Závada: podsvícení ventilatoru a teploty + nefunguje klapka

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
cubas
Příspěvky: 44
Registrován: 17 kvě 2007, 15:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Závada: podsvícení ventilatoru a teploty + nefunguje klapka

Příspěvek od cubas » 14 čer 2007, 21:43

Dnes mi prestalo fungovat podsviceni na strednim panelu pod radiem a to regulace ventilatoru a teploty, take nefunguje klapka pro vnitrni ventilaci, je stale zavrena, takze se mlzi okna, prepinac indikuje, ze se neco deje, dokonce je slyset i jemne lupnuti, ale klapka se neotevre. Klimatizace i ohrev zadniho skla funguji vcetne svetylek na techto tlacitkach. Podsviceni autoradia funguje taky bez problemu.

Vi nekdo co s tim? Neni to jen pojistka?

Stalo se mi to kdyz jsem za vedra mel zapnutou klimu s vnitrni ventilaci a zaclo prset a ochladilo se, tak sem vypnul klimu a vnitrni ventilaci (ta ale zustala zapnuta) takze jsem po peti minutach nevidel praz zamlzena okna ven :-)

Dik za kazdou radu!
Astra G 1.6 16V Caravan, klíma, tempomat, nějaké fotky 1 2

Reklama
 

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 14 čer 2007, 23:02

Myslím, že je tu víc problému , takže to v pojistce nebude. Co se týče podsvícení střed. panelu, jsou tu příspěvky řešící tento problém, jen to pohledej a to samé platí pro klapku vnitřní cirkulace, už se to tu řešilo, jen to najít.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Uživatelský avatar
cubas
Příspěvky: 44
Registrován: 17 kvě 2007, 15:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubas » 15 čer 2007, 06:47

uz sem neco nasel, ale jedine, co tu psali o klapce bylo to, ze mam odmontovat prihradku spolujezdce, ale jak? Hledam nejaky navod a nemuzu nic najit...
Astra G 1.6 16V Caravan, klíma, tempomat, nějaké fotky 1 2

Uživatelský avatar
cubas
Příspěvky: 44
Registrován: 17 kvě 2007, 15:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubas » 15 čer 2007, 07:28

Astra G 1.6 16V Caravan, klíma, tempomat, nějaké fotky 1 2

Uživatelský avatar
cubas
Příspěvky: 44
Registrován: 17 kvě 2007, 15:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubas » 15 čer 2007, 09:00

tak se mi podarilo vyresit klapku, byl vypadeny bazmek č.1 (viz obrazek), hodil jsem ho zpet. Prijde mi trochu podivne to, jak motor č.2 posouva tycku nahoru a dolu, tak kdyz ji posune nahoru, tak je tycka č.3 docela prohnuta, na fotce to neni videt, ale je proste tim tlakem trochu vyboulena č.4, rekl bych ze se prohne tak o 3mm. Je to tak spravne? Zkousel sem bazmek č.1 nasadit i jinak, pootocit jinak, ale to by pak nefungovalo vubec. Rekl bych, ze to napinani mohla byt pricina toho vypadnuti bazmeku č.1. Ted mam zase strach, ze tam neco praskne :-)

Obrázek
Astra G 1.6 16V Caravan, klíma, tempomat, nějaké fotky 1 2

Odpovědět