Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20..a dál...)

Ukažte ostatním svojí Zafiru.
Odpovědět
Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od Radoš 92 » 26 zář 2017, 09:20

To vlastně jo, ale říkal mi jeden co dělá vrátného, že to nikdo stejně nehlídá. To je jen pro ochranu, kdyby náhodou se něco stalo. Ale já bych to respektoval.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Reklama
 

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od Luboš X17DTL » 26 zář 2017, 09:42

Pod mostem, benzinka...
Tolik možností... :D
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od COBEIN » 26 zář 2017, 10:34

Něco si Radoši v případě potřeby najdeme, třeba jak napsal Luboš- pod mostem na Ratibořské ul. :idea: V podzemních garážích OD Breda dělá hlídače p.Kubín co pracoval tam co pořád pracuji já.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od COBEIN » 26 zář 2017, 20:20

Nevím sice proč, ale koupil jsem do Concordie kameru na záznam jízdy. Pořád se o tom mluví a píše že to může pomoct při řešení dopravních situací a že naše policie i soudy tento záznam berou jako důkaz tak jsem do toho šel. Zírtra mi to mají dovéz na doručovací místo ve městě. :?

Dnes tj.27.09. doručeno a vyzvednuto. Možná zítra, ale spíš až o víkendu to nainstaluji a odzkouším. Ještě musím koupit SD kartu, ta v balení nebyla.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od COBEIN » 10 lis 2017, 15:02

Tak jsem převezl Astru z lakovny na parkoviště a tak nějak se to seředilo i barevně:
006 (2).jpg
-ta černá 5-dv. není moje, jen tam stála.(pro bonzáka :x )--nevím sice proč to děláš, ale jednou tě odhalím a spočítám ti to!
Naposledy upravil(a) COBEIN dne 02 led 2018, 21:43, celkem upraveno 2 x.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od Marťasek » 10 lis 2017, 18:24

Víš že jízda bez SPZ je již po novele trestným činem? (na místě okamžitě na půl roku bez papírů a 5 - 10tis pokuta) Nevím jak se to řeší když auto stojí na parkovišti bez SPZ ale dle zákona i to je na pořádnýho flastra :mrgreen: Stačí narazit na blba čerstvě vyškoleného a jede to jako po másle...
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od COBEIN » 10 lis 2017, 19:18

Vím to Marťasku, s autem jsem bez čísel nejel- měl jsem půjčené převozní značky a po tom co jsem je vrátil tak jsem nechal auto stát do zítřka bez čísel. Zítra tam nasadím propadlé/neplatné značky z Říše aby to nebudilo pozornost "četníků". Mimo to, na stejném parkovišti stojí bez značek už delší dobu starý SAAB (model 93?) a R. Clio. (Saab víc jak rok a Clio min.3 měsíce.)
Je to takové zastrčené parkoviště o kterém možná ani četníci nevědí a hlavně neví o tom že tam parkuji moje býv. stará, protože auto (ani min. šedostříbrný Gildemeister) nebylo doposud poškozeno. Pokaždé když si pro auto jdu nebo od něj, tak se sice projdu, ale pohyb ještě nikomu neublížil že? Auto tam nebude stát dlouho, udělám STK+ME a lakýra si ho už odebere.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od COBEIN » 20 pro 2017, 21:32

Ahoj kamarádi, nebudu tady malovat čerta na zeď, ale asi bude má Concordia brzy na prodej. Pokud se mi bude líbit (stavem) jiné auto na které se brzy pojedu podívat, tak Concordii budu prodávat!
Můj další projekt je Astra F caravan s motorem který jsem měl ve žlutém eFku, tedy 1.8i 16V (85kW). Toto auto mělo a pořád ještě má v Říši 1 majitele ročník 1959, má v součastnosti naj.něco málo přes 200 tis.Km. Toto auto má zapsano v papírech možnost spalování i Ethanolu a já pokud ho teda koupím ho nechám ještě k tomu překopat i na LPG.
Vím že si asi spousta z vás myslí že jsem se zbláznil, ale eFko v kombíku je moje srdeční záležitost. Neberte to zatím jako bernou minci, ale na 95% jsem rozhodnutý! Potom se tady nejspíš s vámi rozloučím, protože se asi zaregistruji na fóru Kadett-Astra.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 2810
Registrován: 21 srp 2006, 15:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od Astra - R@SAG » 21 pro 2017, 10:34

Ahoj Renku, byl jsem v šoku, před pár dny jsem viděl tvé žluté Fko na fotkách od součastného majtele a na své roky je v super stavu, motor už tam má 2.0 16v a pecka. poslal mi odkaz na galerii fotek a úplně jsem byl v šoku, jaká je to kára. Držím pěsti ke koupi Fka. Mám v plánu se na jaře zajet podívat za Opavu na to Fko a tak se můžeme i sejít všichni někde na kafi s Opavskou kolonii :D :D :D :D .
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J
Moje astra https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=1704&start=0

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od COBEIN » 21 pro 2017, 13:42

Ahoj R@sagu, budu rád když se přijedeš do Troppau podívat a třeba se sejdeme u "té" kávy, ale to eFko ještě není úplně jisté.Rozhodne až stav a ten nechci vidět jen z fotek, auto musím vydět "naživo!"
Ke žluté astře ti napíšu asi toto: auto bylo hezké do té doby dokud bylo celé žluté, myslím si že kluk který to tehdy koupil od bratra ho zbastil tím že to zkombinoval s černou barvou. To že mu nestačilo 92kW a osadil astru 2.0i 16V bych viděl jako dobrý tah, ale neměl s tím tady lítat jako prase! Proto muselo auto město opustit-změnit majitele, bylo pořád v hledáčku četníků a pořád řešil jen pokuty+body. :?

