Stránka 1 z 1

Otevřel jsem cizí auto svým DO???

Napsal: 28 zář 2008, 10:57
od Hanzzz
Zdravím,
dnes rano, když jsem přišel na parkoviště otevřel jsem svýho kombajna jako vždy dalkačem, ale v ten samej čas, kdy se mi otevřel, tak jsem slyšel dvě kratký pípnutí, jako by někdo blízko mě otvíral svoje auto, rozhlídnul jsem se po parkovišti, ale byl jsem tam sám. Chvilku jsem tam jen tak postával, hodil jsem si věci do auta, nedalo mi to, a tak jsem skusil auto znova zamknout a odemknout, ale už nic, jen moje auto se zaviralo a otevíralo, když jsem to tak zkoumal, kouknul jsem se po autech v okolí a odvě auta ode mně stala otevřená felecie, chytnul jsem za zadní dveře a normálně jsem je otevřel.

Je možný, že jsem svym dálkáčem tu felinu otevřel? V elektronice a takovejhlech věcech se vubec nevyznám.

Napsal: 28 zář 2008, 12:27
od APiK
:shock: No pokud měla ta felina dobastlenej centrál z polska za 700 kč, tak bych tomu snad i věřil. :lol: V tom případě bych se ale vůbec nebál toho, že by dálka od tý feliny odemkla tvůj karavan. Obrázek

Před časem jsme měli na firmě 2 fordy. Eskorta a Mondeo. Klíčem od mondea šel zamknout eskort - odemknout už ne. Klíčem od eskorta mondeo nešlo vůbec.

Napsal: 28 zář 2008, 12:30
od YANEK
ted mi snad cobein říkal že fordy stejnym klíčem zamkneš ale neodemkneš

Napsal: 28 zář 2008, 12:32
od APiK
Takže na tom asi něco bude.

Napsal: 28 zář 2008, 12:34
od Majesty
Fordi jsou tím známí. Už u starých Escortů to šlo.

Napsal: 28 zář 2008, 12:39
od Dark
Jo u Forda je to fakt klasika zamknout auto cizím klíčem..Udělali to z důvodu toho, že když ztratíš klíč,tak aby ti někdo mohl auto zamknout aby ho někdo jen tak lehko nevykradl..I když..V dnešní době je pomalu zbytečný auto zamykat..Stejně není problém se do auta dostat za pár sekund...Ale teda do astry snad za trošku delší dobu..

Napsal: 28 zář 2008, 12:42
od APiK
Dark píše:Udělali to z důvodu toho, že když ztratíš klíč,tak aby ti někdo mohl auto zamknout aby ho někdo jen tak lehko nevykradl..
A u Fordu nejde zamknout auto "zezadu-dopředu" tzn. zadními dveřmi prostrčíš ruku na přední, zamkneš centrál a pak už jen zabouchneš zadní?

Napsal: 28 zář 2008, 12:48
od genius0011
APiK píše:
Dark píše:Udělali to z důvodu toho, že když ztratíš klíč,tak aby ti někdo mohl auto zamknout aby ho někdo jen tak lehko nevykradl..
A u Fordu nejde zamknout auto "zezadu-dopředu" tzn. zadními dveřmi prostrčíš ruku na přední, zamkneš centrál a pak už jen zabouchneš zadní?
Zamykání jiným klíčem můžu potvrdit 8) měl sem escorta a mimochodem všechny escorti centrál neměli :lol:

Napsal: 28 zář 2008, 12:52
od Hanzzz
Jestli ta felina měla centrál z polska to nevim, ale centrál měla. Nejvíc se bojim toho, že by to mohlo fungovat i obráceně. až ji zase potkam na parkovišti, tak to zkusim jestli to třeba nebyla jenom náhoda nebo něco takovýho. A pokud mu to tim mim otevřu, tak to asi začnu řešit s tim majtelem tý feliny...nebo newim co robit

Napsal: 28 zář 2008, 12:56
od APiK
Obráceně to na 99% fungovat nebude - neboj. 8)

Napsal: 28 zář 2008, 12:57
od COBEIN
No už se nám na odtahovce stalo mnohokrát že klíčem z jednoho forda jsme omylem zamkli druhého. No a jak to tak bývá klíče z druhého byli ve spínačce....... O zábavu jsme měli postaráno... Nebo minulý týden jsem v německu zamykal našeho mercedesa atego a klíček se mi ulomil a zůstal v zamku ve dveřích. Zůstala mi v ruce jen část klíčku. Musel jsem vymontovat kliku a zbytek klíče vytáhnout. Což se mi podařilo a potom jsem ji vhodil do spínačky a tím zbytkem co jsem měl v ruce jsem auto startoval. Doma jsem to dostal ven pomocí kancelářské sponky. Auto už má najeto 600tisíc km a tak má na tyto věci právo. :D

Napsal: 28 zář 2008, 13:05
od Hanzzz
APiK píše:Obráceně to na 99% fungovat nebude - neboj. 8)
Jé, tak to jsem rád :D, ale pokud se to bude opakovat tak to majiteli tý feliny řeknu, aby si stim něco udělal.

Napsal: 29 zář 2008, 07:29
od Cidla
Hanzzz píše:
APiK píše:Obráceně to na 99% fungovat nebude - neboj. 8)
Jé, tak to jsem rád :D, ale pokud se to bude opakovat tak to majiteli tý feliny řeknu, aby si stim něco udělal.
Jako třeba aby změnil práci nebo bydliště :lol:

Napsal: 29 zář 2008, 09:27
od Mike.S
to nemusí, stačí, když si koupí jiné auto (třeba Astru) :lol: :lol: