Servisy OPEL - spokojenost - odkazy na dobrý servis

Odkazy nejen na astru g
Odpovědět
Darwi_tch
Příspěvky: 4
Registrován: 01 úno 2016, 20:24

Re: Servisy OPEL - spokojenost - odkazy na dobrý servis

Příspěvek od Darwi_tch » 01 úno 2016, 21:02

Dobrý večer,

ve středu si jedu pro novou Astru K do BS auto Brno a docela mne děsí, co se o ní všude píše, byť jsou příspěvky staršího data. Ví jak to v jejich servise probíhá nyní? Stálá neznalost a arogance?
Kvůli záruce budu muset jezdit do autorizovaného servisu, takže bych ráda věděla, komu se vyhnout, když už člověk platí jako mourovatej...
Díky 8)

Reklama
 

Uživatelský avatar
sajmonn
Příspěvky: 55
Registrován: 16 říj 2016, 07:07

Re: Servisy OPEL - spokojenost - odkazy na dobrý servis

Příspěvek od sajmonn » 15 bře 2017, 15:14

Tak připojím svoji trošku do seznamu. Ačkoliv jsem odjinud, tak už mám zkušenost se dvěma servisy v Ústí nad Labem, kde jsem svoji prvotinu pořizoval.

Originál opel servis Autotip:
http://www.autotipservis.cz/
Nechal jsem si tam dělat předkupní diagnostiku a prohlídku. Pan Faltys byl velice ochotný, spoustu věcí mi vysvětlil a udělal mi opravdu jasno. Prohlídka byla skutečně zevrubná a užitečná. Ceny prací a dílů odpovídají autorizovanému servisu.

Následně jsem narychlo požádal o servis tady:
http://www.pit-lane-258.cz/cs/
Míra poskytnutých služeb mě mile překvapila. V nenápadné garáži za benzinkou se mi dostalo skutečně ochotného jednání, pan Kotrba byl skutečně rychlý, spolehlivý a nenadával, když jsem mu v průběhu ještě nějakou tu práci přidal :D
Nechal jsem si u něj vyměnit zadní pružiny, přední čep řízení (následně i geometrii kol), vyčistil mi EGR ventil a udělali mi hloubkové mokré čištění sedaček. Díly si sehnali sami, rychlost blesková, ochota, spolehlivost. Ceny nebyly nijak přemrštěné. Kdybych to k nim neměl tak z ruky, tak bych jezdil jenom tam.
Moje první, poslední a současné jediné auto:
Astra G, 1.6 16V 74kW, Z16XE 5dv, r.v. 2002
Jsem naprostý začátečník

Uživatelský avatar
luigy87
Příspěvky: 318
Registrován: 27 čer 2013, 19:07
Bydliště: Český Těšín

Re: Servisy OPEL - spokojenost - odkazy na dobrý servis

Příspěvek od luigy87 » 15 led 2018, 09:37

Znáte nějaký fajný autoservis z Ostravska, Karvinska. Chci na Corse 1.0 vyměnit těsnění pod hlavou, plus z repasovat hlavu a vyměnit rozvody. Servis, kde chodím, to nedělá poněvadž, automechanik, co to dělá skončil. V Opelu ve Frýdku mi cenu po telefonu pán řekl, tak rychle, že si to vycucal z prstu vynásobil cenu dvěma. Do Adopu se zatím nemůžu dovolat.
Ale myslím fakt dobrý servis. Protože jsem jednou dostal kontakt na dobrý servis. Měnili tlumiče, katalyzátor a brzdovou kapalinu. Po ujetí nějaké vzdálenosti, kdy začala svítit kontrolka brzd: Lambda sonda volná na její závity nedali ani měděnou pastu a víčko od nádržky na brzdovku položené bokem.

Když jsem tam volal, tak jsem čekal: Omlouváme se, přijeďte opravíme to. Ale dostal jsem: Víte, nikdo není neomylný. Raději jsem tam, už nejel.
Opel Astra H 1.6 16V - X16ZEP+LPG - 157tkm
Seat Ibiza 1.4 - 160tkm

Bývalé:
Opel Corsa B 1.0- X10XE+LPG - 218tkm
Opel Zafira A 1.6 16V - X16XEL+LPG - 299tkm
Peugeot 207 1.4 8V - 75tkm
Kia Picanto 1.0 - 90tkm
škoda 120LS

Odpovědět