Věříte v zázraky?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Věříte v zázraky?

Příspěvek od COBEIN » 02 říj 2015, 18:54

Co se mi dnes přihodilo je takový malý zázrak, sám tomu neumím uvěřit! Zajel jsem se sociálkou do garážoviště kde jsem natíral brzdové třmeny. Chtěl jsem si tam zase něco vylepšit když přijel majitel garáže před kterou jsem stál. Vysvětlil jsem mu že tam nechci krást, že si tam chci vyměnit vnitřní světýlko. On mi řekl že měl kdysi taky stříbrnou zafiru dovezenou z Francie a že mu po její prodeji zůstali nějaké věci které mi když vydržím klidně dá, že chce stejně v garáži uklidit. (podotýkám že přijel na skútru) Já jsem si dělal svou práci a on šel "asi" uklízet. Asi po 20-ti minutách otevřel a dal mi tři obrovské prapory které vlají před autosalóny. Jedna je žlutá se znakem OPLU, druhá je bílá s nápisem CAR of THE YEAR 2009 INSIGNIA a třetí je modrá s nápisem OPEL ZAFIRA se znakem OPLU. Všechny prapory jsou nové, nepoužité na stožáru.
Ale co následovalo pak mi skoro vyrazilo dech, řekl mi že má ještě nějaké součástky ale mám vydržet. Vyplatilo se: MÁM LOKETNÍ OPĚRKU a mám i síťku nad zadní sedadla a strop! Teď je pro mě otázkou, je ten člověk znalý tohoto fóra a ví že jsem tyto věci sháněl NEBO OPRAVDU ZAČÍNÁM VĚŘIT NA ZÁZRAKY! Teď musím v inzerci upravit inzerát, sháním už jen ten kloub. BOHÚŠU, JÁ SU TAK ŠŤASTNÉ!
Protože jsem u sebe víc neměl a on tam byl na té motorce, tak jsem mu dal 200.-ať si do toho natankuje. Nechtěl nic, ale nakonec jsem mu to vnutil!
ASTRA LA VISTA

Reklama
 

Uživatelský avatar
hant
Příspěvky: 3538
Registrován: 27 srp 2010, 22:20
Bydliště: Plzeň

Re: Věříte v zázraky?

Příspěvek od hant » 02 říj 2015, 19:08

Jsi klikař. Kdyby byl znalej tohoto fora tak by znal ceny toho co ti dal. A nedal by ti to 8)
OPEL ZAFIRA 1.8 16v 85kw - rok 2000 X18XE1


https://picasaweb.google.com/106136654297466934849/Zafira

Jsou jen dva druhy aut - Opel Zafira a ty ostatní

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Věříte v zázraky?

Příspěvek od COBEIN » 02 říj 2015, 19:17

Hold, asi to je tím slušným vystupováním nebo jinak si vysvětlit neumím. A mimo to, moc se mi do garážoviště dnes nechtělo, bylo krásně tak jsem zvažoval i to, že půjdu do města okukovat baby. DOŘE JSEM UDĚLAL ŽE JSEM TAM ZAJEL.

Pokud by byl zájem o ty nové, zabalené prapory, tak za 150.- Kč kus + poštovné. Nejsem JIŘÍ KARAS, kdo co zaplatí, to i dostane!
Ta žlutá- zlatá je asi stejná jakou drží člověk na úvodní fotce fóra, ten co stojí na skluzavce.
ASTRA LA VISTA

Odpovědět