Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
jafi
Příspěvky: 11
Registrován: 26 zář 2015, 16:54

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od jafi » 05 bře 2016, 16:42

petrak píše:Kolega na fiatu mel uvolněný motor a podobné příznaky- zkontroluj uchycení??
Teď jsem to přečetl celé ještě jednou.. To kouření bude asi pálit olej, nebo málo vzduchu...
Ahoj, prosim ta mas v astre motor 1.7 Dti 55 KW Isuzu???

Reklama
 

Uživatelský avatar
petrak
Příspěvky: 71
Registrován: 03 led 2014, 14:12
Bydliště: PZ

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od petrak » 06 bře 2016, 15:25

Ano mám isuzu 55kw pročpak??
1.7dti

Sandy
Příspěvky: 23
Registrován: 04 črc 2014, 15:11

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od Sandy » 10 bře 2016, 18:30

Takže, dnes mi volali ze servisu, auto jsem totiž dovezla do Opelu. Chvíle napětí - tam mi vyčistili vše od benzínu a najednou auto jede na 4 válce. Takže ať se jde nějaký slavný ONO vycpat, tankovala jsem tam poprvý a naposled. :x

Uživatelský avatar
kratales
Příspěvky: 231
Registrován: 25 lis 2014, 15:41
Bydliště: Jihlava

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od kratales » 10 bře 2016, 19:16

Já tam netankuju, tak nemohu soudit. Ale známý má Hyundai i20 a po natankování auto začalo hodně cukat a dělalo to bordel. Auto odstavil a šel do nemocnice s tím, že pak zavolá odtah. Mezitím mi volal, jestli bych ho pak neodvezl. Náhodou jsem brouzdal po netu a byl na Spotreby.cz, kde je na webu umístěn box s posledními příspěvky na fóru. Celkem překvapení, když tam bylo založeno vlákno "Špatný benzín na Tank ONO Jihlava" a dva lidé tam popisovali stejnou zkušenost. Asi byla nějaká špatná várka benzínu. Známý je nepoučitelný a tankuje tam stále a zatím žádný další problém nebyl. Stejnou zkušenost měl strejda u Punta při tankování na PRIMu také v Jihlavě. Auto odvezl do servisu, tam udělali výměnu benzinu a vše OK 8)

Já na těch levných čerpačkách raději netankuju, léta jsem věrný Benzině a jinde beru jen v případě nouze a nikdy jsem neměl problém 8)

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od Luboš X17DTL » 10 bře 2016, 20:33

No a já do služební fobie nedával skoro nic jiného než ONO (benzín) a najel jsem s ní od novoty 160.000 km. Počítám, že tak 90% bylo ONO.
Nechci je chválit, protože do bývalého eFka jsem jednou na ONu dal naftu a byl jsem rád, když jsem ji vyjezdil a dal tam normální. Jelo to bez problému, ale ten výkon...
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1929
Registrován: 26 zář 2012, 21:11
Bydliště: VS,ZL

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od pejee » 10 bře 2016, 21:05

Aleši to ani neříkej, já před nedávnem v Jihlavě na ONU tankoval, když jsem to mazal od Plzně s koženýma sedačkama v kufru :D ale jinak u nich tankuji dost často a není problém..
______
X14XE
Z20LET OPC II
______

pH.
Příspěvky: 146
Registrován: 22 zář 2014, 17:24

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od pH. » 10 bře 2016, 21:30

Na Onu u Brna jsem loni tankoval 2x, auto mi s timhle benzínem nekolikrát chcíplo kdyz jsem např vyřadil z kopce např. ted beru benzinu nebo makro a všechno ok ;-)

Uživatelský avatar
kratales
Příspěvky: 231
Registrován: 25 lis 2014, 15:41
Bydliště: Jihlava

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od kratales » 10 bře 2016, 21:45

pejee Tak tam tankuje spousta aut a OK. Očividně muselo jít jen o nějakou blbou várku a to se může stát kdekoliv, akorát Ono je kvůli ceně více na mušce. Zase nejsem ten co by je potřeboval hanit a tvrdil, že palivo od OMV přidá 120 koní, jak člověk často slýchá :lol:

Ono vzhledem k tomu, kolik tam tankuje aut si nemyslím, že by tam měli úmyslně nějaký pančovaný shit. Spíš je spousta lidí bezdůvodně pomlouvá, protože kvůli ceně musí být zákonitě horší jak OMV, Shell. Hlavně spousta tuzing maniaků žije tím, že platí vyšší cena = vyšší kvalita a domnívají se, že PHM z OMV jsou úplný zázrak :lol:

Sandy
Příspěvky: 23
Registrován: 04 črc 2014, 15:11

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od Sandy » 11 bře 2016, 20:46

Ja kdyz to auto dneska byla projet, tak musim rict, ze to auto takhle v zivote nelitalo. :D To bylo snad poprvy co se mi pri polechtani plynu protocily a zasvistely gumy. Fakt rozdil strasnej. A s nitrem od Shellky. :D

