazení trasy při jízdě
Opel Zafira Design Edition 1,8/92 kW + Škoda Octavia III Combi 2,0 TDI/110 kW + Caravan Hobby Excellent 470 UF

Uživatelský avatar
Vidlacek
Příspěvky: 43
Registrován: 06 kvě 2012, 19:01
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od Vidlacek » 05 čer 2012, 22:49

...a ještě pár náhledů na křižovatku, neukazuje je u každé křižovatky, spíš jen ve větších vesnicích a městech, sice to je jako by to kreslilo desetiletý děcko, ale pro orientaci to rozhodně pomůže
Přílohy
Další náhled na křižovatku
Další náhled na křižovatku
Náhled na křižovatku
Náhled na křižovatku
Opel Zafira Design Edition 1,8/92 kW + Škoda Octavia III Combi 2,0 TDI/110 kW + Caravan Hobby Excellent 470 UF

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od kabrioletak » 10 čer 2012, 10:45

Přesně jak říkáš,vypadá to jako by to malovalo desetiletý děcko :mrgreen: .Ale je si třeba uvědomit,že na tehdejší dobu kdy se to tam dávalo,což je cirka rok 2001 myslím,to bylo velice dobré.Dnes jsou již navigace v telefonech,plno funkcí a krafika je uplně někde jinde.Když někdo má tu možnost mít v autě originál navigaci,vypadá to velice dobře,neboli COOL a ještě se to umocní tím,že ne každý se tím muže pochlubit.Ale na druhou stranu v rozmachu zminovaných telefonu či přenosných NAVI.,člověk tak už moc nelpí na této vymoženosti,ale samozřejmě poteší když tam je.
Co mě ale osobně trošku vadí,že když má člověk takovýto systém,mám namysli multifunkční systém který má více funkcí a je případně spojen s palubním počítačem,tak výrobce nemuže nabídnout aktualizaci za novejší systémy,jak krafické tak formátové,...
Jinak co se týče té tvé aktualní mapy,zajimalo by mě jak je podrobná.Rád bych ji porovnal stou svou,tak kdyby jsi měl někdy čas a chud,rád bych se zastavil a porovnal ji s tebou.
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od Marťasek » 10 čer 2012, 11:13

Co chceš porovnávat? Buď máš posledně vydané cd rok 2009/2010 nebo máš starší… liší se jen aktualizacemi cest... Nic víc nic míň. Pokud se ti jedná o grafiku, je stejná. Kdyby nestál ten CID 6tis (opravdu nechápu co je na něm tak drahého) ale tak do 1500 hned bych do něj šel ale takhle ne. Je to hezká věc to v autě mít a "machrovina" ale za ty prachy to nestojí.
Naposledy upravil(a) Marťasek dne 10 čer 2012, 12:41, celkem upraveno 1 x.
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od kabrioletak » 10 čer 2012, 12:39

Martasku,kdyby jsi četl pozorně tak zjistíš,že jsem mu psal že mám mapy starší než ty,co jsi mu dodal.Z toho vyplývá,že bych jen tak,chtěl vyzkoušet jaký je rozdív v aktualizaci cest.Zda je to více podrobnější.Graficky a funkcema je to stejné to je mě jasné.:wink:
Jinak naprosto s tebou souhlasím,tyhle věci jsou do aut jako příplatková výbava,docela drahé,ale jsou zase takový,kteří to vyžadují.Což je dobře myslím,nebod pak například Vidláček a jiní si tímhle udělají radost,když natrefí na takhle vybavenej kousek 8)
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

Uživatelský avatar
Vidlacek
Příspěvky: 43
Registrován: 06 kvě 2012, 19:01
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAFIRA EDITION

Příspěvek od Vidlacek » 18 čer 2012, 21:12

Jj mít tu navigaci v autě je super, ale kdybych musel za ty navigační CD platit, tak bych se na to asi vykašlal. S těma aktualizacema to je přesně jak píše Marťasek, moc na tom nevykoumáš - buď ji máš a nebo ne:-D, ale jestli se chceš projet, tak se klidně stav, rád se podívám na pěknýho kabrioleta - pro ty sem měl vždy slabost:-), ale já teď potřebuju trochu praktičtější jezdidlo, ještě mi teď stojí v garáži Tigra, která čeká na vhodného kupce...
Opel Zafira Design Edition 1,8/92 kW + Škoda Octavia III Combi 2,0 TDI/110 kW + Caravan Hobby Excellent 470 UF

Odpovědět