Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jimmy323f
Příspěvky: 399
Registrován: 23 črc 2008, 12:27
Bydliště: Prágl, Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jimmy323f » 25 srp 2008, 23:40

tak ja v patek nechal u opla vymenit filtry ... vzduchovej pylovej a palivovej ... rovnou i novy svicky a vcetne prace to vyslo na 3500,- tak to jsem byl mile prekvapenej jak je to levny ... no a hned si to prede lip na volnobeh .. vsechny byly zahnuseny bordelem az beda .. a ten palivovej .. jak tu nekdo psal ze taky ted menil ... no jsem rad ze to udelali hosi v servisu .. drbat ses tim by me kleplo .. sem si o vikendu potom jenom pohral se svetlama abych se srovnal a sedeli presne na milimetry :) rovnou do nich dodal xenony a nalakoval lizatko do barvy plus zacal strikat interierovy tunel ... to stavajici tmave stribrny je uz mirne podrapany tak sundat tu gumobarvu dolu a nalakovat nove hlinikovkou a potom bezbarvym zatahnout .. mam zatim jen ty kusy pod popelnik ale vypada to lucxusne .. bal jsem se aby to nebyl nejakej tuzing ale vcelku fakt nadhera ;) jeste mi tam kamos potom pomohl dat neony neb ja s tou chrumou rukou jednou porad neco delat je porod a tohle prostrkavat bych fakt nemoh kdyz musim mit ukazovak porad narovnanej .... takze ted mam vepredu pod palubkou bud hnusny modry dle pritelky co chtela anebo moje oblibene zelene prijemne pro oci .. vic davat nebudu ... skoda penez ... a stejne to tady nema vyznam ... tak jen pri nejblizsi prilezitosti jeste novy olej s filtrem co mi hnije uz doma at mam klidnej pocit a pak uz vazne jen nove EGR a rozvodovy retez a bude hotovo a auto bude v top stavu .. az na nejaky ten srams parkoviste ... ale holt neni dobre byt detailista ... je to potom o nervy :D:D:D jinak jsemse rozhodl ze koupeny znak Vauxhallu od Astramana nebudu rezat abych ho dal na zad, ale necham si vyrobit samolepky na transparensku vauxhallu a nalepim to tam jako samolepku ... kdyz to bude hnus dam ten plastovej znak .. ale nejdriv zkusim tu samolepku pres ty diry ... tak uvidime .. to bych chtel zitra dat do vyroby .. chtej 100ku za A4ku .. takze to je sranda
posouvatko do práce a z práce Astra Coupe 2,2 Irmscher (druhé autí v rodině)
Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 28 srp 2008, 11:06

Tak včera jsme si s Astrou udělali výlet až do Broumova :D Cesta tam trvala 3 hodiny :lol: Ale výsledek stojí za to, jelikož cestou z5 jsme už jeli i druhým autem a to značky FIAT 127 MKI ( dvoudvéř ) :) MAZEC, ale SUPER zážitek :lol: :lol: :lol:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 3784
Registrován: 17 led 2008, 10:48
Bydliště: Nitra SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od langdon2 » 28 srp 2008, 12:00

