Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam ne

Co se jinam nehodí pište sem
Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam ne

Příspěvek od Radoš 92 » 08 zář 2012, 23:39

Sem tam se objeví téma na nějaký autobazar, jestli jej neznáme, jací jsou, jestli to jsou šmelináři, podvodníci, dobrý bazar a podobně, tak jsem založil toto téma.

Zde máte možnost si napsat o radu s bazarem, který potřebujete prověřit a ostatní mohou reagovat, jestli jej znají. Nezaručujeme, že jej ale někdo bude znát a tak je i možné, že se odpovědi nedočkáme, ale zkusit to můžeme.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Reklama
 

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

EU Italia car

Příspěvek od AstraMan » 20 zář 2012, 11:24

Zdravím Vás,
má někdo zkušenosti s autobazarem euro italia car ? Sídlí na Dufkově nábřeží v Brně - Horní Heršpice. Máme tam auto v merku, ale o tom autobazaru nemáme žádné info...

Tehdy jsem se dotazoval na jeden Pardubický autobazar, ale bohužel bez odpovědi, tak snad brňáci budou mít větší přehled o autobazarech, které jsou u nich :D Nakonec na ten Pardubický jsem se dozvěděl, že se tam prodávají jak auta s neukončeným leasingem, tak kradená :roll:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

dj.radim
Příspěvky: 64
Registrován: 16 črc 2010, 20:00

Re: EU Italia car

Příspěvek od dj.radim » 20 zář 2012, 12:45

AstraMan píše:Zdravím Vás,
má někdo zkušenosti s autobazarem euro italia car ? Sídlí na Dufkově nábřeží v Brně - Horní Heršpice. Máme tam auto v merku, ale o tom autobazaru nemáme žádné info...

Tehdy jsem se dotazoval na jeden Pardubický autobazar, ale bohužel bez odpovědi, tak snad brňáci budou mít větší přehled o autobazarech, které jsou u nich :D Nakonec na ten Pardubický jsem se dozvěděl, že se tam prodávají jak auta s neukončeným leasingem, tak kradená :roll:
Si udějel Cebii a víš hned, jestli je hlášeno jako kradené v ČR/SR nebo je bráno jako břemeno.

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: EU Italia car

Příspěvek od Marťasek » 20 zář 2012, 13:52

AstraMan píše:Zdravím Vás,
má někdo zkušenosti s autobazarem euro italia car ?
Ale nevím zda tomu věřit...

http://www.hot-ride.cz/viewtopic.php?f= ... dfd813d973
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam

Příspěvek od AstraMan » 20 zář 2012, 17:01

Radime ale když ten vůz není u nás přihlášen a má stále papíry z Rakouska, Itále atd., tak mě Cebia nepomůže... A PČR totéž, dokud není hlášeno u nás, tak smůla 8)
Toto mám vyzkoušené z nedávné koupě Merivy, kterou si kamarád nechal dovézt z Rakouska :?:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam

Příspěvek od milosh » 20 zář 2012, 17:14

Spis bych napsal jen ty doporucene protoze podle me 80% minimalne z tech v CR nebudou "nejkvalitnejsi".
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam

Příspěvek od Marťasek » 20 zář 2012, 18:23

milosh píše:Spis bych napsal jen ty doporučeně, protože podle mě 80% minimálně z těch v CR nebudou "nejkvalitnějsí".
No hele co takový AAA :evil: (chybí tady blicí smajlík...) Známý si dovezl š.fabia zaparkoval jí před barákem a do 5ti minut s toho byl ohořelý vrak! AAA do dnes dělá mrtvého brouka! (Smržice bylo to ve zprávách)


Myslím si, že tohle téma je OUT a stejně se to bude zvrhávat do jiných témat. Na netu po zadání jakéhokoli názvu bazaru + připsání zkušenosti s autobazarem vyjede hafol témat se tory kupujících.

Není to ani tak o autobazaru a prodávajícím jako o kupujícím - troubu napálí kde kdo a sám si o to v dnešní době říká. Držte se pravidel pro nákup ojetiny, vemte si s sebou někoho, kdo tomu opravdu rozumí (ve výsledku se nám 100x vrátí třeba investice do profíka na daný typ vozu - třeba pronajmutí servisního pracovníka z autorizovaného servisu, nebo možnost před koupí auta do toho servisu s tím vozem zajet - to je úplně nejideálnější!)

No a i tak máte prostě určité procento riziko, že Vás napálí…
Úplně nejideálnější řešení je autorizák (co tam nechají auta protiúčtem) kde dávají i určitou záruku, nebo od známého, nebo nákup klubáckýho auta, kde je možnost třeba juknout na profil auta.

