Zafira A - nefunkční recirkulační klapka chlazení/topení

Ukažte ostatním svojí Zafiru.
Honzazez
Příspěvky: 6
Registrován: 11 úno 2018, 11:49
Bydliště: Bystřice pod Hostýnem

Re: Zafira A - nefunkční recirkulační klapka chlazení/topení

Příspěvek od Honzazez » 14 úno 2018, 18:52

Alzafir píše:Buď v klidu, když pojedeš za smraďochem, než to stihneš překlopit tlačítkem, tak už ti to ventilace dávno nasaje.
Pro tyhle účely jsem docela spokojen s karbonovým filtrem. Jeví se mi to lepší než než papírový.
A mimochodem, kde máš chybu, motor ti běhá, klapku jsi zavřel, co je příšinou toho, že to nefungovalo?
Jak jsem psal, po prostudování 52 stránek vesměs s negativními zkušenostmi ostatních Opláků, jsem se rozhodl motorek odpojit,protože se mi také kousl v otevřené poloze klapky.Abych se vyhnul nespolehlivosti motorku, tak jsem to vyřešil tak, jak to popisuji v mém minulém příspěvku.

Reklama
 

jerry mouse
Příspěvky: 3559
Registrován: 01 srp 2009, 13:55
Bydliště: červenomodrá TOTALITA. PO Vychod.

Re: Zafira A - nefunkční recirkulační klapka chlazení/topení

Příspěvek od jerry mouse » 14 úno 2018, 23:18

Honzazez píše:
Alzafir píše:Buď v klidu, když pojedeš za smraďochem, než to stihneš překlopit tlačítkem, tak už ti to ventilace dávno nasaje.
Pro tyhle účely jsem docela spokojen s karbonovým filtrem. Jeví se mi to lepší než než papírový.
A mimochodem, kde máš chybu, motor ti běhá, klapku jsi zavřel, co je příšinou toho, že to nefungovalo?
Jak jsem psal, po prostudování 52 stránek vesměs s negativními zkušenostmi ostatních Opláků, jsem se rozhodl motorek odpojit,protože se mi také kousl v otevřené poloze klapky.Abych se vyhnul nespolehlivosti motorku, tak jsem to vyřešil tak, jak to popisuji v mém minulém příspěvku.
Mne sa motorček ešte nikdy nekusnul, ale tiahlo z klbu klapky mi už vyskočilo aspoň 5x ale posledne 2 roky je už pokoj aj ked neviem prečo?
ZA-22dtr mt6-f40 Silver Elegance m03 (aktuálne 393tkm) No-Kat No-EGR.Alzaf 285tkm,bolo AstraF-1,6 8V combi. Pokiaľ nie som tu tak, som určite niekde inde.. ešte sa nestalo, že by som nebol absolútne nikde.. Alfamobil +421 948 833 957 alebo Pevný 0905 833 957

Odpovědět