Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od manli2 » 20 dub 2010, 20:41

mexxo píše:všetko, čo nepotrebujete vedieť o hovne: http://www.hovno.sk
8)
máme tu podobné http://www.cssd.cz :D
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Reklama
 

Uživatelský avatar
LEGEND007
Příspěvky: 304
Registrován: 06 čer 2008, 17:22
Bydliště: Michalovce
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od LEGEND007 » 20 dub 2010, 20:58

to mi niečo pripomína... :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=bamTUU-eeXc

ale ak sa mám pridať na nejakú stranu pre a proti HID xenonom tak sa pridám pre HID. dostal som ich pred rokom na narodeniny od priateľov a tak som si ich tam dal, svieti to tak že to oslňuje menej ako fabia I, ale aj tak už rozmýšľam nad kúpou normal svetiel s AE, len ma za to nej..bte tie svetlá s čočkou si aj tak kúpim. tu v Michalovciach do toho policajti veľmi nepichajú a aj tak to tu má polovica okresu tak to neriešim.
keď som astru doniesol z nemecka tak neviem aké žiarovky tam boli ale pár ľudí si na prvý pohľad myslelo že tam sú xenony od výroby, tak to svietilo, teraz by som povedal že tá sada svieti menej intenzívne ako tie žiarovky, hold asi to bude tým že tie HID-ky majú iné svetelné spektrum
Astra H caravan 1,9CDTI r.v.2005, môj sivý myšiak
Astra G caravan 1.6 16V X16XEL r.v.1999 - Béjvalka
MULTI ENIM SUNT VOCATI, PAUCI VERO ELECTI.
Moja ex

Uživatelský avatar
Hribek
Příspěvky: 1595
Registrován: 14 dub 2007, 19:00
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od Hribek » 21 dub 2010, 06:33

manli2 píše:
mexxo píše:všetko, čo nepotrebujete vedieť o hovne: http://www.hovno.sk
8)
máme tu podobné http://www.cssd.cz :D
dobře manli2, hoodně dobře :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
RomanovCZ
Příspěvky: 99
Registrován: 15 dub 2007, 17:13
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od RomanovCZ » 22 dub 2010, 09:41

Salám píše:
V noci při denním svícení nesvítí zadek auta..a imrvére jezdit s dálkovýma může opravdu jenom absolultní ignorant

RomanovCZ píše pro saláma:
Asi nemáš Astru nebo seš sjetej . . . mě svítí zadní světla s dením svícením.
Až tě ti kreténi zastaví pokaždé kvůli píčovinám tak už ti taky bude jedno čím budeš svítit hlavně když ti dají pokoj
ignorace je když do světel pro Halogeny dáš Xenony . . . já mám světla homologovaná . . .
místo aby pomáhaly a chránili tak trestají a zotročují a zločincům salutují

RomanovCZ píše pro AstraMan:
Podle avatara tě mohlo napadnout že mám denní svícení zabudované ve světlech. co sis šlehnul? hérák? Xenony bych rád zapnul ale po Brně to nejde . . . než ho přejedu napříč potkám tak 5 až 10 policejních hlídek . . . asi bych dom ani nedojel.
Já chápu že seš z lontu ze strupálova kde Lyšky dávaj dobrou noc a fízl je bratranec nebo strejda . . . u Vás mužeš i s baterkou na čele jezdit

Jo a je dost naivní myslet si že policie musí k nehodě přijet. už NEMUSÍ . . . u Vás na lontu možná nemají co dělat ale v Práglu či Brně se zeptají zda je někdo zraněn. Jaký rok výroby jsou auta a jaký model. Když v šoku z nehody řeknete pravdivě že nemáte drahé auto tak Vám řeknou že je to nezajímá. že do 100 tisíc škody se máte dohodnout sami. už vidím jak v šoku z nehody oponuješ že musí přijet. Kolega to teda nezvládl a to tam volal třikrát. poslali ho slušně někam.

Moje Astra denním svícením v noci neoslňuje ( stačí když koukneš na fotky ) Je to slabé ve dne to není vidět ale Policista mi řekl že když to mám homologované tak to mám používat když mi psal pokutu za rozsvícené mlhovky +1 bod v pravé poledne s oblohou bez mráčku. Sice mě auta problikávají že nejsem vidět ale fízlové neremcají. Jestli seš tak chytrej určitě rád zaplatíš ty pokuty.
A jestli myslíš že ............................................................................cenzura


Edit: cenzurovanej text, tohle jsi trochu pos... chlapče, a jestli budeš mít problém, že jsem ti to smazal, tak to dořešíme po SZ. V tématu už to nechci vidět!!! :evil: :twisted: :roll: Trdlo

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od Salám » 22 dub 2010, 10:00

Správné denní svícení je, že zadek auta nesvítí..jestli Ty máš denní svícení, že otočíš knoflík na parkovačky a rozsvítí se Ti ty bazmeky co máš v avataru, tak to nemáš denní svícení a na STK bys s tím neprošel ani omylem.. :o
Pokud to máš takhle, tak jsem toto nemohl tušit, že Tvé denní svícení není denním svícením a kecy o sjetosti si odpusť. :(

Denní svícení dle mého musí být naprosto nezávislé od osvětlení automobilu a při rozsvícení i parkovaček musí zhasnout..pokud se pletu, tak mě opravte

Edit: smazána část textu, reakce na to co jsem cenzuroval, nedávalo by to nyní smysl. Trdlo

Uživatelský avatar
adam09
Příspěvky: 4473
Registrován: 12 pro 2007, 23:59
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od adam09 » 22 dub 2010, 10:20

Máš pravdu.

