Poraďte prosím s výběrem - koupeno.

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 06 lis 2008, 15:35

Vojta píše:
milosh píše:Ja jsem spokojeny s benzinem a dalsi auto do rodiny bude taky beno v automatu 8)
v pondělí sem jel zrovna jednou astrou G s vysranym automatem, na tachometru 147tis, nepodřazuje, bejt tebou tak z automatu tak nadšenej nejsem :wink:
beno, dyzl? ja mam kamose co automaty opravuje jinak bych ho asi taky nevzal, i kdyz tady ve meste jich je cim dal vic i znami si je kupujou, trend jde dopredu 8)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Okura
Příspěvky: 540
Registrován: 13 dub 2007, 17:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okura » 06 lis 2008, 15:51

já bych se automatu nebál,
nevím jestli to byl easytronic, ale myslím že tento automat, (možnost i ručního řazení), je klasickej 5ti kvalt, jen kvalty jsou ovládány servo motorky.
Oprava myslím že není až tak rozdílná od manuálu.
Jen je problém v tom že to zase ovládá elektronika.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 06 lis 2008, 16:04

Okura píše:já bych se automatu nebál,
nevím jestli to byl easytronic, ale myslím že tento automat, (možnost i ručního řazení), je klasickej 5ti kvalt, jen kvalty jsou ovládány servo motorky.
Oprava myslím že není až tak rozdílná od manuálu.
Jen je problém v tom že to zase ovládá elektronika.
astra jak G tak tusim i H ma jen 4-stupnovej, coz je blby protoze kdybych koupil hacko asi by ta 6-rychlost u manualu rozhodla, aspon ze tempomat neni slozity tam dodat jako u G. ale to uz odbocuju od tematu.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 06 lis 2008, 16:58

v tom co sem jel byl uplně obyčejnej klasickej automat, do géčka se easytronic nedával, motor 1.6 benzín
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Zralok
Příspěvky: 1524
Registrován: 07 bře 2008, 22:05
Bydliště: OVA 8 - sedmák

Příspěvek od Zralok » 10 lis 2008, 13:06

A co říkáte na tuhle. Na cenu se nedívejte, tu už mám někde úplně jinde. (129 tis a dokonce ještě s další možnou slevou.) jen v tomto starším inzerátu je víc fotek. A výkon auta mají chybně, má klasických 55kW.

Uživatelský avatar
Zralok
Příspěvky: 1524
Registrován: 07 bře 2008, 22:05
Bydliště: OVA 8 - sedmák

Příspěvek od Zralok » 10 lis 2008, 15:29

No je to teď obrovský favorit na koupi. Mně i manželce se moc líbí. 8) Mám ji zarezervovanou tak doufám že mne majitel nepodrazí jak se mi to už 4x stalo :evil: . Do konce týdne bych ji měl shlédnout s jedním odborníkem tady z klubu kterému se taky podle fotek zamlouvá a možná už budu brzy právoplatným členem tohoto klubu. :wink:

Uživatelský avatar
Jirka B
Příspěvky: 239
Registrován: 08 čer 2007, 10:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka B » 10 lis 2008, 15:45

Zralok píše:A co říkáte na tuhle. Na cenu se nedívejte, tu už mám někde úplně jinde. (129 tis a dokonce ještě s další možnou slevou.) jen v tomto starším inzerátu je víc fotek. A výkon auta mají chybně, má klasických 55kW.
Jestli ji mas za 129 (nebo jeste mene) tak NEVAHEJ A BER !!! 8)

Uživatelský avatar
Zralok
Příspěvky: 1524
Registrován: 07 bře 2008, 22:05
Bydliště: OVA 8 - sedmák

Příspěvek od Zralok » 12 lis 2008, 21:11

Tak za chvíli vyrazím a brzy ráno už budu tu Astru prohlížet a možná i kupovat.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 13 lis 2008, 12:19

Zralok píše:Tak za chvíli vyrazím a brzy ráno už budu tu Astru prohlížet a možná i kupovat.
Pak dej vedet jestli si radsi nekoupis corsu v bilem :lol: :lol: 8)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Zralok
Příspěvky: 1524
Registrován: 07 bře 2008, 22:05
Bydliště: OVA 8 - sedmák

Příspěvek od Zralok » 13 lis 2008, 19:55

Jedna ze dvou cors nechtěla poslouchat :o tak se použila druhá. Ovšem ta Astra obtočená kolem sloupu nebo stromu vypadala efektně. Řidič měl z pekla štěstí. A ta konkrétní stříbrná Astrule už přejela půl republiky a stojí před barákem. :wink: Nějaké chybky celkem bez problému řešitelné má ale taky byla ještě řádně slevněna 8) :lol: Minulou noc jsem nespal tak jdu chrápat. A Romanovi veřejně DĚKUJI 8) .

Uživatelský avatar
Zralok
Příspěvky: 1524
Registrován: 07 bře 2008, 22:05
Bydliště: OVA 8 - sedmák

Příspěvek od Zralok » 14 lis 2008, 17:25

A pro upřesnění před domem stojí Astra Caravan 1,7 DTi 1/2004 stříbrná metalíza dle servisky je to N-Joy ale štítek na autě není. Výbava: 2x airbag, manuální klima, mlhovky, dálkový centrál (zatím nefunkční dálka), ABS, el. okna vpředu, el. ovládaná a vyhřívaná zrcátka, litá kola, zámek zpátečky.

Plánované úpravy: tempomat a palubní PC, pískování skel

Nutnost: výměna rozvodů, koupě zimních gum a výměna prošlé lékárničky a pak pár drobných oprav.
A v příštím týdnu výměna značek s písmenem S za písmeno T :lol:

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od mexxo » 14 lis 2008, 18:52

Gratulujem :D Vyberal si dlho, tak dúfam že bude stáť zato a bude robiť len radosť 8)

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 14 lis 2008, 18:57

s tou dálkou skoušel si jí nakodovat mě taky jeden klíč nešel a byl tu návod ve spínačce na rosvícený kontrolky podržet zamčeno nebo odemčeno a on se ti načte po tom fungoval i druhej klíč
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Uživatelský avatar
Zralok
Příspěvky: 1524
Registrován: 07 bře 2008, 22:05
Bydliště: OVA 8 - sedmák

Příspěvek od Zralok » 14 lis 2008, 19:34

Zkoušel to Roman ten klíč sladit přes Tech2 a chvíli šel a pak zase ne. Baterie v klíči je údajně nedávno měněná ale nejdřív asi zkusím nejdřív tu baterku. Jinak mám jen jeden klíč na dálku a druhý obyčejný. Vypálené kontakty vevnitř nejsou ale říkal Roman že možná odešla deska v klíči. No uvidím. Zatím když nefunguje dálka mi chybí že není zámek na straně spolujezdce (jsem na něj celkem zvyklý) a taky že víčko nádrže můžu otevřít jen při odemknutých dveřích a pak je ručně zase musím zamknout když jdu platit. Jsem zvyklý tankovat a už mít zamčené auto.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 14 lis 2008, 20:03

gratuluju pane ceny jsou ted hodne dole co, taky mam nutkani koupit novejsi model ale uz mi nejak ten muj modrak prirostl k srdci :wink:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět