AAA

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 07 bře 2008, 17:39

Tak já svou káru kupoval právě u zminovaného prodejce.Sice po mě jeli jak supy když vyděli že chci kupovat a honem honem at prodají což nademnou nevyhrály,ale jinak krom toho dobré jednání a byl jsem s nima spokojen a s autem tak též spokojen ..... sice se na něm občas něco po*ere,ale hold u starších vozů se s tím musí počítat.

Reklama
 

Majla
Příspěvky: 1829
Registrován: 05 říj 2007, 16:46
Bydliště: Březová - Oleško

Příspěvek od Majla » 07 bře 2008, 17:44

Všechno je to jedna verbež :evil:

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 07 bře 2008, 18:07

Mě akorát u nich jen vadí to, jak lžou s tím, že když se na něm něco posere, tak máte nárok na vrácení peněz, ikdyž bylo při prodeji napsáno že je bez závad... Jinak co se jednání týče, tak taky spokojenost...

Chtějí rychle prodat a za levno koupit, což u takovéhoto postavení ohledně známosti chápu :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 07 bře 2008, 18:14

ojeté auto bez závad u mě neexistuje.jednou je to jeté tak nikdy nevíš kdy se tam co po*ere a nejvíc mě rozesmívá když mi tvrdí u auta které má najeto třeba 100t km že je stav vozu 100% blbost jen žvásty pro rychlý prodej

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Příspěvek od palix » 10 bře 2008, 13:15

Máš pravdu, ale dnes už nekúpiš novú Astru G v takej výbave a takom prevedení v akom sa vyrábali mimo Polska. Napr. je problém kúpiť aj ojazdenú 2003-2004 kúpenú na Slovensku v uspokojivej výbave.
S výbavou mojej Astry som spokojný, klíma, rádio s mp3, nastaviteľný volant+sedadlo, centrál. Zadné repro sa dajú domontovať, výškové tiež. Palubný PC nemám - je to pekná vecička, ale dá sa aj bez neho ;). Elektrické okná tiež nemám - nepotrebujem - nemám rád, keď mi fúka na hlavu z okna - a keď ho už chcem otvoriť, tak si aspoň zacvičím ;). Ináč má ta Astra všetko, čo by som chcel - ABS, airbagy... Ide dobre - som spokojný. Pre mňa najpodstatnejšia vec z doplnkovej výbavy bola klíma - nie je nič lepšie, ako nastúpiť v lete do auta (pri 30°C) zapnúť klímu a za pár sekúnd sa valí z výduchov studený vzduch. Hneď je v aute príjemne - nie horúco, ako bez klímy - to sa potom človek potí ako prasa ;).
Ináč aj malé autá s klímou siahajú do výšky cien Astry Classic s klímou. Podľa mňa Astra=jednoznačná voľba.
Prajem pekný deň.
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Martinekxxl
Příspěvky: 49
Registrován: 17 led 2008, 18:20

Příspěvek od Martinekxxl » 22 bře 2008, 08:11

Chlapi před dvěma měsící kamoš prodal krásnýho tuningového bavoráka do AAA Olomouc za 180tis. Druhý den nevěřil svím očím, když na něm viděl cenu 234.999Kč!!!

A co případy v TV kdy se ukázalo že nebourané auto z AAA je vlastně "složené" ze dvou aut? (Asi taky nebouraných :-) )

Já jsem jedině pro dovoz!!

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 22 bře 2008, 09:15

a snad si nemyslíš že to koupěj za 180 a prodaj za 182, je to kšeft, nebuďte naivní...kámpš jim to prodávat nemusel jestli se mu to zdálo málo
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 3784
Registrován: 17 led 2008, 10:48
Bydliště: Nitra SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od langdon2 » 22 bře 2008, 09:24

mal to radsej predat na inzerát..sám robím v jednom bazáre...velmi dobre viem ako to chodí.....

pansuu
Příspěvky: 492
Registrován: 29 zář 2007, 17:15

Příspěvek od pansuu » 22 bře 2008, 11:03

Martinekxxl píše:Chlapi před dvěma měsící kamoš prodal krásnýho tuningového bavoráka do AAA Olomouc za 180tis. Druhý den nevěřil svím očím, když na něm viděl cenu 234.999Kč!!!
Taky mám zkušenost s prodejem v 3A. Golf IV 1999. Dali mi za něj 110t, v prodeji za 155t. Nelze se divit, každej chce trhnout. Nakonec šel zřejmě za 149, protože zmizel z nabídky. Ale moch sem si ho prodat sám....