Stejně by mě zajímalo jak to řeší teď na STK když má jiný-výkonnější motor? :?
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
22 ToMik
Příspěvky: 577
Registrován: 31 říj 2009, 10:24
Bydliště: Pardubice

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od 22 ToMik » 21 pro 2017, 16:31

COBEIN píše:Toto auto má zapsano v papírech možnost spalování i Ethanolu a já pokud ho teda koupím ho nechám ještě k tomu překopat i na LPG.
.
jestli to auto máš jako srdcovku, tak mu tohle přece nemůžeš udělat? :? :D
nyní: Zafira B Z18XER, 2007
ex2: Z16XE Caravan, 2003
ex1: X16SZR Htb, 2000

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od COBEIN » 21 pro 2017, 21:36

22 ToMik píše:
COBEIN píše:Toto auto má zapsano v papírech možnost spalování i Ethanolu a já pokud ho teda koupím ho nechám ještě k tomu překopat i na LPG.
.
jestli to auto máš jako srdcovku, tak mu tohle přece nemůžeš udělat? :? :D
Proč Tomíku, myslíš si že Ethanol je levnější na provoz než LPG? Já chci jezdit a taky chci jezdit levně!
Jenomže se mi nákup tohoto auta pořád honí v mé "bolavé" hlavě, jedno eFko v karavanu jsem kdysi vyšperkoval a pak i to žluté třídvířko, ale to ještě fungovala burza v Gliwicích a těch různých spojlerů, volantů, pedálů se tam dalo sehnat mraky a několik druhů ale teď? Burza je malá, těžko tam dnes na eFko něco seženu a tak váhám. Přece jen, Concordii III. mám s OPC paketem, s bohatou výbavou, ve výborném stavu(kromě toho problému s elektroinstalaci v TZ)i s LPG a tak pořád přemýšlím proč měnit. Je pravdou že to eFko bude za chvilku veterán a tím že je DE FACTO v sériovém stavu tak je to vzácnější než s nějakými spojléry, mračítky atd. atd.....Váhám!
07.01.2018 Auto už není kmání, volal mi čechoněmec že bylo prodáno někomu z východu.
Naposledy upravil(a) COBEIN dne 07 led 2018, 20:53, celkem upraveno 2 x.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od COBEIN » 01 led 2018, 16:58

Hezký Nový rok 2018 přeji všem členům fóra. Dnes ráno když jsem se vracel z noční tak jsem nemohl najít volné parkovací místo a tak jsem to "odstavil" na Otické ulici- tam co jsem kdysi vyfotil Fóbii s nálepkou Game Over, no a po tom co jsem se prospal jsem šel auto přeparkovat.(v pozadí aut je hospoda a tak byl velký předpoklad že z ní budou vycházet opilci kteří třeba budou chtít škodit) Šel jsem tam 2x protože poprvé jsem viděl před Concordii stát tuto Švýcarskou OPC Zafitu a tak jsem se vrátil pro foťák.
001.JPG
002.JPG
Už jsem to auto viděl v Troppau několikkrát, ale nevěděl jsem kde parkuje a proč sem stále jezdí? Třeba tady má ženskou-známost a třeba je to dovoz a majitel to jen nepřihlásil do CZ evidence. Každopádě čistokrevné OPC to není, je to 2.2 beznín s paketem. Má i parkovací asistent a DIGI klimu. (mimo to, před tou švýcarskou Zafirou stojí Fóbie už bez nálepky na okně.)

DNES MÁ TATO ZAFIRA MORAVSKÉ RZ- Téčko
Naposledy upravil(a) COBEIN dne 13 črc 2019, 23:00, celkem upraveno 2 x.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od Marťasek » 02 led 2018, 19:51

cobe potencionální zdroj náhradních dílů :-)

jako krasavec... Ten paket dělá fakt dost vzhledově jiné auto - hezčí...
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Cobeinův Gildemeister /vs. Concordia III (str. 20.....)

Příspěvek od COBEIN » 02 led 2018, 21:02

Máš pravdu Marťasku, s paketem se auto vzhledově přikrčí víc k zemi, a to mám rád. Mám rád i OFF ROADy které se na naše cesty hodí víc, jenomže PATROL je pro mně zatím zbytečný- cesty v Troppau se pomalu opravují.

(Třeba se ze Švýcarem spolu domluvíme na výměně hagusů?) Dělám si legraci, jsem rád že mám ty stříbrné-lakované.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.01. 2018-Dnes jsem zase viděl tu zafiru s OPC paketm jet a řídil jí chlap který podle vyzáže (neoholen, neučesán) vypadal spíš na alkoholika nebo soc. případ než na čistokrevného Švýcara. Takže to auto je zřejmě dovezené a nepřihlášené do evidence v CZ.
ASTRA LA VISTA

Odpovědět