Poradte prosim - Problem se servem :-(

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Maverick80
Příspěvky: 7
Registrován: 24 bře 2007, 01:11

Poradte prosim - Problem se servem :-(

Příspěvek od Maverick80 » 26 dub 2007, 21:07

Mam problém, poraďte prosím. Koupil jsem Astru G 3.dv. 1.6i 75PS, je v top stavu, r.v. 2000, ale kupoval jsem jí a bylo vadné servo říkal předchozí majitel. Nechal ho vyměnit - zřejmě z vrakoviště a auto mam měsíc a dneska mi přestalo zase fungovat, pak chvíli fungovalo a pak zase ne. Zpravidla když to nastartuju a auto není tak zahřáté, tak to jde a jakmile se ohřeje, tak přestane jít. V Opelu mi řekli, že by to mohl být i alternátor, ale kluk, kterej dělá Astry 13 let mi řekl, že je to asi na výměnu serva, že zřejmě to servo z vrakáče odešlo. Nevíte někdo, kde bych ho sehnal? Nemáte někdo zkušenosti s touto závadou? Stále doufám, že existuje levnější varianta než koupit nové Díky moc za všechny rady a názory...

Mirek

Reklama
 

Pavel Brno
Příspěvky: 108
Registrován: 31 črc 2006, 08:49

servo

Příspěvek od Pavel Brno » 01 kvě 2007, 14:19

začni tím že změříš dobíjení v momentě kdy servo nefunguje. Musí být na baterce přes 13 voltů. když to totiž nedobíjí tak servo nejede. Pokud bude dobíjení v pořádku tak asi budeš muset servo vyměnit. Já osobně bych nový nekupoval, ale risknul bych nějaký z vrakáče akorát bych si pohlídal aby to bylo z nějakýho novějšího auta. Cena novýho je totiž naprosto nepřiměřená a myslím si že serva neodchází na astrách nějak zvlášť často.

Maverick80
Příspěvky: 7
Registrován: 24 bře 2007, 01:11

servo

Příspěvek od Maverick80 » 01 kvě 2007, 19:22

Dobíjení jsem měřil, vše je OK, dává to akorát, servo už jednou odešlo, koupil jsem jí před měsícem a před měsícem se měnilo právě z vrakáče a ted odešlo zase, jsem z toho hotovej, dají se ta serva nějak repasovat?

Odpovědět