AAA

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 20 dub 2006, 18:02

že bych vrátil auto do bazaru? musel sem měnit destičky..... :wink:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Reklama
 

Melodi
Příspěvky: 790
Registrován: 14 bře 2006, 23:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melodi » 20 dub 2006, 18:05

Kamaraduv otec si v Ostravském AAA koupil poslední model formanu (se vstřikovací jednotkou) a kdyby se v autech trochu nevyznal tak by prohloupil - chvilku po koupi zjistil že zadní kolo drželo jen na par zavitech a to na všech šrubech, pak jsem jeli trošinku delší trasu a začal vynechavat motor (auto jelo jen na tři valce) nějaký koumak z AAA to měl rozebrané a zapoměl jeden šroubek na vstřikovací jednotce od vzduchového filtru - ten spadl až na pružinu od vyfukového ventilu jednoho z valců a to bylo ještě štěstí že jenom tam (ventil byl travale otevřený), sam si to opravil a po měsíci mu odešlo tlakové čerpadlo na benzín ..... takže si každý udělejte svuj nazor, ja svuj už mam :twisted: :twisted: :twisted:

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 20 dub 2006, 18:06

No zajímavé na tom všem je, že všichni vědí, jak se na áčka nadává (co se týče výkupu a cen, nadávám taky), ale všichni prostě pořád dělaj stejnou chybu. Já k nim vlítl s autem, říkám, co mi zaň dáte, aniž bych jim řekl, že s ním stojím venku, tak plácli cenu, na tu jsem řekl beru, tady jsou papíry, klíče a nazdar. Lakování lidí, a slibování vyšší ceny po telefonu, s tím, že když k nim přijedeš a oni Ti nábídnou míň, s tím, že je tam něco, co jsi jim neřekl, to je klasika. Na tohle mají školení a semináře. To je byznys. Vždyť takhle se chová každý prodejce. Tohle máme levné a když už jsi u něj v krámě, necháš tam jednou tolik za ostatní krámy, které jsi původně vůbec nechtěl, ale co kdyby a nebudu už muset jet znova. Prostě obchod.
A co nákup auta u áček? No pohoda. Jako jeden z mála bazarů disponuje hevery a Ty jako zákazník máš právo si přivést někoho, kdo autům rozumí, ať Ti ho prohlédne. Jakýkoliv lakýra Ti už po zběžné prohlídce bez heveru poví, kde a jak bylo auto bouchlé, vyvařené, lakované..., technický stav Ti může na heveru zjistit automechanik. Sice nepřijde na vše, ale většinu objeví. A tuhle možnost mají VŠICHNI! Tak proč ji nevyužijí??? Já nechci za áčka nějak orodovat, ale není to, že se tak hrozně pomlouvají hlavně tím, že jsou největší? Myslím, že je spousta bazarů, kde se dějí mnohem horší věci, jen jsou malé a tak se o tom moc neví.
Závěrem, nejsem z áček ani jiného bazaru. Jen prostě píšu svůj názor. Podotýkám SVÚJ!, aby jste mi zbytečně nenadávali, že se jich zastávám.
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 870
Registrován: 22 led 2006, 18:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oťas » 20 dub 2006, 18:11

Ty mi mluvíš z duše.... :D
Astra G hatchback, r.v.2000, Z16XE, klima, ABS, zaslepen EGR. 4x airbag, nyní čočky (xenony).odvětrání motoru zvlášť do nádoby,po uzamčení automatické zavření oken,rádio VDO Dayton CD 2304 MP3 4x50W
Astra H 1.9 CDTI 88kW ..... chip na 104,3kW

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 20 dub 2006, 18:15

i v áčkách se dá koupit dobrý auto, ale to musíš opravdu hledat a rozumět tomu...
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Návštěvník

Re: AAA a Esa

Příspěvek od Návštěvník » 21 dub 2006, 18:31

Oťas píše:
dj.radim píše:Zdravím.Před půl rokem jsem prodával Focusa z Německa vozím auta.Nudil jsem se a ze srandy jsem napsal do Auto Esa a napsali mi že mi za něhho dají 230 000 já jsem chtěl 210 000 tak jsem jel do Ostravy a tam mi řekl kravatový hňup že mi za to dá 180 000,tak jsem ho poslal do řiti.Potom jsem jel do AAA a tam mi řekli že mi víc jak 150 000 nemůžou dát a to jsem ještě volal AAA a dávali mi 250 000.Vždy když sám na inzerát prodám auto,tak všichni pomlouvají AAA.Jsou to hold Kurvy.
Tak teď tomu nerozumim co jsi napsal s těma AAA 150, nebo 250 litrů :shock:
Toho Focusa potom prodali v bazaru za 195 a druhý den mi volali že si to zozmysleli že bud jim vrátím prachy nebo ať nim dám aspon 10 litrů.Tak jsem je poslal do řiti a stejně si ho nechali.

