Symbian

Co se jinam nehodí pište sem
Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od Frydex » 23 bře 2010, 21:59

Symbian je daleko jednodušší a stabilnější jak celé Windows Mobile... to je krám, stejně jako jakékoliv jiné widle..
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Reklama
 

Uživatelský avatar
wizyy
Příspěvky: 198
Registrován: 17 bře 2008, 09:29
Bydliště: Havlickuv Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od wizyy » 24 bře 2010, 08:06

tady mas par prohlizecu ( je to ze stejneho fora)

Kód: Vybrat vše

http://forum.n73.eu/viewtopic.php?f=4&t=9158
* Adobe Reader LE (unsigned) - mobilná verzia známeho programu na prezeranie PDF dokumentov
* DEdit (unsigned,freeware,CZ) - textový editor od ruského programátora Jurija Bakunina, tvorcu známeho taskmana JBak Takman
* Ebook Mobile (signed) - aplikácia na čítanie ebookov PDB, PRC a TXT
* iSilo (unsigned) - prezeranie textových formátov iSilo, Palm DOC (*.pdb), možnosť prehliadania grafov a iných grafických elementov, podpora mechanizmu hyperodkazov a prechodov
* Lite Notepad (signed)- poznámkovy blok s podporou ASCII a Unicode, súbory väčšie ako 200kB idú otvoriť iba na čítanie
* Mobipocket Reader (signed) - čítanie e-bookov v rôznych textových a HTML formátoch, zvláda bookmarky, možnosť editácie, zvýraznenie a pridávanie poznámok, vyhľadávanie slova z knižky v slovníku a mnohé iné
* Pdf+ (signed,CZ) - prezeranie PDF dokumentov
QReader (signed) - čítanie e-bookov vo formátoch Plain text (.txt), Palm DOC (.prc and .pdb), TCR, FB2 a UMD, podpora množstva kódovaní textu a mnohé ďalšie nastavenia
* SmartReader (signed) - čítanie e-bookov v telefóne, otvára ZIP archívy
* ZXReader (signed,freeware) - výborný textový reader pre telefóny s pohybovým čidlom. Podporuje kódovanie UNICODE, UTF-8, ANSI (WIN-1251), má množstvo nastavení


...jeste si stahni nekde signsis - je to aplikace na certifikovani primo v telefonu

PS: stejne bych bejt tebou nejdriv zkusil ten helloOX

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Re: Symbian

Příspěvek od Marky » 24 bře 2010, 08:20

Takze nakonec jsem to zvladl pres OPDA, tentokrat certifikat funguje a uz je to OK 8) , akorat clovek musi kapnout na ten spravny navod.

Wizyy mockrat diky za snahu, podivm se na to urcite. Zatim jsem rozjel Mobipocket Reader ten znam z PDA, tak je mi blizky. Uz jsem i prisel na to kam dat knihy, staci do rootu dat adresar eBooks a tam nasypta knihy.

Tu aplikaci signis primo do founu jsem si uz certifikoval a mam ji uvnitr.

Hellox asi nebudu potrebovat (ale nikdy nerikam niky) ja si tam dam par veci co potrebuji, upravim ke svemu obrazu, tise to zapomenu a pak budu zase jen hloupy uzivatel.

PS:zatim se mi zda symbian jako velmi stabilni system, jeste ani jednou nepadl, neresetoval se, ale vic uvidim casem. Hlavne, ze tam jdou veci doinstalovat to je pro me to nejdulezitejsi na ostatni si zvyknu.
Naposledy upravil(a) Marky dne 24 bře 2010, 08:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
wizyy
Příspěvky: 198
Registrován: 17 bře 2008, 09:29
Bydliště: Havlickuv Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od wizyy » 24 bře 2010, 08:25

tak to ti nepovim, asi se budes muset podivat do manualu toho programu...protoze ja ho neznam...

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Re: Symbian

Příspěvek od Marky » 24 bře 2010, 20:10

Tak jsem otestoval par dalsich veci z odkazu a problem je ze 5rd je docela nova verze a s dotykem, takze u tech ctecek maloktera korektne funguje. Nakonec jsem asi zakotvil u QReaderu akorat jsem ho dlouho nemohl rozjet, aby slapal s dotykem. Nakonec jsem ji odinstaloval a nainstaloval znovu a ted uz je to poho. Takze diky za rady ted uz jsem uplne spokojen :wink: .

Odpovědět