Hláška servisní prohlídky

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Panter

Hláška servisní prohlídky

Příspěvek od Panter » 17 úno 2006, 09:48

Zdravím Vás, chtěl jsem se zeptat jestli náhodou někdo nevíte jak tuto hlášku smazat z ukazatele km. Díky za odpověď na dnaok@seznam.cz

Reklama
 

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 870
Registrován: 22 led 2006, 18:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oťas » 17 úno 2006, 11:22

vypnout klicek stisknout a drzet nulovaci tlacitko denniho pocitadla a pri tom zapnout klicek a drzet tak dlouho dokud se neobjevi ----
Astra G hatchback, r.v.2000, Z16XE, klima, ABS, zaslepen EGR. 4x airbag, nyní čočky (xenony).odvětrání motoru zvlášť do nádoby,po uzamčení automatické zavření oken,rádio VDO Dayton CD 2304 MP3 4x50W
Astra H 1.9 CDTI 88kW ..... chip na 104,3kW

Panter

Stále nic

Příspěvek od Panter » 18 úno 2006, 20:32

Zdravím Vás ještě jednou, dnes jsem se pokusil vymazat tu hlášku servisní prohlídky dle Vašeho návodu, ale nějak se mi to nepovedlo a nevím v čem je ta zrada. Zmáčkl jsem nulovací tlačítko pal. počítače a držel jsem ho tak dlouho dokud se displej pal. počítače nerozsvítil, poté jsem zapl klíček v zapalování a čekal jsem až se rozsvítili kontrolky - stále jsem držel nulovací tlačítko a to jsem pustil až po zmizení Insp a zobrazení počtu kilometrů. Ale stále se hláška objevuje a nezmizela. Pokoušel jsem se toto opakovat, abe bez výsledně. Zda dělám někde chybu můžete mi pomoci?? Děkuji.

Panter

Asi už to mám

Příspěvek od Panter » 18 úno 2006, 20:35

Právě jsem si uvědomil, že píšete denního počítadla (km) a já jsem mačkal nulování pal. PC, takže to zase zítra vyzkouším. Díky za pomoc

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 870
Registrován: 22 led 2006, 18:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Asi už to mám

Příspěvek od Oťas » 18 úno 2006, 21:50

Panter píše:Právě jsem si uvědomil, že píšete denního počítadla (km) a já jsem mačkal nulování pal. PC, takže to zase zítra vyzkouším. Díky za pomoc
Jj..... denní počitadlo.
Astra G hatchback, r.v.2000, Z16XE, klima, ABS, zaslepen EGR. 4x airbag, nyní čočky (xenony).odvětrání motoru zvlášť do nádoby,po uzamčení automatické zavření oken,rádio VDO Dayton CD 2304 MP3 4x50W
Astra H 1.9 CDTI 88kW ..... chip na 104,3kW

Odpovědět