Uživatelský avatar
komak
Příspěvky: 145
Registrován: 26 bře 2007, 19:47
Bydliště: Trhonice-Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od komak » 22 bře 2008, 18:48

ÁÁÁčka nebrat!!!!!!!!
0pel Astra-G,Caravan. X12XE 16V, 1998.
https://www.astra-g.cz/galerie/komak/
Manželka Opel Corsa C 1.0 12v 2002 (Z10XE)

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pitman » 22 bře 2008, 19:14

Ja nevim....ale nenadavejte.....jestli chcete prodejte sve auto na inzerat....Acka ho proste od vas vykoupi a postaraji se o nej.....mate prachy hned a bez starosti a oni vydelavaji......to je proste trh.....vubec bych na ne nenadaval.....to je uplne normalni postup ....

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pitman » 22 bře 2008, 19:21

M&R píše:No zajímavé na tom všem je, že všichni vědí, jak se na áčka nadává (co se týče výkupu a cen, nadávám taky), ale všichni prostě pořád dělaj stejnou chybu. Já k nim vlítl s autem, říkám, co mi zaň dáte, aniž bych jim řekl, že s ním stojím venku, tak plácli cenu, na tu jsem řekl beru, tady jsou papíry, klíče a nazdar. Lakování lidí, a slibování vyšší ceny po telefonu, s tím, že když k nim přijedeš a oni Ti nábídnou míň, s tím, že je tam něco, co jsi jim neřekl, to je klasika. Na tohle mají školení a semináře. To je byznys. Vždyť takhle se chová každý prodejce. Tohle máme levné a když už jsi u něj v krámě, necháš tam jednou tolik za ostatní krámy, které jsi původně vůbec nechtěl, ale co kdyby a nebudu už muset jet znova. Prostě obchod.
A co nákup auta u áček? No pohoda. Jako jeden z mála bazarů disponuje hevery a Ty jako zákazník máš právo si přivést někoho, kdo autům rozumí, ať Ti ho prohlédne. Jakýkoliv lakýra Ti už po zběžné prohlídce bez heveru poví, kde a jak bylo auto bouchlé, vyvařené, lakované..., technický stav Ti může na heveru zjistit automechanik. Sice nepřijde na vše, ale většinu objeví. A tuhle možnost mají VŠICHNI! Tak proč ji nevyužijí??? Já nechci za áčka nějak orodovat, ale není to, že se tak hrozně pomlouvají hlavně tím, že jsou největší? Myslím, že je spousta bazarů, kde se dějí mnohem horší věci, jen jsou malé a tak se o tom moc neví.
Závěrem, nejsem z áček ani jiného bazaru. Jen prostě píšu svůj názor. Podotýkám SVÚJ!, aby jste mi zbytečně nenadávali, že se jich zastávám.
Pane konecne jeden rozumny nazor.....mam pocit za kdyz Acka prodaji 1000 aut tak 95 % z nich je v poho....ale to uz niko nerekne....a pak je tady tech 5% ktery nejsou a ti co si je koupili vsude rozsiri ze acka jsou podvodnici....no a tak to vznika....nebo si poravdu myslite ze z 1000 prodanych aut u Acek je 950 spatnych????

kavkys
Příspěvky: 106
Registrován: 10 bře 2006, 14:14
Bydliště: Janov a LA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kavkys » 25 bře 2008, 09:47

Tak to jsem zvědavej jak v A-čkách dopadnu :? . Chci tam v květnu zavézt svoji astřičku, protože budu fasovat služební a soukromé už se mi nevyplatí.
ASTRA G "100", X14XE, 16V, HB :lol:

mikke
Příspěvky: 13
Registrován: 15 bře 2008, 17:21

Příspěvek od mikke » 25 bře 2008, 10:07

když jsme u těch AAA, co říkáte na tuhle astru ..

http://www.aaaauto.cz/cz/opel-astra/car.html?id=139658

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salám » 25 bře 2008, 14:58

kavkys píše:Tak to jsem zvědavej jak v A-čkách dopadnu :? . Chci tam v květnu zavézt svoji astřičku, protože budu fasovat služební a soukromé už se mi nevyplatí.
Upřímně auto do aček bych dal jedině na protiúčet, páč oni pak dají docela dost..takhle Tě doela fest oškubou, raději prodat osobně..

Odpovědět