Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASSu

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASSu

Příspěvek od COBEIN » 29 črc 2017, 16:01

Většina z vás má ke svému autu CAR PASS a v něm data jako kod k rádiu, kody potřebné k výrobě nového klíče a pod. a o to mi jde. Já tu kartičku nemám! Kdysi tady byl a možná ještě je kluk ze Slovenska kterému jem poslal určitý obnos a on mi zjistil tyto data. Už přesně nevím na co jsem je u štříbrné/šedé Zafiry potřeboval ale pomohli mi.
Teď k černé Concordii tuto kartičku zase nemám (Helmut byl asi bordelář) a tak bych potřeboval tyto data k autu zase sehnat. Chci tyto potřebné data použít k zajištění druhho klíče. Mám 1x normální klíč s dálkou a v přihrádce před spolujezdcem jsem našel z druhého klíče jen tu planžetu. Zajistím si druhou dálku (použitou) a abych měl funkční i kostičku imobilizéru tak potřebuji data které se uvádějí v CAR PASSe.

Je tady ještě ten hledaný kluk z SK nebo někdo jiný kdo mi to zjistí?
ASTRA LA VISTA

Reklama
 

Uživatelský avatar
Gorbo1
Příspěvky: 2261
Registrován: 07 říj 2010, 10:23
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od Gorbo1 » 29 črc 2017, 16:12

Mozno Vojto z Liberca by to vedel.Predava aj origo diely.Urcite vies ktory.

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od COBEIN » 30 črc 2017, 06:33

Děkuji Gorbo za upozornění na Vojtu, ale myslím si že on není ten koho hledám. Já jsem od Vojty nějaké díly na svou Zafiru kupoval a vím že má jen originály- což je dobře, ale já sháním data které bývají nasány v CAR PASSe a s tím mi Vojta nejspíš nepomůže.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Gorbo1
Příspěvky: 2261
Registrován: 07 říj 2010, 10:23
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od Gorbo1 » 30 črc 2017, 08:30

Za opytanie nic nedas.Ja som sa s nim kedysi bavil a on mi povedal,ze casom to bude vediet.Tak sa ho opytaj.

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od COBEIN » 30 črc 2017, 10:49

Gorbo1 píše:Za opytanie nic nedas.Ja som sa s nim kedysi bavil a on mi povedal,ze casom to bude vediet.Tak sa ho opytaj.
Nemůžu se ho zeptat Gorbo, Vojta totíž nemá u svého nicku možnost poslat mu SZ.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Gorbo1
Příspěvky: 2261
Registrován: 07 říj 2010, 10:23
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od Gorbo1 » 30 črc 2017, 11:02

To mas pravdu,ale pise,ze mu mame pisat na email 8) 8)

sweeper
Příspěvky: 104
Registrován: 18 úno 2013, 12:32
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od sweeper » 30 črc 2017, 11:06

Ak nechces ist po kody do Opla (v Pardubiciach v Opli chceli 900kc), niekedy ich na dialku za cca 35eur, ak si dobre pamatam, zistoval typek, co prevadzkuje tuto stranku https://www.doopla.sk, teraz mu to na webe uz neviem najst, mozes ho skusit kontaktovat, ci to este robi.
Astra G Caravan, X18XE1

Uživatelský avatar
hansdob
Příspěvky: 430
Registrován: 29 říj 2009, 20:06
Bydliště: Dobronín
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od hansdob » 30 črc 2017, 12:17

Car pass ti udělají v seriozním oplu za 1000kč
Opel Astra G 5 dveří 2003 Opel Astra G Cabrio 2003 Audi A6 Allroad 2003 Škoda Octavia Super 1961 Zetor 25K Jawa 23 Mustang *2 a golden sport 1 Jawa 21*2 Jawa 20 *3 aaaa Prase



OP-COM.PROFESSIONAL.CZ, VCDS,FO-COM,TEXA NANO a dětská hračka SCANMASTER

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od COBEIN » 30 črc 2017, 14:11

V servisní knížce na první straně jsem našel mimo jiné i toto:Motor Typ No.Z18XE - Engine-Type No.ZOC55676 (Je to napsáno rukou a ten co to kdysi psal neměl nejčitelnější písmo!)To první písmenko by docela klidně mohla být číslice 2. Znalci OPELů, myslíte si že by to engine type mohlo být ono? Myslím ten kód k imobilizéru. Stačí sen podívat na vaše CAR PASSy jestli to začíná stejně. Děkuji
ASTRA LA VISTA

jerry mouse
Příspěvky: 3559
Registrován: 01 srp 2009, 13:55
Bydliště: červenomodrá TOTALITA. PO Vychod.

