hledám Zafiru LPG nebo CNG

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Honz@, AstraMan, Radoš 92

Odpovědět
Dupin81

hledám Zafiru LPG nebo CNG

Příspěvek od Dupin81 » 25 dub 2019, 16:39

Má zafirka už tak nějak dosluhuje tak se poohlížím po mladším autíčku...
pokud by jste o něčem věděli...napište....

nehledám novou..
cena do 70 tis
LPG, CNG z prvovýroby
1.6 -2,0
max 250 tis km
rok 2003 a mladší

nemusí být jen zafira.......touran.....golf....

díky za tipy
Zafira 1.8 LPG-čko X18XE1

Škoda Felicie 1.3 a 1,6 - LPG 2000 a 1996
Škoda Octavie 2.0 LPG 2001
Škoda Rapid LPG

Reklama

COBEIN

Re: hledám Zafiru LPG nebo CNG

Příspěvek od COBEIN » 27 dub 2019, 14:37

Neber to Dupine jako "bernou minci" ale možná bude moje Concordia kmání. Teď jsem nechal opravit ten zadní brzdič-nový, ne repasovaný nebo rozhýbaný, rok výr. by odpovídal-první přihlášení v Říši 5/2004, orig.OPC paket, jen to LPG jsem nechával domontovat já-není z výroby ale funguje normálně. Mám se jet příští středu podívat na jiné auto(autíčko) a pokud ho budu brát, tak concordia půjde do světa. Pokud nevíš o které auto jde, tak tady na fóru je o ní psáno od té doby když jsem si jí po ose vezl domů a celý průběh co jí mám. Jak jsem ale napsal ze začátku, není to jisté že jí prodám. EKO polatek se u těchto motorů neplatí (Z18XE), auto je celkem v pořádku, nálepky ze zad. okna se dají sundat, mělo by ti posloužit, Cenu v případě že jí budu chtí prodat bych viděl někde kolem 70-75 tis. Co to má si můžeš přečíst ve vlákně Cobeinova concordia.
Každopádně pokud budu měnit za jinou značku, budou mi některé věci k ničemu a budou přidány do kufru, třeba: další sada zimích 15-ti palcových ALU kol, orig.maska, sada náhradních předních světel orig. Valeo a nevím co ještě najdu. Celé auto je (krom řízení vlevo) předěláno opticky na Anglický Vauxhall. Je v něm rádio s DVD a navigací+stropní monitor pro děti na zad. sedadlech které nemám a nevozím.
Naposledy upravil(a) COBEIN dne 29 dub 2019, 21:06, celkem upraveno 2 x.
ASTRA LA VISTA

mcmarcel

Příspěvek od mcmarcel » 29 dub 2019, 15:35

Dobry den Dupine,

ja jsem zacal teprve nedavno prodavat svou Zafiru B CNG.
KM sice nesedi s tvojim pozadavkem, je jich tam vic ale jezdeny primarne dalnice, v praze se autem proste neda jet/zaparkovat.
je k nalezeni tady:
https://www.sbazar.cz/marcel.michenka/d ... liftu-2008

COBEIN

Příspěvek od COBEIN » 29 dub 2019, 21:26

Hele Dupine, našel jsem na Bazoši toto: https://auto.bazos.cz/inzerat/103699940/Opel-zafira.php Vím že není na LPG a ani na CNG, ale za 15 tis. ti můžu dílnu kde LPG montují poslat. Auto nevypadá zle a cenovka je přijatelná a to i když připočteš tu montáž LPG. Vypadá to na udržované a spolehlivé auto. Nevím, nikomu nic nenutím, jen vypadá dobře.

Aby jsme si rozuměli, za těch 15 tisíc ti LPG namontují a ne že chci provizi 15 tis. já!(takové které ti přihlásí do TP a které mám třeba já teď a měl jsem i v šedém Gildemeistru)
ASTRA LA VISTA

Marťasek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marťasek » 30 dub 2019, 10:07

nevypadá zle - ale ta cena je podezřele nízká!!

Co se týká ceny montáže LPG tak těch 15tis - to se mi vůbec ale vůbec nechce zdát! Já před 5 lety dával 26tis za sekvenční LOvato a ty ceny tak jít dole nemohly.. :o
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

COBEIN

Příspěvek od COBEIN » 30 dub 2019, 11:01

Jde o to Marťásku, že ta Fy. v Lipníku nad Bečvou používá sady vymontované třeba z aut které měly totální poškození při nehodě, nebo prostě někdo starý nechtěl už dál do starého auta invastovat (koroze, vada motoru-převodovky,moc nalítáno díky LPG a pod.) takže oni od něj auto vykoupí, LPG sadu vymontují a namontují novému zákazníkovi s potřebnou dokumentací pro zaevidování a s novou nádrží (ta musí pro přihlášení být!) No a pak už stačí jen návštěva příslušného DI s velkým a malým TP+OTP a 50.-kč poplatek. A jezdíš za lacino na plyn. U Zafir doporučuji nádrž místo rezervy dolů do koše kvůli sedačkám v kufru.
Ráno v 07 hod. jsem tam auto předával a ještě ten den kolem 13-14 hod. jsem odjížděl poháněn plynem. Nevýhodou je, že tam v Lipníku (pokud tam nemáš odvoz a dovoz jiným autem) není co dělat, tam prostě chcípl pes. :P
ASTRA LA VISTA

Marťasek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marťasek » 30 dub 2019, 20:45

Jo tak tak to je jiná - a proč ne pokud to je repas se zárukou a jsou šikovní tak no problém..
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

COBEIN

Příspěvek od COBEIN » 30 dub 2019, 22:15

Záruku jsem samozřejmě dostal na obě sady, v šedém autě jsem to měl do prodeje auta necelé dva roky a fungovalo to výborně, v concordii to mám zhruba rok a půl a taky nemám problém, snad jen ten ukazatel plynu by mohl být lepší. Dlouho palivo neubívá a pak najednou šup a jsem v půlce. Proto si vždy když tankuji plnou, vynuluju počítadlo i pal. PC a jezdím, jezdím lacino. A voootoom to je!
ASTRA LA VISTA

COBEIN

Příspěvek od COBEIN » 30 dub 2019, 22:22

Dupine, když jsi psal že by jsi třeba nabral na sklad i VW Touran (zbytečně drahé auto-ale hezké!) tak bych ti doporučil se podívat po Caddy LIFE. Je to vevnitř podobné, motory stejné, ale víc prostoru. Včera jsem zrovna brousil na Bazoši a dají se tam najít hezké kousky! :?
ASTRA LA VISTA

Marťasek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marťasek » 01 kvě 2019, 20:34

COBEIN píše:Dupine, když jsi psal že by jsi třeba nabral na sklad i VW Touran (zbytečně drahé auto-ale hezké!)
Jo kdo che opici musí mít i na banány :-)

Můj "Indický servis" :)
IMG_20180929_123317.jpg

COBEIN

Příspěvek od COBEIN » 01 kvě 2019, 21:47

Takový zvedák jaký je nafotce pod autem jsem si teď koupil v akci v kauflandu a ještě musím sehnat takový "létající" koberec jaký tam zrovna leží a nelítá..... :D :D :D

Taky tak "kutím" ale vždy si odjedu "kutit" k potúčku. Letos jsem tam sice ještě nebyl ale už se tam chystám, mám v mrazáku 2 steaky z krkovičky v česnekové marinádě, Barbicue omáčku, naložím gril+brikety, vercajk a až bude hezky tak pojedu. Už se těším :?:
ASTRA LA VISTA

Odpovědět