Seznam autovrakovišť Opel

Odkazy nejen na astru g
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam autovrakovišť Opel

Příspěvek od milosh » 20 dub 2010, 16:03

Jelikoz jsem autorem POI vsech autosalonu Opel nebylo by spatne to udelat i s temi servisy, ale casu neni moc :(

Viz www.poi.cz
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Kalina Jaroslav
Příspěvky: 116
Registrován: 27 říj 2008, 17:45

Autoservis vrakoviště Uh.Hradiště-Huštěnovice

Příspěvek od Kalina Jaroslav » 11 lis 2010, 18:44

rodiný Autoservis Opel Kalina+vrakoviště pro Astra F+G,Vectra B,8 až 16 hod,wwwopelkalina.cz , opelkalinaj@tiscali.cz ,572585085,721107393,

Uživatelský avatar
davidow
Příspěvky: 7
Registrován: 27 úno 2009, 19:17

Re: Autoservis vrakoviště Uh.Hradiště-Huštěnovice

Příspěvek od davidow » 28 črc 2011, 20:36

TENTO SERVIS MĚ ZKLAMAL CHOVÁNÍM . S ČISTÝM SVĚDOMÍM MĚ NECHALI NA TELEFONU 5 HODIN A CELOU DOBU MI ŘÍKALI "ZA HODINKU, ZA HODINKU" A NAKONEC NECHALI NA HOLIČKÁCH SE SLOVI "SBOHEM". ZTRATIL JSEM U NICH DVA DNY ŽIVOTA. U MĚ SKONČILI NA DOBRO...CHOVÁNÍ NEBYLO NIJAK KOREKTNÍ A CO SE ODBORNOSTI TÝČE VE MĚ NEBUDILI DOJEM MECHANIKŮ OD OPELA. DIAGNOSTIKA Z ČÍNY HOVOŘÍ SAMA ZA SEBE. ZA SEBE ŘÍKÁM NEDOPORUČUJI. UŽ MĚ TAM NEUVIDÍ. DOPORUČUJI TD CAR KROMĚŘÍŽ..nejsou to opláci, ale ruky mají šikovný a díly za slušný ceny, o přístupu nemluvě.

opel_kalina
Příspěvky: 142
Registrován: 29 zář 2009, 20:02

Re: Autoservis vrakoviště Uh.Hradiště-Huštěnovice

Příspěvek od opel_kalina » 29 črc 2011, 21:58

Zdravím
Je to malinko jinak! Čekal jsem tady tenhle příspěvek,nicméně pravda je jinde... Opravdu tenhle člověk čekal 4hodiny na to,než se k nám dostal na diagnostiku,po předchozích tel. hovorech s otcem. Myslím,že je naprosto běžné zavolat do servisu,objednat se, a pak řešit problém,ale jsou lidé,co si myslí,že když zavolají tak hned budeme tlačit auta ven,aby jsme dělali na jeho voze. Vy jste zavolal,hned dojel. Na diagnostiku otec reagoval se slovy-lambda sonda neběží jak má,může být špatná,ale může to způsobovat daleko více věcí ( podtlaky,jednotka atd.)
Po následném telefonátu,kde jste naši firmu začal ponižovat se slovy-diagnostika s Číny,neodborníci atd. (však Vy víte) jsme si udělali nad Vámi obrázek.
Nicméně jsme to neřešily.
Pán si koupil lambdu sám,bohužel to tím nebylo. Od toho jsou servisy,jinak kupovat,měnit,to fakt nejde. My by jsme určitě lambdu nezaůčtovali!
Na druhý den se nestačíme divit! Pán se objevil opět u nás v servise,se slovy-pudem to teda opravit(postupem jak jste mi říkal?) :) Nečekali jsme to.
Jak jsem výše psal,udělali jsme si obrázek. Otec se slovy-Proč jdete za náma když nejsme odborníci,máme diagnostiku s Číny atd. Další slova byla taková,že už s tímhle člověkem nebudeme dále komunikovat.
Po krátké debatě tenhle člověk opustil servis s tím,že si pořídil pár snímkú a křičel na otce ať drží hubu!
A závěr patří nakonec! OTCI PŘIŠLA SMS,ŽE NA NÁS POSLAL FINANČNÍ KONTROLU :)
WWW.AUTOKALINA.ESTRANKY.CZ www.komplet-auto.cz reklama na tomhle webu zdarma,pro Váš servis,vrakoviště,prostě vše co se vozidel týče..

opel_kalina
Příspěvky: 142
Registrován: 29 zář 2009, 20:02

Re: Autoservis vrakoviště Uh.Hradiště-Huštěnovice

Příspěvek od opel_kalina » 29 črc 2011, 22:05

Jo,a ty 4 hodiny nečekal před servisem,to bylo po telefonu :)
WWW.AUTOKALINA.ESTRANKY.CZ www.komplet-auto.cz reklama na tomhle webu zdarma,pro Váš servis,vrakoviště,prostě vše co se vozidel týče..

Jackal76
Příspěvky: 1
Registrován: 30 dub 2014, 10:45

Re: Seznam autovrakovišť Opel

Příspěvek od Jackal76 » 30 dub 2014, 10:52

Opel vrakoviště
Dobřejovice
(Praha - východ)
( exit č.8 Dobřejovice, dálnice D1 )

Opel - Daewoo - Chevrolet
Autoservis
Skloservis
Pneuservis
Odtahová služba 24h
Ekologická likvidace autovraků
telefon: 602 390 400
opel@opel-vrakoviste.cz
info@autocentrum-dobrejovice.cz
Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 9:00 - 13:00

http://www.opel-vrakoviste.cz
http://www.autocentrum-dobrejovice.cz
http://www.autocentrumdobrejovice.cz
http://www.auto-likvidace.cz

Turboservis
Příspěvky: 1
Registrován: 31 říj 2014, 20:12

Re: Seznam autovrakovišť Opel

Příspěvek od Turboservis » 31 říj 2014, 20:42

OPEL PARDUBICE
Pražská 22
53006 Pardubice
Tel. 777 750084
Dle domluvy asi kdykoli...

Astry g všechny včetně coupe, aster h tam přijel zrovna celý kamion, zafira a asi 6 kompletních, zafira b taky, Corsa b, c, d, vecter b, C moc, frontera b, monterey B,... Z Anglie na objednávku jakýkoli Opel za super peníz... Takže dobrý...

Odpovědět