Jimmy323f píše:tak ja v patek nechal u opla vymenit filtry ... vzduchovej pylovej a palivovej ... rovnou i novy svicky a vcetne prace to vyslo na 3500,- tak to jsem byl mile prekvapenej jak je to levny ... no a hned si to prede lip na volnobeh .. vsechny byly zahnuseny bordelem az beda .. a ten palivovej .. jak tu nekdo psal ze taky ted menil ... no jsem rad ze to udelali hosi v servisu .. drbat ses tim by me kleplo .. sem si o vikendu potom jenom pohral se svetlama abych se srovnal a sedeli presne na milimetry :) rovnou do nich dodal xenony a nalakoval lizatko do barvy plus zacal strikat interierovy tunel ... to stavajici tmave stribrny je uz mirne podrapany tak sundat tu gumobarvu dolu a nalakovat nove hlinikovkou a potom bezbarvym zatahnout .. mam zatim jen ty kusy pod popelnik ale vypada to lucxusne .. bal jsem se aby to nebyl nejakej tuzing ale vcelku fakt nadhera ;) jeste mi tam kamos potom pomohl dat neony neb ja s tou chrumou rukou jednou porad neco delat je porod a tohle prostrkavat bych fakt nemoh kdyz musim mit ukazovak porad narovnanej .... takze ted mam vepredu pod palubkou bud hnusny modry dle pritelky co chtela anebo moje oblibene zelene prijemne pro oci .. vic davat nebudu ... skoda penez ... a stejne to tady nema vyznam ... tak jen pri nejblizsi prilezitosti jeste novy olej s filtrem co mi hnije uz doma at mam klidnej pocit a pak uz vazne jen nove EGR a rozvodovy retez a bude hotovo a auto bude v top stavu .. az na nejaky ten srams parkoviste ... ale holt neni dobre byt detailista ... je to potom o nervy :D:D:D jinak jsemse rozhodl ze koupeny znak Vauxhallu od Astramana nebudu rezat abych ho dal na zad, ale necham si vyrobit samolepky na transparensku vauxhallu a nalepim to tam jako samolepku ... kdyz to bude hnus dam ten plastovej znak .. ale nejdriv zkusim tu samolepku pres ty diry ... tak uvidime .. to bych chtel zitra dat do vyroby .. chtej 100ku za A4ku .. takze to je sranda
tak toto vsetko som si robil sam...vcetne vymeny klinoveho remena....ano a cena materialu bez remena a sviecok....nejakych cca. 1300sk, cena roboty..... 0Sk.....:D zbytocne jazdit do servisu.....
Opel Insignia 2,0 Cdti 2010
Opel Astra G 1,4 16V r.v. 1999 ex...
Opel Corsa B 1,2 16V r.v. 1999

Uživatelský avatar
Jimmy323f
Příspěvky: 399
Registrován: 23 črc 2008, 12:27
Bydliště: Prágl, Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jimmy323f » 28 srp 2008, 13:28

hele mozna zbytecny jezdit do servisu ... to je fakt .. nejsem zadna lama ale uz me to nebavi a penize si dokazu vydelat a tyhle "drobny" me uz nezabijou a aspon sem si udelal hezkej den misto vrtani se v aute ... za praci bylo na fakture asi 350 korun zbytek bylo za vsechny dily co tam dali ... tudiz neresim i kdyby 500 za praci ... a trochu neverim ze se v normalnim krame dostanu na cenu 1000korun ceskych za vse kdyz jen jedna svicka origo co tam ma byt stoji 200,- filtry kazdej cca 300 kacek + jiny pytloviyn co jsem chtel udelat ... takze 1300 SK mi prijde kravina .. ale to je asi na dlouhou debatu ... a to neberu ty svicky co jsi nepocital ... hlavne vymena palivovyho filtru je neco hnusnyho a to radsi dam opravdu tech 500 at se nekdo zmaze za me ;)

jinak jsem vcera dal do auta loketni operku, tak dodam foto do profilu potom at slysim jaka na to bude kritika.
posouvatko do práce a z práce Astra Coupe 2,2 Irmscher (druhé autí v rodině)
Obrázek

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 28 srp 2008, 13:45

Kdysi když se měnil olej v my car, tak jsem si také říkal že nebude problém zajet někam na škarpu u silnice a vyměnit olej... Ale bohužel ani v okruhu 5km okolo Kolína nebyla žádná tak ideální, abych tam jednak najel a zároveň se vešel pod auto :roll: Hold nízko-profilové 15" pneu to zkomplikovaly :lol:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Jimmy323f
Příspěvky: 399
Registrován: 23 črc 2008, 12:27
Bydliště: Prágl, Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jimmy323f » 28 srp 2008, 14:02

