Cyklovač stěračů opel combo C

Moderátoři: AstraMan, Honz@, Radoš 92

Odpovědět
Usanej
Příspěvky: 49
Registrován: 24 led 2011, 19:12

Cyklovač stěračů opel combo C

Příspěvek od Usanej » 06 led 2012, 18:57

Ahoj chlapci, potřeboval bych poradit, mam Opel combo C, nefunguji mi tam cykly na stěrače respektive jen jeden ten nejpomalejší, dneska sem byl na vrakači a řekl mi že musím vyměnit celej motrurek s ramename atd, to se mi zda docela kravina protože při zapnutí steračů cvaka nějaký relátko v takové krabici s elektonikou u pojistkové skříně není to nikde v motorku. Poradíte mi kde má tedy tohle auto opravdu cyklovač? díky moc
Naposledy upravil(a) Radoš 92 dne 08 led 2012, 01:06, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do správné sekce

Reklama
 

Uživatelský avatar
Rabbit_Z22SE
Příspěvky: 85
Registrován: 28 zář 2011, 13:26
Bydliště: Líbeznice
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklovač stěračů opel combo C

Příspěvek od Rabbit_Z22SE » 08 led 2012, 01:25

Úvodem chci jasně říct, že Combo neznám a nevim co v něm jak je. Ale snad se pomocí rozumu něčeho dopátráš.

1. pokud ti chodí stěrače na obě rychlosti (bez cyklovače pomalý a rychlý stírání) tak závada v motorku logicky nebude a měnit ho je blbost :wink:

2. pokud ti funguje cyklování (ikdyž pouze na jednu rychlost) tak samotný relé cyklovače bude pravděpodobně v pořádku (už proto že říkáš, že cvaká).

Takže já osobně bych hledal problém v prvku, který mění "rychlosti cyklovače" resp. délku cyklu. Nevím jestli tam máš nějaký potenciometr nebo něco co by mohlo být špatný.

Třeba se ozve někdo kdo budě vědět přesně ale pro začátek by ti todle jako podnět k bádání mohlo stačit.

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 3292
Registrován: 06 pro 2008, 15:20
Bydliště: Brozany u Kuňky,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklovač stěračů opel combo C

Příspěvek od denny » 09 led 2012, 22:50

Cyklovač je v BCM\body control modul\v pojistkovce.

Odpovědět