Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od COBEIN » 15 říj 2019, 15:20

Tak to já kamaráde nechal v Lipníku předělat už druhé auto(vždy použitá sada) a neměl/nemám s provozem problém žádný. Snad až na to že jsem vypozoroval to že je důležité plyn brát jen u dobrých pump. Tady v Troppau je několik pump s LPG a stalo se mi že jsem bral na Těšínké ul.(naproti je SHELL pumpa) a na tej jejich plyn auto cukalo. Myslel jsem si že je nějaký problém a tak jsem zajel do servisu na LPG. Technikovi jsem řekl co se stalo a on mi odpověděl: Nejste jedinný pane kdo si na tu čerpačku stěžuje, už tady bylo pár lidí se stejným problémem. Vyjezděte to a natankujte jinde. Měl pravdu, teď beru na bývalé JET pumpě a v pohodě, když jsem byl nedávno v Kladně tak jsem tankoval třeba u ONO u Litomyšle(cena hodně levná oproti jiným pumpám po cestě) a tak jsem si myslel že to bude plyn třeba do zapalovačů a nic, auto to spálilo úplně normálně- bez cukání. Nevím jaký může být v plynu ale asi je. Cesta na ostrov PAG, jen na plyn a bez cukání....
ASTRA LA VISTA

Reklama
 

Jocker
Příspěvky: 2115
Registrován: 15 črc 2007, 13:21
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Jocker » 15 říj 2019, 20:34

Možná ještě lepší akternativa než Lipnik je pán v Novém Jičíně. Podzemný - Autanaplyn.cz.
Jedinej kdo mi pořádně seřídil mapy na V8:)

Uživatelský avatar
Mojmec11
Příspěvky: 1554
Registrován: 20 zář 2009, 11:03
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Mojmec11 » 19 říj 2019, 11:26

Njn...co už. Kvůli pár stovkám km o dovolené nehodlám držet v autě LPG. Možná jindy v jiném autě.....
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

Uživatelský avatar
ssrotak
Příspěvky: 144
Registrován: 14 črc 2009, 20:42
Bydliště: Staměřice

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od ssrotak » 08 lis 2019, 17:27

Tak poprvé stařenka po 20letech na geometrii. Za celou dobu 1x spodní čepy,2x tlumiče a v sobotu poprvé čepy řízení.
Přílohy
001.jpg
astra-g-caravan 1.4 16v x14xe/ 2000

Uživatelský avatar
ssrotak
Příspěvky: 144
Registrován: 14 črc 2009, 20:42
Bydliště: Staměřice

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od ssrotak » 23 lis 2019, 13:02

Tak novej zadní véfuk dal 8 let.Zase Bosal, ale ta váha bída no šetřit plechem se musí. :cry:
astra-g-caravan 1.4 16v x14xe/ 2000

Uživatelský avatar
Mojmec11
Příspěvky: 1554
Registrován: 20 zář 2009, 11:03
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Mojmec11 » 18 pro 2019, 12:24

Tak dneska to vypadá na výměnu předního světla,nárazníku a dál se uvidí. :cry: Zasraný srny. Mrcha vyskočila z mlhy rovnou mi před auto. Není na to nějakej radar ??
Kdyby se někomu válel zbytečnej přední nárazník stříbrné barvy (nebo nějaké podobné,ten co mám náhradní je nějakej tmavší) tak dejte vědět.
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

Uživatelský avatar
ssrotak
Příspěvky: 144
Registrován: 14 črc 2009, 20:42
Bydliště: Staměřice

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od ssrotak » 11 úno 2020, 17:23

hledá se hadice srva kdo ji má
Přílohy
imgnd_104830.jpg
astra-g-caravan 1.4 16v x14xe/ 2000

Odpovědět