Jakou máte barvu Astry ? - anketa !

Co se jinam nehodí pište sem

Jakou máte barvu Vaší Astry ?

Bílá
1
7%
Červená
3
21%
Modrá
2
14%
Zelená
2
14%
Černá
1
7%
Stříbrná
5
36%
Hnědá , běžová
0
Žádná hlasování
Šedá
0
Žádná hlasování
Jiná
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 14

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jakou máte barvu Astry ? - anketa !

Příspěvek od Honz@ » 06 pro 2006, 19:46

Jakou máte barvu Astry ? :o

Kód: Vybrat vše

O svém majiteli nevypovídá pouze samotný typ plechového miláčka, jenž člověku říká "pane", ale rovněž i barva jeho kabátku. 
Každý máme tu svoji barvu, která si stojí v našem barevném hodnotovém žebříčku na nejvyšší příčce, stejně tak i barvu, která na nás vždy bude působit naprosto negativně. V těchto upřednostněních na straně jedné a zavrženích na straně druhé objevují odborníci zabývající se psychologií barev velice zajímavé zákonitosti. 

Podle německého experimentálního psychologa barev, prof. dr. Maxe Lüschera, prozradí mnohé barva našeho vozu o nás i o našem postoji k okolí:
Bílá: Vůz v barvě čistoty a jasu kupují estéti, kteří zásadně usilují o jasnou životní linii a uspořádané poměry, nebo to alespoň předstírají..
Žlutá: Zrcadlí přání majitele upoutat pozornost za každou cenu, ale vyjadřuje i snahu vymanit se ze stresu a tlaku a touhu po novém štěstí. Je symbolem snahy po pokroku, po moderním stylu.
Oranžová: Kdo zvolí tuto barvu, ostrou jako druh pepře, je plný dynamiky, občas ale se sklonem k hektice.
Béžová: Barva jemná a jasná, mají ji v oblibě snílci.
Hnědá: Barva, která odpovídá bezproblémové povaze člověka. Ten je přívětivý, bez konfliktů, mající potřebu zotavení a pohodlí. Hnědá barva je spojena s představou tělesných požitků. Mají ji rádi ti, které ze všeho nejvíc zajímá jejich vlastní komfort, ale také lidé unavení a vyčerpaní, toužící po odpočinku.
Červená: Tato barva lásky i krve vyjadřuje vitalitu. Působí vzrušivě a impozantně. Řidič červeného vozu dává světu najevo: "Pozor, teď přicházím já!", nebo, jak říká profesor Lüscher, červená vyjadřuje touhu po efektu a úspěchu, představuje hladovou žádost po všem, co život nabízí. Červená je impuls pro notorickou činnost ve sportu, boji i v podnikání.
Fialová: Vůz této zvláštní barvy odráží přání mít magické schopnosti, ale současně i okouzlení sebou samým. A ostatní lidé by se z tohoto sugestivního šarmu neměli vymanit.
Světle modrá: Barva rozjařené a bezstarostné nálady. Jízda v bleděmodrém autě vyvolává atmosféru prázdnin a dovolených.
Tmavě modrá: Kdo má rád tmavomodrou, miluje pohodu a klid. Je důvěryhodný, věrný, poskytuje bezpečí. Majitel tmavomodrého auta dosáhl naplnění svých tužeb.
Zelená: Barva vyjadřující přání imponovat druhým, je však zcela bez energie. Snaha po uznání je uplatňována jen pasivně. Je to nejklidnější ze všech barev a prozrazuje určitý nedostatek temperamentu. Přesto člověk se zeleným autem bude zřejmě za všech okolností stát na svém a nezalekne se žádných překážek.
Stříbrná: Vyjadřuje chladný odstup, signalizující: Nepřibližuj se mi příliš! Této barvě dávají přednost lidé, kteří chtějí být mimořádnými.
Šedá: Majitel šedého vozu nechce být poznán. Chrání se před každým rozčílením a před jakýmikoliv rušivými vlivy. 
Černá: Tato barva zrcadlí přání majitele ujít svému osudu i za cenu, že bude rezignovat na mnohé nároky. Černá je barvou vzdoru a protestu. V Lüscherově testu tato neobvyklá volba vždycky upozorňuje na nějaký závažný vnitřní konflikt. Řidiče této nejserióznější barvy potěšíte, jestliže jej budete respektovat.
Naposledy upravil(a) Honz@ dne 07 pro 2006, 19:26, celkem upraveno 3 x.
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Reklama
 

