Astra s automatem

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Astra s automatem

Příspěvek od milosh » 12 bře 2006, 23:11

Po par svezenich s auty co maj automat se mi to taky zacina dost zamlouvat, nemate nekdo karu s timto fofrklackem? :lol:

Prip. aspon zkusenosti s automatem v astre, hlavne vs. spotreba, udrzba atd...

A jestli je lepsi mit s automatem dyzl nebo benal?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra s automatem

Příspěvek od Vojta » 12 bře 2006, 23:51

milosh píše:Po par svezenich s auty co maj automat se mi to taky zacina dost zamlouvat, nemate nekdo karu s timto fofrklackem? :lol:

Prip. aspon zkusenosti s automatem v astre, hlavne vs. spotreba, udrzba atd...

A jestli je lepsi mit s automatem dyzl nebo benal?
když automat tak jedině novej a nebo když znáš někoho kdo je dělá...jinak až se to vysere tak za to dáš víc než za celou káru
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Re: Astra s automatem

Příspěvek od Princ William » 13 bře 2006, 09:37

klubo píše:
milosh píše:Po par svezenich s auty co maj automat se mi to taky zacina dost zamlouvat, nemate nekdo karu s timto fofrklackem? :lol:

Prip. aspon zkusenosti s automatem v astre, hlavne vs. spotreba, udrzba atd...

A jestli je lepsi mit s automatem dyzl nebo benal?
když automat tak jedině novej a nebo když znáš někoho kdo je dělá...jinak až se to vysere tak za to dáš víc než za celou káru
presne tak.....
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 16 bře 2006, 17:22

oke, tak automat zavrhuju 8)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Radek.km
Příspěvky: 262
Registrován: 16 bře 2006, 13:35
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek.km » 17 bře 2006, 14:23

To jste ty automaty rychle odsoudili. Já mám už druhý automat a je to paráda. A když hledám nový auto tak jedině automat - je to komfort!!! Jestli máš automat v benzínu nebo v dieselu je úplně jedno, elektronika je přizpůsobena motoru takže neni s čím si lámat hlavu. Já preferuji obecně benzíňáky ale hlavně proto, že často jezdím "couračky".
Astra G 1,8 16V caravan, automat

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 18 bře 2006, 11:59

automat je komfort ale drahej kdyz se vyklepne:) ma to pro i proti, ale zasejc to nemuzes vytacet jak chces njo:) hihi
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
Radek.km
Příspěvky: 262
Registrován: 16 bře 2006, 13:35
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek.km » 18 bře 2006, 16:28

od jedničky až do čtverky to tam můžu skládat manuálně a když se mi nechce a chci to přesto vytáčet tak si zapnu režim sport a převodovka řadí ve vyšších otáčkách :wink:
Astra G 1,8 16V caravan, automat

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 20 bře 2006, 13:45

Radek.km píše:od jedničky až do čtverky to tam můžu skládat manuálně a když se mi nechce a chci to přesto vytáčet tak si zapnu režim sport a převodovka řadí ve vyšších otáčkách :wink:
fotrik ma v medvedu taky automat. je to pohoda i to maualni razeni je pohoda ale stejne ja jsem pro manual. neni to takovej pocit jako kdyz si slapes na spojku. nemluve o tom ze jsou tam casovy prodlevy v prerazeni (nez se srovnaj rychlosti) pouze pri rezimu manualni razeni. podrazeni pri predjizdejiciho manevru neni taky velka lahoda nebo pri seslapnuti plynu napohladu. jinak do kolony po praze bych zase chtel automat. oprave automatu je pekna darda. tak at te to jezdi bez zavad :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

n13
Příspěvky: 13
Registrován: 11 dub 2006, 20:45

Příspěvek od n13 » 15 dub 2006, 22:02

Pánové mám od května/05 automat géčko a je to paráda.
Astra 01, stříbrná automat

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 22 kvě 2006, 18:40

Jakou mate s automaty spotrebu, to by me zajimalo? Vcera sem se bavil se znamym, co uz hoodne slouho prohani vsechny mozny kary s automatem, od Amerik pocinaje a rikal ze to je krasavec. Umi to i opravit, nakej jeho kamos koupil medveda s automatem, neco se mu tam vysralo, ze to jelo max. 30km/h, no v ofiko Mercedesu si s tim nevedeli rady, Jarda(kamos) to rozebral, do servisu prisel s kbelickem plnym kolecek atd... :lol: prej ze toto shani, tak mu to sehnali a opravil to v pohode a ne za cenu auta. Jeste mozna bude pro toho Mercedesa externe delat, bo oni to vozej do Praglu a toto je pro ne bliz 8) Kdo se jednou svezl v automatu uz nikdy nebude chtit jinak, jen mi reknete o kolik vic vam to basti proti normalu?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 30 kvě 2006, 20:06

Odpovi mi nekdo kolik vam ty automaty basti? typ motoru vs. spotreba?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

pealss
Příspěvky: 145
Registrován: 18 bře 2006, 17:00
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pealss » 30 kvě 2006, 20:22

myslim ze uz se to resilo ve foru spotreba myslil ze 1,4 16v papal v prumeru 7 litru zvedne se to au tak jak manual s pustenou klimou asi tak ale rikal ze zacatku tak 8az 9 litriku si to vzalo
kdo vi jestli .......

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 10 čer 2006, 19:54

Ad automat, vcera sem se bavil s kamosem co ma VW Boru v automatu a rikal ze automat se proste vysrat nemuze, ze nema co. Dela technika u VW tak o tom asi trosku vi :o) uvidim, kazdopadne caravan chci 8)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 10 čer 2006, 20:08

milosh píše:Ad automat, vcera sem se bavil s kamosem co ma VW Boru v automatu a rikal ze automat se proste vysrat nemuze, ze nema co. Dela technika u VW tak o tom asi trosku vi :o) uvidim, kazdopadne caravan chci 8)
:P :P :P :P :P :P :P tak to mě pobavilo, motor se taky nemůže vysrat - nemá co :lol: :lol: :lol: :P :P :P
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 10 čer 2006, 21:12

Vojta píše:
milosh píše:Ad automat, vcera sem se bavil s kamosem co ma VW Boru v automatu a rikal ze automat se proste vysrat nemuze, ze nema co. Dela technika u VW tak o tom asi trosku vi :o) uvidim, kazdopadne caravan chci 8)
:P :P :P :P :P :P :P tak to mě pobavilo, motor se taky nemůže vysrat - nemá co :lol: :lol: :lol: :P :P :P
ale prd, no ja mu taky neverim na 100ˇ% druhej znamej automechanik rikal ze se musi delat servis +- pri 150tis. nevim, rikam jen co sem slysel. No znamyho co to umi spravit mam, tak by to nemel bejt problem, hlavne myslim ze do mesta a pro zensky to je ideal !!!!!
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět