Chod motoru na 3 valce..X18XE1

Co nenajdete na fóru v sekcích Astra G, pravděpodobně to bude zde.
Uživatelský avatar
Tomisekc
Příspěvky: 81
Registrován: 25 led 2009, 10:57
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Chod motoru na 3 valce..X18XE1

Příspěvek od Tomisekc » 17 kvě 2013, 18:21

Marťasek píše:skorem 11L :-) a dusilo se to netáhlo atd... Po výměně jak nový motor - doslova.
Taky taky.11.2L a to same..Ale uz tedkom po cisteni daleko lepsi..jen ta spotreba.. :?:

Uz se tesim az to vymenim... :D

Reklama
 

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chod motoru na 3 valce..X18XE1

Příspěvek od Radoš 92 » 06 led 2018, 18:35

Sanour píše:
hansdob píše:a není na té X18XE1 třeba KO řj motoru?? vždyt se ty komponenty dají měřit testovat není nutno vše hned měnit.
Tam by byla přehršel jiných chybových hlášek. Večer si jedu konečně pro svůj OP-COM, tak to ještě testnu. Nicméně podle chování to zatím vypadá na tu lambádu.


Marťasek: v pondělí jsem měl 6,8... přes týden se mi spotřeba se stejným stylem jízdy na stejná místa zvedla na 7,4 (na nějakých 350km) takže to zvýšení tam je. Jsem na to zvědavý.
Tak já se přidám, protože moje auto, je auto Sanoura. To o kterém se tu píše, nyní jsem skoro 5 let majitelem už já. Lambdu jsem měnil taky jednou. Dlouho ok a nyní auto začalo škubat, (nutno říct, že se škubáním, a špatnou váhou jsem jezdil několik měsíců a řešil to, až když se to zhoršilo, protože předtím to dělalo jen občas a nesvítila kontrolka), vyměnila se váha a po nějaké době, (několik málo dní), se rozsvítila kontrolka motoru a auto jede na tři válce. Diagnostika nyní odhalila chybu P0352 (Porucha elektronické regulace uhlu předstihu - válec 2+3 nízká úroveň napětí). Zkoušel jsem prohodit lištu zapalování za jinou, dobrou a je to stále stejné. Vypadá to tedy asi na ŘJ motoru... Jinou závadu to nepíše. Váha na diag vykazuje normální hodnoty, lambda také.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Odpovědět