Autoservis - Praha

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Odpovědět
alucat
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2014, 20:52
Bydliště: Praha

Autoservis - Praha

Příspěvek od alucat » 19 led 2014, 21:05

Ahoj,

sorry za mozno zlu kategoriu, ale chcel soms a opytat na slusny autoservis v Praze. Kupil som si jazdenu Astru 1.4i 66kw - 2004ku, no a na zaciatok by som ho chcel dat skontrolovat aky je stav motora, pripadna vymena naplni, olej...a pod, rozvody, overenie stavu vozidla, prip. motora a pod.

Mate nejake skusenosti s Prazskymi autoservisami, co by ste mohli odporucit na zaklade skusenosti a v pomere cena / vykon.

Nakolko mam starsie jazdene auto, tak asi ocenim nieco neznackove (nie auto jarov atd) no ale, kde sa da spolahnut nato, ze za danu pracu si nezapytaju horibilnu sumu a pripadne neosidia na praci.


Vdaka za info.

Reklama
 

IJK
Příspěvky: 4
Registrován: 08 lis 2012, 17:31

Re: Autoservis - Praha

Příspěvek od IJK » 19 led 2014, 21:51

Autotechnik Zralý Stodůlky - dobré ceny za dobrou práci. Servisuji u nich co tam jsou více aut (Astra, Corsa, Zafira...)

alucat
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2014, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Autoservis - Praha

Příspěvek od alucat » 20 led 2014, 06:46

Diky za info.

Trocha som broswil a narazil som na (pajerservis). Ma nekdo skusenosti tymto servisom?

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis - Praha

Příspěvek od Honz@ » 20 led 2014, 14:36

Jj, já tam jezdim.
Super přístup, ceny taky.
Můžu jen doporučit 8) .
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Vectra11
Příspěvky: 286
Registrován: 21 bře 2013, 20:43
Bydliště: Ostrava

Re: Autoservis - Praha

Příspěvek od Vectra11 » 20 led 2014, 20:07

Proč si všichni nechávají kontrolovat auta až poté co je koupí?? :(

alucat
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2014, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Autoservis - Praha

Příspěvek od alucat » 20 led 2014, 22:47

Vectra11 píše:Proč si všichni nechávají kontrolovat auta až poté co je koupí?? :(

Je jasne, ze je to chyba zaciatocnika...co sa moze vypomstit. Ale pokial nemas/neznas skuseneho mechanika, ktory ma cas a chut behat po bazaroch, tak to ide tazsie. Jedna vec je vidiet auto na nete, druha vec je vidiet to nazivo. Mal som vyhliadnute 2 -3 auta v jednom bazare a potom jak som to videl nazivo, tak ani jedno nevypadalo ok - nesedla farba, hrdza, motor...a pod.

Ja som bol s kamosom, co sa ako tak vyzna do aut, nieje mechanik, ale vedel posudit ak nesedela farba na aute v pripade dielov, symetria plechov a ich osadenie, opotrebenie a motor ...take bezne veci. Je jasne, ze profi oko to vidi hned. No v mojom pripade to bolo o tom, ze som nutne potreboval nieco na jazdenie a to co sa naslo vypadalo dost dobre.

Otazka servisu po kupe je uz len zistenie, ci je to ok alebo ne a potom nejake tie zmeny co sa robia ako som spominal - rozvody, olej, filtre, stk a par inych mensich veci.

Odpovědět