Uživatelský avatar
kratales
Příspěvky: 231
Registrován: 25 lis 2014, 15:41
Bydliště: Jihlava

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od kratales » 11 bře 2016, 21:35

Astra mi zase nepřijde jako moc vybíravé auto. To tam musela být pěkná břečka v nádrži :D

Sandy
Příspěvky: 23
Registrován: 04 črc 2014, 15:11

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od Sandy » 13 bře 2016, 10:07

No to jo. Lítá super, tahá pecka, ale asi má ještě nějakej zbytkáč. Občas se nemůžu rozjet. Chytne, zakucká, chci se rozjet a chcípne. Tak nevím jestli to doznívá ta břečka, lol, i když to vyčistili nebo jestli zas něco novýho. :D

Sandy
Příspěvky: 23
Registrován: 04 črc 2014, 15:11

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od Sandy » 20 bře 2016, 15:04

No je to nejaky divny. Na volnobehu padaj otacky, obcas se to snazi i chcipnout. Pri startovani se to rozklepe jak blazen a kdybych neseslapla plyn tak to mozna ani nechytne. Prijde mi to nejaky divny. Ale fakt jenom na tom volnobehu. Jak pak jedu tak to lita uplne bez problemu. Prej jsem to mela vylitat a nalejt do toho aditiva. Ale nejak si nejsem jista, zda to pomohlo. Prijde mi jak kdyby to bylo nekde ucpany protoze se to pri startu dusi. Ale pak to jede uplne super. Co by s tim mohlo bejt ?

Tak sakra uz, ja snad nebudu mit pokoj (?) :D

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 3106
Registrován: 24 led 2006, 08:33
Bydliště: Červená Hospoda u Třebíče

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od vasekpetr1 » 20 bře 2016, 16:10

denny píše:Pokud si s tím neví rady,tak sice nevím odkud jsi,ale klidně to dovez.Nelze ani vyloučit mech. závadu motoru.
Nejrozumnější radu jsi už dostala...
Dřívější srdcovka, prodaná na díly pro UA: Astra 1,6 G caravan 99, motor X16SZR, 55 kW, VIN: W0L0TGF35X20326xx, tmavě zelená metalíza,
Nynější mazlík: Opel Zafira B, 1,9 TDCI - Z19DT - 2008, černá, najeto 170 tkm.

A menuju se Petr a né Vašek a žiju v Hospodě -:)

Sandy
Příspěvky: 23
Registrován: 04 črc 2014, 15:11

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od Sandy » 04 čer 2016, 10:22

Největší pochvala mistrovi. Odvezla jsem to Dennymu v neděli večer a v úterý odpoledne mi volá, že auto jezdí jak má a je už i po STK ? Denny je bůh a já měním servis za ten jeho a vím, kam to příště povezu. Fakt super jednání, rychlost a cena. Přivezla jsem to tam s tím, že tomu chybí válce, on mi auto kompletně vyčistil od nějaké rzi, kterým bylo to auto celé zadělané. Což se nějakým automechanikům u nás asi očividně nechtělo a jejich rady jakože - lejte tam aditiva, to se vyjezdí - mi byly k hovnu. Dal mi tam jiné vstřiky, nový výfuk, nový čerpadlo, ještě mi rozleštil světla a utáhl ručku, udělal emise, stk a můžu pokračovat dál. A prostě takovej servis jsem dlouho nezažila. Ještě jednou velké díky a všem DOPORUČUJI! 8) :)

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 3292
Registrován: 06 pro 2008, 15:20
Bydliště: Brozany u Kuňky,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto netáhne, klepe se, nerozjíždí se.

Příspěvek od denny » 07 čer 2016, 13:57

Sandy píše:Největší pochvala mistrovi. Odvezla jsem to Dennymu v neděli večer a v úterý odpoledne mi volá, že auto jezdí jak má a je už i po STK ? Denny je bůh a já měním servis za ten jeho a vím, kam to příště povezu. Fakt super jednání, rychlost a cena. Přivezla jsem to tam s tím, že tomu chybí válce, on mi auto kompletně vyčistil od nějaké rzi, kterým bylo to auto celé zadělané. Což se nějakým automechanikům u nás asi očividně nechtělo a jejich rady jakože - lejte tam aditiva, to se vyjezdí - mi byly k hovnu. Dal mi tam jiné vstřiky, nový výfuk, nový čerpadlo, ještě mi rozleštil světla a utáhl ručku, udělal emise, stk a můžu pokračovat dál. A prostě takovej servis jsem dlouho nezažila. Ještě jednou velké díky a všem DOPORUČUJI! 8) :)
Děkuji,děkuji,děkuji :oops: :oops: :oops:
Si to snad ani nezasloužím.Červenám se až na ........

Odpovědět