A k těm světlům, mají na sobě napsáno DRL nebo RL ?
[color=red][size=100][b][u]>>>DIAGNOSTIKA Kladno,Praha kdyby tak SZ<<<[/u][/b][/size][/color]

PRODEJ moje coupe Z22SE

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=40&t=22659&p=384981#p384981

Majla
Příspěvky: 1829
Registrován: 05 říj 2007, 16:46
Bydliště: Březová - Oleško

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od Majla » 22 dub 2010, 11:20

Majla píše pro RomanovCZ:
podle toho jak usuzuješ o ostatních hádám, že jsi DEBIL :!:

Uživatelský avatar
sirhenrik
Příspěvky: 119
Registrován: 06 bře 2010, 14:40
Bydliště: Orlová City

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od sirhenrik » 22 dub 2010, 11:40

Hoši tak už se nehádejte :D :idea: bože však každý má něco a druhý komentují pozitiva nebo negativa...ale příspěvky od 11 do 12 zaručují totální srandu a zasmátí, ale podotknu, že když pojedu na ten srazík přes to Brno...mno nevím jak to u mně bude s těmi xenonama :D
Astra G 2.0 DTI 16V Y20DTL --->xenony 6000k, vyhř.sedačky-z.okno+zrcátka, elektrické st.oken, sportovní pružiny, sport.filtr atd....Neony...

Uživatelský avatar
Hribek
Příspěvky: 1595
Registrován: 14 dub 2007, 19:00
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od Hribek » 22 dub 2010, 11:46

www.hovno.sk
www.cssd.cz
a pořád a pořád dokola o tom samém... aspon se člověk v práci nenudí :mrgreen:

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od AstraMan » 22 dub 2010, 12:14

Takže znovu :roll:

- Píšeš o tom, že podle avatara mě mohlo napadnout, že máš to LED denní svícení zabudované v předních světlometech... V tom případě absolutně nechápu, jak si mohl Salámovi napsat, že buď nemá Astru a nebo je sjetej ??? Vždyť má v avataru foto svého kupátka :?: Navíc kdybych se měl řídit podle avatara tak jak píšeš, tak v tom případě já vypadám jako králík, adam09 jako černá kráva atd. :lol:

- Píšeš o tom, že Tě policejní hlídky staví kvůli pi*ovinám... Ale uvědom si, že to stavá každého z nás :?: Pak už je to rize tvůj problém, zda máš ty tzv. pi*oviny v pořádku, či nikoliv...

- Píšeš o tom, že máš světla homologovaná... Copak je jeden druh homologace? Zamysli se nad tím trochu :?:
RomanovCZ píše:Já chápu že seš z lontu ze strupálova kde Lyšky dávaj dobrou noc a fízl je bratranec nebo strejda
No coment, tohle myslím o Tobě vypovídá dost...

- Píšeš své zkušnosti o policii... Já mám s nimi zatím jen dobré zkušenosti, co se týká dopravních nehod... Do Prahy to nemám nikterak daleko a jsem tam docela často pracovně. Navíc jsem u pár autonehod asistoval a zdaleka to neodpovídá tomu, co píšeš Ty... Nicméně vyjímka se vždy najde :?:

- Píšeš o tom, že to vestavěné denní svícení není v noci skoro vidět, bo Tě jiní účastníci silničního provozu za tmy problikávají... Není tedy jednodušší jezdit rovnou se zhasnutými světlomety ? :roll:

- Zároveň píšeš, že přemýšlíš o tom předělat světla tak, aby nesvítili vůbec potkávací, ale jen to denní svícení a dálková... Takže až vyjedeš za Brno a pojedeš po neosvětlené komunikaci, tak budeš rovnou každému protijedoucímu svítit do ksichtu dálkovými světlomety ?!?!?!
RomanovCZ píše:Jestli seš tak chytrej určitě rád zaplatíš ty pokuty.
Ne, jsem totální vypatlanec... Na autě mám totiž originál přední světlomety Hella Black Magic a v nich halogenové žárovky, takže pokuty ani neplatím a body neztrácím :?:

Závěr: Sereš si dobot jen Ty, ostatně reakce ostatních není potřeba komentovat, s nimi se rovněž stotožňuji :!: Pardon za OT, může být případně smazán můj příspěvek 8)

Edit: Smazána část textu, vzhledem k cenzurovanému původnímu příspěvku by to nedávalo smysl. Trdlo
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od Salám » 22 dub 2010, 12:23

Astramane: jsem se začet až jsem málem zapomněl jít na oběd..
Holt jak píše Hříbek-aspoň není nuda v práci :mrgreen:
já bych to celé smáznul a hotovson 8)

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od Luboš X17DTL » 22 dub 2010, 12:31

Už se poprali? Už se poprali? :mrgreen:
Ach jo :cry:
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

Uživatelský avatar
Diablo
Příspěvky: 352
Registrován: 12 srp 2007, 13:08
Bydliště: Jindřichův Hradec a ČB
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od Diablo » 22 dub 2010, 12:43

To je mazec tohle téma. Myslím, že RomanovCZ si z vás dělá jen srandu-ty jeho názory/napadání/vytahování nemůže přece průměrně inteligentní a normálně uvažující člověk myslet vážně :lol:
Astra G 1,8 16V Z18XE polární modř 5dv a kilowatt hudby:-)

:arrow: Diablova tmavě modrá Astra
:arrow: Zvěrstvo:-D


Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od manli2 » 22 dub 2010, 13:15

kucí vemte ten matroš do prahy... evidentně kvalitní :D
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Příspěvek od AstraMan » 22 dub 2010, 13:26

Řeknu kolegyni v práci, tak pěstuje konopí ve větším :lol:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Odpovědět