LPG na H-čko

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Odpovědět
Uživatelský avatar
glemo
Příspěvky: 261
Registrován: 05 úno 2008, 15:23
Bydliště: Medzi CA-ZA
Kontaktovat uživatele:

LPG na H-čko

Příspěvek od glemo » 28 zář 2009, 12:24

Nazdar všetci. Mám na Vás otázku ohľadne LPG paliva. Možno by som chcel vymeniť svoje G-čko za H-čko ale asi by som vyskúšal zabudovaný LPG. Máte s tým niekto skúsenosti? Na inzerátoch u nás takýchto áut nie je veľa preto by som preň šiel do DE. Vie mi niekto povedať, či LPG zapísané v Nemecku platí pri prepise auta aj na Slovennsku a či je treba okrem STK a EK robiť aj nejaké ďalšie špeciálne kontroly, ktoré auto predražia? Dík.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Arwy
Příspěvky: 714
Registrován: 27 črc 2006, 16:50
Bydliště: Slovensko

Re: LPG na H-čko

Příspěvek od Arwy » 28 zář 2009, 18:36

Od 1.9.2009 platí novelizovaný zákon o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách, kde nájdeš odpovede na svoje otázky. Zákon je napr. aj tu: http://www.igas.sk/docs/725-2004-rek-nov2009.html .
Inak na Tvojom mieste by som si z LPG ťažkú hlavu nerobil, vďaka tejto novelizácií je možné už LPG namontovať do akéhokoľvek auta a ešte na tom aj niečo ušetríš. Komplet cena najlacnejších systémov vrátane administratívnych poplatkov je do 1200 EUR a máš to nové so zárukou a servisom.
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER+LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE, Ex Opel Astra G, X16XEL

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG na H-čko

Příspěvek od milosh » 28 zář 2009, 18:42

Tusim ze uz se to resilo na H foru, mrkni sem www.opel-astra-h.cz
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
undertaker
Příspěvky: 198
Registrován: 07 dub 2008, 12:46

Re: LPG na H-čko

Příspěvek od undertaker » 02 říj 2009, 21:27

Neviem ake to je v astre H ale ja mam vo svojom Gcku uz 3ti rok LPG bez najmensieho problemu a som maximalne spokojny...

Odpovědět