:D:D:D vim na co se na tech vysokoprofilovejch 17kach a vysokym podvozku mam pripravit :D ne uz jsem si na chajde pripravil 6 cihel a dve fosny .. minule jsem na to najel a delal na lizatku a nadhera tak vyhodakopce na zahrade ze udelam najezdama rovinu :) auto v rovine olej vytece ale pritom pod nim tuna mista ;)
posouvatko do práce a z práce Astra Coupe 2,2 Irmscher (druhé autí v rodině)
Obrázek

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Příspěvek od APiK » 28 srp 2008, 14:09

AstraMan píše:Tak včera jsme si s Astrou udělali výlet až do Broumova :D Cesta tam trvala 3 hodiny :lol: Ale výsledek stojí za to, jelikož cestou z5 jsme už jeli i druhým autem a to značky FIAT 127 MKI ( dvoudvéř ) :) MAZEC, ale SUPER zážitek :lol: :lol: :lol:
Takže cestou z5 Ty jsi řídil Astru a Astra Fiata :lol:
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 3784
Registrován: 17 led 2008, 10:48
Bydliště: Nitra SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od langdon2 » 28 srp 2008, 14:43

Jimmy323f píše:hele mozna zbytecny jezdit do servisu ... to je fakt .. nejsem zadna lama ale uz me to nebavi a penize si dokazu vydelat a tyhle "drobny" me uz nezabijou a aspon sem si udelal hezkej den misto vrtani se v aute ... za praci bylo na fakture asi 350 korun zbytek bylo za vsechny dily co tam dali ... tudiz neresim i kdyby 500 za praci ... a trochu neverim ze se v normalnim krame dostanu na cenu 1000korun ceskych za vse kdyz jen jedna svicka origo co tam ma byt stoji 200,- filtry kazdej cca 300 kacek + jiny pytloviyn co jsem chtel udelat ... takze 1300 SK mi prijde kravina .. ale to je asi na dlouhou debatu ... a to neberu ty svicky co jsi nepocital ... hlavne vymena palivovyho filtru je neco hnusnyho a to radsi dam opravdu tech 500 at se nekdo zmaze za me ;)

jinak jsem vcera dal do auta loketni operku, tak dodam foto do profilu potom at slysim jaka na to bude kritika.
tak kravina to vobec neni...neviem kde zijes ty....ale mna stal palivovy,olejovy, pelovy a vzduchovy filter cca.1300sk Bola tam asi 200sk zlava. A vymena palivoveho filtra je ozaj hracka...sak to uz aj moj 12 rocny brat dokaze spravit......
Opel Insignia 2,0 Cdti 2010
Opel Astra G 1,4 16V r.v. 1999 ex...
Opel Corsa B 1,2 16V r.v. 1999

Uživatelský avatar
Jimmy323f
Příspěvky: 399
Registrován: 23 črc 2008, 12:27
Bydliště: Prágl, Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jimmy323f » 28 srp 2008, 14:51

no nerikam ze to neni hracka ale je to pod autem a tak bud na zdviz nebo nad kanal a nebo se v mym pripade soukat nekam pod auto a tam si nechat padat bordel na xicht a do oci .. to pro me neni. Za to mi tech 350 za praci stoji to dam nekomu. Jako pubertak bych se v tom taky vrtal spina nespina ale ted si radsi fakt uzivam jinejch veci nez vrtanim se v aute aby jsme si rozumeli ... kdyz vezmu ze svicky me vysli na 800,- palivovej filtr na 350,- a interierovej uhlikac na 400,- plus vzduchovej na motor 300,- + olejovej k tomu do ruky nevim uz za kolik a jeste nevim co jsem ani chtel ... tak za 3500,- je to nadherna cena a tu obetuju abych si udelal krasny dopoledne misto lezeni pod autem :P jinak pokud beres jen tech par veci tak ta cena vychazi zhruba stejne jen za ty filtry ... ale to srovnavas nesrovnatelny ... ja resim cenu za praci a ta po odecteni ceny dilu je 350,- a to mi prijde za to co delali uplne ale opravdu uplne smesna ;) tak nevim co je lepsi zda se v tom vrtat a nebo si za 350,- uzit krasnej den a nechat praci jinejm

