Servis

Odkazy nejen na astru g
Odpovědět
Marka
Příspěvky: 1
Registrován: 27 pro 2015, 15:43

Servis

Příspěvek od Marka » 27 pro 2015, 15:59

Caute, obraciam sa na vas s mojim problemom, ktory je zatial nevyrieseny...je tomu uz 5 mesiacov. Mam auto opel astra 2002, G, 1,4 16V a pri pridavani plynu mi zacne auto trhat. Tak isto mi trha ked preradujem rychlost a jemne pridavam plyn. Pokial plyn davam rychlo na podlahu az, tak ide normalne. Robil mi to iba pri nizkych otackach do 2500-2700 ale vcera som si vsimla ked som isla na dialnici 100kou tak sem tam zacalo trhat ako keby nedostal dostatok benzinu. Trha mi aj vtedy ked v jednej polohe drzim plyn, napriklad pri kolonach alebo v dedine alebo v meste.
Bola som uz na 4 roznych diagnostikach, a aj ma oplackej, ale ani jedna nic neukazala. Akokeby auto bolo bez zavad. Menila som uz egr ventil, sviecky, klapku sme nastavovali, a precistili, bola odpojena vaha vzduchu, novy zapalovaci modul mam, pretlakovali sme palivovu sustavu, novy palivovy filter, 100ka benzin, stp a este stale nic. Mohli by ste mi nejako poradit, co by to mohlo byt? Som z toho zufala. Moze to byt aj cerpadlo alebo vstrekovanie.
Diky za radu a pomoc

Reklama
 

Odpovědět