upomínkové předměty vopl

Odkazy nejen na astru g
dominus-et-deus
Příspěvky: 445
Registrován: 25 led 2006, 20:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dominus-et-deus » 01 dub 2006, 10:45

A nevíš ceny?
2.0 16V

Reklama
 

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 01 dub 2006, 11:22

dominus-et-deus píše:A nevíš ceny?
Meli toho tam relativne dost, omlouvam se ale mel jsem myslenky trochu nekde jinde. Jen co jsem si vsiml, tak ta vesta mohla byt 1500 nebo 1700. Nejake tricko bylo cca 900Kc, nejdrazsi co tam meli bylo neco (patrne bunda) za 3 litry. Jestli mas zajem tak tam zavolelj ta slecna co je tam na primu oprav to ma zady. Nebo jestli pockas tyden az dva, tak tam pojedu na opravu s klimou, tak bych si tam mohl kompletne vse zaznamenat.

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 01 dub 2006, 16:06

Marky píše:
dominus-et-deus píše:A nevíš ceny?
Meli toho tam relativne dost, omlouvam se ale mel jsem myslenky trochu nekde jinde. Jen co jsem si vsiml, tak ta vesta mohla byt 1500 nebo 1700. Nejake tricko bylo cca 900Kc, nejdrazsi co tam meli bylo neco (patrne bunda) za 3 litry. Jestli mas zajem tak tam zavolelj ta slecna co je tam na primu oprav to ma zady. Nebo jestli pockas tyden az dva, tak tam pojedu na opravu s klimou, tak bych si tam mohl kompletne vse zaznamenat.
mrkni prosím na tu vestu....díky
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

pepca

Příspěvek od pepca » 23 dub 2006, 13:00

Vojta píše:
Marky píše:
dominus-et-deus píše:A nevíš ceny?
Meli toho tam relativne dost, omlouvam se ale mel jsem myslenky trochu nekde jinde. Jen co jsem si vsiml, tak ta vesta mohla byt 1500 nebo 1700. Nejake tricko bylo cca 900Kc, nejdrazsi co tam meli bylo neco (patrne bunda) za 3 litry. Jestli mas zajem tak tam zavolelj ta slecna co je tam na primu oprav to ma zady. Nebo jestli pockas tyden az dva, tak tam pojedu na opravu s klimou, tak bych si tam mohl kompletne vse zaznamenat.
mrkni prosím na tu vestu....díky
zdravím,ta vesta je dobrá taky bych do ní šel,na tom odkazu je asi 49 eu,nebo tak nějak,no a na první stránce je pěkná čepice,hodně pěkná. :roll:

Uživatelský avatar
undertaker
Příspěvky: 198
Registrován: 07 dub 2008, 12:46

Příspěvek od undertaker » 12 dub 2008, 11:02

vsetko sa da objedna aj do cz aj do sk dokonca na stranke prepocita priamo cenu podla kurzu staci sa zaregistrovat... a platit sa da len cez kreditku....

bubak.velkej
Příspěvky: 151
Registrován: 24 led 2007, 11:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od bubak.velkej » 12 dub 2008, 18:08

undertaker píše:vsetko sa da objedna aj do cz aj do sk dokonca na stranke prepocita priamo cenu podla kurzu staci sa zaregistrovat... a platit sa da len cez kreditku....
Kua ja neumim nemecky :-(( Jinak veci tam maj pekny...
Astra Classic II Z16XEP, 5 dv. HB, r.v. 2007

Odpovědět