ËDIT: je fakt ze kdyz uz delam neco na autech tak to je vetsinou "cista" prace a nebo se na to musim tesit ze to chci udelat sam ... ale to vymena neceho od vbordelu neni .. az na brzdy .. ty jsem nechaval delat na autech ted posledni leta ale neni nad to si je udelat sam neb nikdo neni tak cistotnej jako ja takze aby pri normal vymene desticek vyfoukal komplet brzdy od rpachu a ocistil trny a vse okolo ... to se nevidi .. takze jsem se rozhodl ze si brzdy i kdyz je to hnus budu delat zase sam
posouvatko do práce a z práce Astra Coupe 2,2 Irmscher (druhé autí v rodině)
Obrázek

Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 3784
Registrován: 17 led 2008, 10:48
Bydliště: Nitra SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od langdon2 » 28 srp 2008, 14:59

V pohode...ja som len to chcel tym povedat, ze som si to robil v bazare kde som pracoval...aj tak som tam nemal skoro nikdy co robit.....tak som sa rypal v aute....a stacilo hever a filtru som sa dostal uplne v pohode...
Opel Insignia 2,0 Cdti 2010
Opel Astra G 1,4 16V r.v. 1999 ex...
Opel Corsa B 1,2 16V r.v. 1999

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 28 srp 2008, 15:02

APiK píše:Takže cestou z5 Ty jsi řídil Astru a Astra Fiata :lol:
No budeš se divit asi tak stejně jako já, ale Fiátek jel naprosto bez problémů celých 120km v kuse :D Samozřejmě Astra taky :lol: Nemít Astru, tak jezdím v tom fiátku :idea: :idea: :?:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Jimmy323f
Příspěvky: 399
Registrován: 23 črc 2008, 12:27
Bydliště: Prágl, Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jimmy323f » 28 srp 2008, 15:02

no mit normal auto tak mozna i jo .. ale ten muj smejd co ma od ramen napravy k asfaltu leda tak 6 cm ... je problem se tam vejit i heverem pod prah aby to clovek zvednul :D ale jasny ze kdyz je nuda v praci tak je lepsi delat cokoliv ... ale ja uz proste praci rozdeluji na tu kterou si udelam a nebo na tu kterou radsi zaplatim nekomu aby ji udelal .. a tohle je druha kategorie :)

hlavne ze si rozumime
posouvatko do práce a z práce Astra Coupe 2,2 Irmscher (druhé autí v rodině)
Obrázek

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Příspěvek od APiK » 28 srp 2008, 15:07

AstraMan píše:
APiK píše:Takže cestou z5 Ty jsi řídil Astru a Astra Fiata :lol:
No budeš se divit asi tak stejně jako já, ale Fiátek jel naprosto bez problémů celých 120km v kuse :D Samozřejmě Astra taky :lol: Nemít Astru, tak jezdím v tom fiátku :idea: :idea: :?:
No dobře, ale jestli počítám dobře, tak jsi byl s Astrou v Broumově. Tam se pořídil Fiat a někdo ho musel řídit. Počítám že Ty Astru, no a Fiata řídil kdo jinej než Astra :lol: Byli jste tam přeci dva :lol:
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Uživatelský avatar
Jimmy323f
Příspěvky: 399
Registrován: 23 črc 2008, 12:27
Bydliště: Prágl, Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jimmy323f » 28 srp 2008, 15:09

Fiatek putoval do kufru :D
posouvatko do práce a z práce Astra Coupe 2,2 Irmscher (druhé autí v rodině)
Obrázek

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 28 srp 2008, 15:57

APiK: No Ti co mě znají dobře, tak vědí že většinou jezdím všude s moji přítelkyní... Takže máš pravdu, že jsme jeli dva :lol: Ale jelikož přítelkyně nemá řidičák ( ještě studuje a tak prohlásila, že do školy může jezdit vlakem či busem jako do teď ), tak jsem sebou vzal ještě její maminu, která pak nazpět řídila toho fiátka ( no přesněji si jej koupila v tom Broumově pro sebe :D )... Takže asi tak :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Odpovědět