Jinak má zkušenost s bazarama - bejt blbej a nerozumět "trochu" tomu tak mě napálili. Zafiru jsem kupoval před rokem z potřeby prostornějšího auta

(svou fkovou astru X17DTL vymazlenou do posledního detailu a nádhernou jsem prodal jen z tohoto důvodu za cca 30tis - mimochodem cena oprav za poslední rok co jsem jí měl! Kupující si jen oblízl všech 10 prstů vždyť jen 4x fungl nový zimáky Ultra grip 7! + 80% michelin energi na nových hliníkách 15"co jsem mu k tomu dal! - auto jsem viděl po roce před týdnem v dezolátním stavu a chtělo se mi upřímně brečet… :cry: :cry: Tohle si opravdu nezasloužilo! :evil:)

Pán příjemný jen do doby kdy jsem začal se sebe chrlit jednu pro něj nepříjemnou otázku za druhou a jelikož viděl, že vím, o čem mluvím - přestal zapírat a čel s pravdou ven. Cenu jsem shodil od skoro 20tis dolů a jelikož jsem byl spokojený, koupil jsem jí. Pak jsem do toho těch 20 - 25tis narval a autíčko mám mlask 8) :mrgreen:

Nechce to ale jen zůstat u jednoho vybraného auta! Já za ten den co jsem si vyhlédl auto projel s kamošem trasu PV,Bruntál,Opava,Ostrava, Karviná, FM, Olomouc, Brno cca 800km po bazarech! Když jsem viděl ty trosky, co nabízejí za ty ceny!! Tak mě oblil studený pot!


Tak že s výběrem auta hodně štěstí. 8)
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
Jeena
Příspěvky: 834
Registrován: 13 srp 2009, 14:55
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: EU Italia car

Příspěvek od Jeena » 20 zář 2012, 21:24

AstraMan píše:Máme tam auto v merku, ale o tom autobazaru nemáme žádné info...
tu krásnou záfu???
na ní jsem by včera shodou okolnotí koukat... :lol:
chlápek je v pohodě a nechal by ji prohídnout celkem ochotně....
ASTRA G Caravan 1.4 16V (X14XE) Edition 2000
Obrázek

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam

Příspěvek od AstraMan » 20 zář 2012, 21:30

Ne, tu Corsu :D
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Absinth
Příspěvky: 1483
Registrován: 18 pro 2011, 23:43
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam

Příspěvek od Absinth » 20 zář 2012, 21:49

Určitě nedoporučuju autobazarnavaze.cz , byl jsem tam dnes se mrknout a to co inzerují a píšou na webu je od pravdy hodně hodně , hodně, hodně.....................ještě dál a ještě kousek daleko...

a zaměstnanci (dva mladí kluci) mě dnes urgentně přesvědčovali že mám Vauxhall a pravostranný řízení :roll: :roll: :roll:

nenene tam ne...
http://www.eastwoodcarshow.cz - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Ford Transit 2.2

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam

Příspěvek od Marťasek » 20 zář 2012, 21:57

jojo ty znám to jsou imbecilové... Negativní zkušenosti s ND dílama co prodávají z vraků
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Absinth
Příspěvky: 1483
Registrován: 18 pro 2011, 23:43
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam

Příspěvek od Absinth » 20 zář 2012, 21:59

šmouliňák: hovoříme o tomto ?http://autobazarnavaze.cz/

Jestli jo určitě se poděl o své zkušenosti s nimi.

edit: opraven link
Naposledy upravil(a) Absinth dne 20 zář 2012, 22:19, celkem upraveno 1 x.
http://www.eastwoodcarshow.cz - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Ford Transit 2.2

Uživatelský avatar
hant
Příspěvky: 3538
Registrován: 27 srp 2010, 22:20
Bydliště: Plzeň

Re: Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam

Příspěvek od hant » 20 zář 2012, 22:14

ten odkaz nemaká ale jestli myslíš ty z Pardubic tak s těma mam zkušenost i já. A jasně že negativní. Za 8 let starej náboj s ABS si řekl tolik že jsem si šel rovnou koupit funglovku.
OPEL ZAFIRA 1.8 16v 85kw - rok 2000 X18XE1


https://picasaweb.google.com/106136654297466934849/Zafira

Jsou jen dva druhy aut - Opel Zafira a ty ostatní

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 1120
Registrován: 20 čer 2010, 11:08
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam

Příspěvek od kulisek91 » 20 zář 2012, 22:20

ono to první H má být Hante taky :D jenom opilec to špatně napsal :D
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!
bývalka, Opel Astra G 1.6 16V Pokořená hranice 210000 :)
Nyní Opel Astra H 1.6 Twinport 77 kw + LPG momentálně najeto 195000 km

Absinth
Příspěvky: 1483
Registrován: 18 pro 2011, 23:43
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazary - vaše zkušenosti, rady, tipy, kam jít a kam

Příspěvek od Absinth » 20 zář 2012, 22:23

Mě dneska přesvědčovali že cidlo ABS na ford puma stojí nová 400kč :roll: tak sem si před nima vyťukal ELIT a Kelly a ukázal jim ty 400kč (3000-4000kč) , Dál mě trvdily že jsem měnil chladící kapalinu protože jsem měnil těsnění pod hlavou, nedokázaly pochopit že tam je nový chladič (měnil sem a není obouchaný špinavý) ceny určujou podle internetu...takže ne tam nejezděte a nevolejte, nemá to cenu.

PS: já si naopak myslím že je dobré aby se zde psaly negativní zkušenosti s bazary. Co udělat pání moderátoři na úvodku tohoto topicu něco jako je u Blacklistu na členy?

autobazar ten a ten jejich www. a napsat třeba negativní zkušenosti např. Hant - abs náboj , Absinth - lživé inzeráty, nezkušení zaměstnanci , a nebo jen napsat přezdívky a když se někdo bude zajímat proč haníme bazar stačí mu napsat sztky
http://www.eastwoodcarshow.cz - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Ford Transit 2.2

Odpovědět