Není ještě půlnoc na pokec a ani to sem úplně nepatří.....

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Není ještě půlnoc na pokec a ani to sem úplně nepatří.....

Příspěvek od COBEIN » 25 zář 2019, 21:19

Není ještě půlnoc na pokec a ani to sem úplně nepatří, já to sem však napíšu. Dnes byl do ochranky ve které pracuji dodán nový služební vůz a to Škoda Scala. Dosavadní Š. Rapid si odvezli a postavili sem toto. Vyfotil jsem to mobilem, ale kábel na propojení s noťasem mám doma tak to sem vložím až ráno. Má to tu krásnou modrou metalízu (stejnou měl i Rapid), ALU kola, v zadních lapách je ten"animační" blinkr, multifunkční volant, sportovnější sedačky,,,,,prostě nové hezké auto. Má to ve výbavě opravdu hodně a kdybych to měl všechno zjišťovat a psát tak do rána nedělám nic jiného :D :D :D . Motor naftové TDi.
ASTRA LA VISTA

Reklama
 

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Není ještě půlnoc na pokec a ani to sem úplně nepatří...

Příspěvek od Marťasek » 26 zář 2019, 07:49

Kamoš po něm strašně touží.. má možnost si ho vzít za pomalu za "nákupku" protože jeho brácha je šéfem pobočky v OL. Nevím mě se to auto jako takové moc nelíbí. Ale do čeho bych šel tak do KaroQ. Ale podmínka musel by být 4x4.
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Není ještě půlnoc na pokec a ani to sem úplně nepatří...

Příspěvek od COBEIN » 26 zář 2019, 18:18

No tak já jsem na rozpacích, auto je hezké zvenčí-uvnitř je to kompromis mezi oktávkou a menčí fobii. Ale zase na druhou stranu- kdyby mi to říkalo pane nezlobil bych se, musel by být tenhle modrý protože to je podle mého názoru barva která čkodovce sluší!
DSCN0452.JPG
DSCN0450.JPG
Omylem jsem tady vložil 2xstejnou fotku a odborat ji neumím, omlouvám se adminům a taky všem těm co čekali až sem fotky ráno vložím. Zapomněl jsem že mám špatný kabel (mobil-noťas) a tak jsem to vyfotil foťákem teď večer.
Přílohy
DSCN0450.JPG
Naposledy upravil(a) COBEIN dne 26 zář 2019, 18:23, celkem upraveno 1 x.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Není ještě půlnoc na pokec a ani to sem úplně nepatří...

Příspěvek od COBEIN » 26 zář 2019, 18:21

DSCN0451.JPG
DSCN0453.JPG
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Není ještě půlnoc na pokec a ani to sem úplně nepatří...

Příspěvek od Marťasek » 28 zář 2019, 06:53

nedovedu si představit ťuknout do něčeho při couvání nebo kdyby do tebe někdo vrazil. ta hrana skla bude strašně náchylná a to sklo bude asi pěkně mastný
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Není ještě půlnoc na pokec a ani to sem úplně nepatří...

Příspěvek od COBEIN » 28 zář 2019, 08:26

To máš pravdu, zadní okno vyloženě vyzívá k tomu aby bylo "nešikou" křapnuté.... Kdysi když jsem u ochranky začínal měla tehdejší ochranka(Č.O.S.a.s.) Hyunai a dvěma pitomcům kterým diky zaparkování auta u vrátnice nehrála malá přenosná TV (signál na TV anténě byl rušen anténou auta) se podařilo otočit na Hyundai dveře naopak! Jak jsem napsal, byli to pitomci BEZ řidičáků a nechtělo se jim čekat až příjde někdo kdo autům alespoň trochu rozumí. Z nástěnky si klíče vzali a bez nastartování to auto chtěli jen posunout dál, aby měli signál na TV anténě, nevšimli si ale značky STOP u které auto stávalo. Nechali dveře od řidiče pototevřené a šli auto tlačit. Samozřejmě že se jim ty dveře o značku opřely a oni zatlačili tak "mocně" že je otervřeli skoro naopak. Ani jeden neměl podepsanou hmotnou zodpovědnost, auto se odvezlo do servisu( bylo na LESING) oprava se platila z pojistky ale spoluúčast z jejich kapsy! Dnes už tam ani jeden nepracuje, na ÚP je jim prý líp!
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Není ještě půlnoc na pokec a ani to sem úplně nepatří...

Příspěvek od Marťasek » 29 zář 2019, 19:20

to je pro každého - já couval z garáže s otevřenýma dveřma taky :mrgreen: a jo byl průser :
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Není ještě půlnoc na pokec a ani to sem úplně nepatří...

Příspěvek od COBEIN » 01 říj 2019, 13:26

Ze včerejška na dnešek jsem si líp prohlídl tu SCALU a vypozoroval jsem že zadní nárazník je víc vystrčený-zkrátka přesahuje přes to zadní okno, ALE pokud by nějaký trouba(a on se určitě takový někde najde) přehlídl překážku tř.obyčejnou popelnici tak by mohlo madlo od ní okno opravdu rozbít. Ale zase na druhou stranu, dnes už má skoro každé nové auto parkovací asistent a ten by tu popelnici hlásil. :?
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Není ještě půlnoc na pokec a ani to sem úplně nepatří...

Příspěvek od COBEIN » 01 říj 2019, 21:44

Tady máš Marťásku trochu inspirace kterou ti neumím v SZ poslat:
DSCN0456.JPG
DSCN0457.JPG
DSCN0458.JPG
ASTRA LA VISTA

Odpovědět