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 06 pro 2006, 19:50

hmmm :D
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Lukas G.
Příspěvky: 512
Registrován: 18 črc 2006, 09:57
Bydliště: Pupek světa.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas G. » 06 pro 2006, 19:51

Mám stříbrnou, ale nechci být mimořádný. 8)
Astra 2.0 DI Y20DTL automat, r.v. 10/2000, model 2001
Jinak ješče chci tu klubovku v černym lemovaním na prdel. Mojickova Bublinka se mnou bude vzdy jezdit.

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 06 pro 2006, 19:56

Taky mám stříbrnou, ale přeci není jen jedna, ne? Takže aby mohli srovnávat, museli by napsat komplet všechny barvy :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Lomikar
Příspěvky: 1044
Registrován: 29 říj 2006, 19:48
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lomikar » 06 pro 2006, 20:07

Zelená metal
ASTRA CARAVAN Z16XE rv. 2002
KUK na Rákosníčka
Rákosníčkovi doplňky

Uživatelský avatar
james11
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2006, 15:35
Bydliště: ...kraj slivovice a klobásek...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od james11 » 06 pro 2006, 20:12

stříbná metla 8) 8)
Naposledy upravil(a) james11 dne 06 pro 2006, 22:15, celkem upraveno 1 x.
<b>Astra 1,6 16V </b> http://sux.cz/252

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 06 pro 2006, 20:59

Tmavě modrá: Kdo má rád tmavomodrou, miluje pohodu a klid. Je důvěryhodný, věrný, poskytuje bezpečí. Majitel tmavomodrého auta dosáhl naplnění svých tužeb

tak vidite jakyho mate admina, docela to sedi - myslim to uprimne :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

reicho
Příspěvky: 63
Registrován: 22 srp 2006, 08:54
Bydliště: bratislava,SR

Příspěvek od reicho » 06 pro 2006, 21:05

ja mam šedu metalizu - moonland 8) 8) 8) 8)

semi001
Příspěvky: 341
Registrován: 13 srp 2006, 12:13
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od semi001 » 06 pro 2006, 22:01

Stribrna metla 8) 8)

pepca

Příspěvek od pepca » 06 pro 2006, 22:13

Stříbrná metla 8) 8)

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 06 pro 2006, 22:41

milosh píše:Tmavě modrá: Kdo má rád tmavomodrou, miluje pohodu a klid. Je důvěryhodný, věrný, poskytuje bezpečí. Majitel tmavomodrého auta dosáhl naplnění svých tužeb

tak vidite jakyho mate admina, docela to sedi - myslim to uprimne :lol:
no takže je vidět že tady může bejt admin jenom majitel tmavě modrý astry, já sem byl miloshem donucen černou prodat a koupit modrou...a je to venku :roll:
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 06 pro 2006, 22:44

Řidič červeného vozu dává světu najevo: "Pozor, teď přicházím já!", červená vyjadřuje touhu po efektu a úspěchu, představuje hladovou žádost po všem, co život nabízí. no klucí modrý nevim nevim.... :lol: :lol:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 06 pro 2006, 22:46

manli2 píše:Řidič červeného vozu dává světu najevo: "Pozor, teď přicházím já!", červená vyjadřuje touhu po efektu a úspěchu, představuje hladovou žádost po všem, co život nabízí. no klucí modrý nevim nevim.... :lol: :lol:
máňo přiznám se že bych taky rači dával najevo "Pozor, teď přicházím já!" :cry:
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

pepca

Příspěvek od pepca » 06 pro 2006, 22:48

manli2 píše:Řidič červeného vozu dává světu najevo: "Pozor, teď přicházím já!", červená vyjadřuje touhu po efektu a úspěchu, představuje hladovou žádost po všem, co život nabízí. no klucí modrý nevim nevim.... :lol: :lol:
:D :D :shock: :wink: no raději se nepřibližuj,jasný :D :D :wink:

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 06 pro 2006, 22:59

"cerveny" spis snej o tom vsem co tam je popsany ,ale realita je jinde :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Zamčeno