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od jerry mouse » 31 črc 2017, 22:54

hansdob píše:Car pass ti udělají v seriozním oplu za 1000kč
To som bol ja Cobeine, ten kluk z SK, a myslim že to bolo aj lacnejšie ako jeden liter kačaku. 8) :wink:
ZA-22dtr mt6-f40 Silver Elegance m03 (aktuálne 393tkm) No-Kat No-EGR.Alzaf 285tkm,bolo AstraF-1,6 8V combi. Pokiaľ nie som tu tak, som určite niekde inde.. ešte sa nestalo, že by som nebol absolútne nikde.. Alfamobil +421 948 833 957 alebo Pevný 0905 833 957

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od COBEIN » 01 srp 2017, 05:45

Ahoj Jerry Mouse, to jsem rád že jsi si to přečetl a že jsi se ozval. Nevím jestli jsi toto vlákno četl od začátku a jestli víš o co jde. Chtěl bych si k druhé zafiře zajistit druhý klíč a potřebuji data k autu. K imobilizéru. Dá se o ještě přes tebe zajistit?
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od Vojta » 02 srp 2017, 17:29

Já to umím, ale jelikož se jedná o Opel, který není moc sdílný s "neautorizovanými" obchodníky, tak to ofiko vyjde dráž než v Oplu... proto to ani nenabízím a lidi posílám do autorizáku, tam ti to zjistí cca do litru.

A jinak Cobeine, SZ tu mám vypnuté z jednoduchého důvodu, že zde prostě nestíhám odpovídat na dotazy nebo objednávky, je to dost kostrbaté když ti někdo pošle do SZ objednávku na olejový filtr a já strávím 10 minut tím, že to nějak zadám do systému eshopu, případně mu odpovím nebo se na něco dotážu atd. A teď si vem že Opel fór kde jsem zaregistrovanej je asi 5, to bych se z toho posr*l. Nemám problém s tím někomu odpovědět na dotaz, ale musí pro to dotyčný taky něco udělat a sice dát si aspoň práci s tím sepsat email, kterej se dá na rozdíl od zpráv zde archivovat, třídit a zpětně dohledat. Holt můj eshop je one man show a den má jen 24 hodin...
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od Honz@ » 02 srp 2017, 17:59

COBEIN píše:V servisní knížce na první straně jsem našel mimo jiné i toto:Motor Typ No.Z18XE - Engine-Type No.ZOC55676 (Je to napsáno rukou a ten co to kdysi psal neměl nejčitelnější písmo!)To první písmenko by docela klidně mohla být číslice 2. Znalci OPELů, myslíte si že by to engine type mohlo být ono? Myslím ten kód k imobilizéru. Stačí sen podívat na vaše CAR PASSy jestli to začíná stejně. Děkuji

Ne.

Z18XE = kod motoru
ZOC55676 = číslo motoru (u nás v TP již neevidováno)
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Uživatelský avatar
hansdob
Příspěvky: 430
Registrován: 29 říj 2009, 20:06
Bydliště: Dobronín
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od hansdob » 03 srp 2017, 06:30

Opel Astra G 5 dveří 2003 Opel Astra G Cabrio 2003 Audi A6 Allroad 2003 Škoda Octavia Super 1961 Zetor 25K Jawa 23 Mustang *2 a golden sport 1 Jawa 21*2 Jawa 20 *3 aaaa Prase



OP-COM.PROFESSIONAL.CZ, VCDS,FO-COM,TEXA NANO a dětská hračka SCANMASTER

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Potřeboval bych zjistit data které se uvádějí v CAR PASS

Příspěvek od COBEIN » 03 srp 2017, 06:48

Já vím jak vypadá CAR PASS, však jsem kdysi auta sem do republiky vozil, jen mám smolíka v tom, že už druhé auto které si chci delší dobu cca 2 roky nechat ho nemá. :cry:


Vojto děkuji za vysvětlení, asi budu potřebovat z tvého E shopu tu malinkou žárovičku která osvětluje malý display na kterém se zobrazuje celkový stav Km a denní stav. Ještě jednou to tacho rozeberu a prozkoumám včem je problém, a pokud to bude tou žárovičkou (nevím jak líp ji nazvat) tak ti dám nějak vědět.

Ono to totíž svítilo úplně malinko a tak jsem si říkal že je asi ta ona spálená a tak jsem použil druhou a ta zase nesvítí vůbec. Myslím si že nemá kontakt nebo tak něco.
ASTRA LA VISTA

Odpovědět