LUP LUP zezadu s prava...

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Oldboy1000
Příspěvky: 9
Registrován: 02 dub 2007, 17:35

LUP LUP zezadu s prava...

Příspěvek od Oldboy1000 » 02 dub 2007, 17:44

Zdravím všechny příznivce Opel Astry,
jsem tu nový uživatel, chtěl bych využít Vaších zkušeností a rad. Nedávno jsem prodal svoji Astru G 3dveř 2.0 dt, koupil jsem si Astru cupe 2.0 turbo. U obou vozů jsem měl snížen podvozek originál od oplu, a mám v podstatě stejný problém jaký jsem měl ve 3dvřku Když jedu přes nějaké nerovnosti z pravé zadní strany jde takové lupání, dělalo mi to i před tím, nevíte čím by to mohlo být ? Někdo mi říkal pásy ti bouchají o plast, ale to je blbost, slyším to i když někoho vezu vedle sebe, takže pásama to není. Jde to jako by od pravého zadního kola takovej dutej zvuk :? .. Nevíte někdo čím by to mohlo být, nemáte někdo podobnou zkušenost s tímto zvukem ? :arrow:

Děkuji Přema.

Reklama
 

wlcak
Příspěvky: 478
Registrován: 06 črc 2006, 03:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od wlcak » 03 dub 2007, 02:15

Možná by mohlo být vadný horní uložení tlumiče.
Astra G coupe Z22SE

Oldboy1000
Příspěvky: 9
Registrován: 02 dub 2007, 17:35

Příspěvek od Oldboy1000 » 03 dub 2007, 20:00

Někdo tady na jiném vláknu psal něco o dvěřních pantech že chcou poťukat, tak se na to podívám, ale jeví se mi v pořádku. Ještě bych se zeptal na co by přišlo výměna toho uložení tlumiče ??

Díky :wink:

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 03 dub 2007, 20:06

Oldboy1000 píše:Někdo tady na jiném vláknu psal něco o dvěřních pantech že chcou poťukat, tak se na to podívám, ale jeví se mi v pořádku. Ještě bych se zeptal na co by přišlo výměna toho uložení tlumiče ??

Díky :wink:
Měl jsem ten samý problém a bylo to skutečně uložení tlumiče.Je to už skoro dva roky tak nevím kolik stála výměna obou zadních tlumičů.
PS:Ještě si vzpomínám,že když jsem byl dost naloženej tak to nedělalo......a to svědčilo o tom uložení tlumičů.
Ještě upřesnění:Byl vyhnilý a vytlučený silentblok na horní části tlumiče,tím pádem jak se kiklal,tak si bouchnul...co já se narozebíral plastů na zadku a nic jsem nenašel.Až kámoš v servisu důkladnou prohlídkou našel problém.
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Oldboy1000
Příspěvky: 9
Registrován: 02 dub 2007, 17:35

$

Příspěvek od Oldboy1000 » 03 dub 2007, 21:44

Tak super nechám to prověřit v servise jelikož budu dělat zadní kotouče a desky, tak mi tam rovnou hodí OKO :shock: no a beztak se dozvím, že to bude nejlepší vyměnit :oops: a budu lepit... $ :( ...
Jestli se ovšem toho zvuku zbavím budu :D ...

Děkuji Přema..

Odpovědět