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA a Esa

Příspěvek od Vojta » 21 dub 2006, 18:37

Anonymous píše:Toho Focusa potom prodali v bazaru za 195 a druhý den mi volali že si to zozmysleli že bud jim vrátím prachy nebo ať nim dám aspon 10 litrů.Tak jsem je poslal do řiti a stejně si ho nechali.
a co snim bylo že ho chtěli vrátit?
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Návštěvník

Re: AAA a Esa

Příspěvek od Návštěvník » 21 dub 2006, 18:47

Vojta píše:
Anonymous píše:Toho Focusa potom prodali v bazaru za 195 a druhý den mi volali že si to zozmysleli že bud jim vrátím prachy nebo ať nim dám aspon 10 litrů.Tak jsem je poslal do řiti a stejně si ho nechali.
a co snim bylo že ho chtěli vrátit?
To je to že byl jako nový.Podle mně něco zkoušeli v bazaru.

solidnesadra@seznam.cz

no nekup to vole

Příspěvek od solidnesadra@seznam.cz » 24 dub 2006, 20:53

Nedávno jsem prodal za hotové kačky do bazaru Trotina, VW T4 r.v.92 s dabl kabinou.Byl to můj mazlík a tak jsem chtěl vědět jak se má.Moc za něj nedali 65 000 klacků , čert to vem.Dnes má prodejní hodnotu 119 000Kč. KDE TO ASI NABRAL ??? Dodávka je asi po celkové repasi,možná ji bazoš dal i nový kabát. NO NEKUPTO!!! I v německu se cena pohybuje kolem 85 000 tedy na naší měnu. Kde je zakopaný pes?
Ať se vám daří chlapi v bazoši. ČEST VAŠÍ PRÁCI.[/b] :lol:

Honzam

Příspěvek od Honzam » 26 dub 2006, 09:07

M&R píše: Já k nim vlítl s autem, říkám, co mi zaň dáte, aniž bych jim řekl, že s ním stojím venku, tak plácli cenu, na tu jsem řekl beru, tady jsou papíry, klíče a nazdar.
To ti fakt takhle vyšlo? A který autobazar to byl?

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 26 dub 2006, 18:29

Honzam píše:
To ti fakt takhle vyšlo? A který autobazar to byl?
Výkup Áček v Liberci. :D
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 17 kvě 2006, 13:26

Ahoj,ja jednou prodaval 3 golfa a porad otravovali z acek,abych prijel,ze mi daji cenu jakou ja chci.Nedal jsem se a po par dnech prijeli sami.To mi najednou davali o 20 tis. vice nez po telefonu a hlavne,po tom,co jsem mu rikal,ze je bouchli na zadek-stejne by to asi poznal rekl,ze to je suma fuk,ze lidi kupukou auto na vzhled.Stvalo ho,ze to ma nejaky ten skrabanecek.Proste jako by rekl,at je to auto uplne v prdeli,hlavne ze se bude libit na pohled.Super,rekl jsem cus a je to....

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Příspěvek od palix » 07 bře 2008, 09:08

Reagujem síce na možno starý príspevok, ale je stále aktuálny...
Tiež som uvažoval o aute z bazáru... Ale po prečítaní hromady príspevkov na nete som sa začal obávať. Dobrého mechanika nepoznám a ja niesom až taký odborník, aby som vedel posúdiť kvalitu auta. Takže po rôzných hrôzostrašných historkách o autobazaroch som radšej volil kúpu nového auta. Keď mi niekto povie, že nové rýchlo stratí cenu ,tak ja na to, že ho nechcem predať skôr ako o 10-15 rokov. A to do auta, ktoré je zlé a má cez 100 000 km pri kúpe môžem kľudne za ten čas, čo moje pôjde bez problémov strčiť ten rozdiel ceny. Tak asi takto.
Už ma v živote raz niekto obabral - nebolo to auto, niečo som už vysúdil späť, niečo nie... Ale podstatné je, že teraz si dám pozor...
Veľa šťastia.
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Uživatelský avatar
Arwy
Příspěvky: 714
Registrován: 27 črc 2006, 16:50
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Arwy » 07 bře 2008, 10:57

palix píše:Reagujem síce na možno starý príspevok, ale je stále aktuálny...
Tiež som uvažoval o aute z bazáru... Ale po prečítaní hromady príspevkov na nete som sa začal obávať. Dobrého mechanika nepoznám a ja niesom až taký odborník, aby som vedel posúdiť kvalitu auta. Takže po rôzných hrôzostrašných historkách o autobazaroch som radšej volil kúpu nového auta. Keď mi niekto povie, že nové rýchlo stratí cenu ,tak ja na to, že ho nechcem predať skôr ako o 10-15 rokov. A to do auta, ktoré je zlé a má cez 100 000 km pri kúpe môžem kľudne za ten čas, čo moje pôjde bez problémov strčiť ten rozdiel ceny. Tak asi takto.
Už ma v živote raz niekto obabral - nebolo to auto, niečo som už vysúdil späť, niečo nie... Ale podstatné je, že teraz si dám pozor...
Veľa šťastia.
Máš pravdu, ale dnes už nekúpiš novú Astru G v takej výbave a takom prevedení v akom sa vyrábali mimo Polska. Napr. je problém kúpiť aj ojazdenú 2003-2004 kúpenú na Slovensku v uspokojivej výbave.
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER+LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE, Ex Opel Astra G, X16XEL

Uživatelský avatar
sportive
Příspěvky: 416
Registrován: 28 zář 2007, 14:12
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sportive » 07 bře 2008, 17:13

Nechcem nikomu brat nazor ale moj nazor je, ze ja by som si u AAa auto nekupil ani hrdzavy bicykel..Neverim im..Minule som sa bol pozriet v aaa..Sice niesom mechanik ani nijak velmi sa nevyznam v tom ci je auto burane alebo nie ale mam taky pocit,ze keby som tam postavil svoje auto tak by tam bolo asi v najlepsom stave..Myslim to obrazne..Z takeho mnozstva aut co tam maju je velmi malo takych o ktorych by som pouvazoval..Tak to je moj nazor..Ale nikomu ho nevnucujem. :wink:
CO MOZES UROBIT DNES NEODKLADAJ NA ZAJTRA, ODLOZ NA POZAJTRA A MAS DVA DNI VOLNA :-) :-)

Robota neni ko..t, postoji aj tri dni :-)

Odpovědět