Symbian

Co se jinam nehodí pište sem
Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od Štráda » 24 úno 2009, 07:40

Hele,taky nevím a štve mě to,všechno jde a ty nejpotřebnější ä nejužitečnější potřebujou podepsat!Nevím kde je problém,zkoušel jsem vše možné a nic!
V Chebu je jeden krámek kde mám takříkajíc trochu známého,ale né kamaráda,stavil jsem se tam a ptal se na to,taky neumí certifikovat,že prý se to musí naučit a tak do 14 dnů,že už jim to půjde a za nahrání a ocertifikování navi chtěj 500,- to nejsem blázen,to jsi radši tu navi vždy půjčím od kamaráda,já navi potřebuju tak 2krát do roka.
Datumy,firmware měněny a pořád mi to píše fuck! i na aplikace pro symbiany starších řad!
Mám jí už taky rok a půl,koupil jsem jí,hned jak vyšla za 18tis.,jsem s ní spokojen,jen tohle mi dere nerva! :cry: :cry: :cry:
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Reklama
 

Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od Majesty » 24 úno 2009, 08:13

To si jí koupil dost levně. V ČR se oficiálně začala prodávat koncem března 2007 a cena byla 23600 Kč a za tu cenu jsem jí kupoval začátkem května. Pod dvacet se dala sehnat jen dotaženka z PL a podobně. U těch se musel přehrávat software a čeština a vím, že u nich byly se softem dost problémy. Nedalo se pořádně nic doinstalovat, pořád se různě restartovaly, sekaly atd. Takže pokud máš zrovna takovou verzi, tak bych se nedivil. Hned ze začátku byl s aplikacema problém, že jich bylo málo a staré nefungovaly. Ale postupně se dalo sehnat všechno a bez problémů to šlapalo. Pak je taky potřeba vědět, jestli jsi přeinstaloval jen firmware, což dneska umí v podstatě každý a nebo jsi to měl někde, kde ti přeinstalovali celý soft, což není tak jednoduchý. Protože třeba na začátku fungoval GPS modul jen s Nokia Maps, ovšem s dneska už běžně dostupným softwarem bez problémů funguje i např. s Tom Tom mapama. Stačí je pak jen stáhnout v mobilní verzi z netu a navigace jede. Takže pokud nevíš přesně, nech si někde zkontrolovat telefon, jestli je vůbec pro český trh, pokud ano, zkus se poohlédnout na netu znovu po aplikacích, které potřebuješ a musí to běhat. A nebo ti už zbývá jen zkoušet, jak tu už psali jiní.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od Štráda » 24 úno 2009, 08:20

Nene,já jí koupil v září 07 a za 18tis od toho známého,dal mi ještě slevu litr,za to,že si u něj kupuju druhej drahej tel.předtím to byla za N90tka.Je to českej tal i s českým soft a od T-mobile,on tam má smlouvu s t-mobile a dělá i paušály atd.Právě,že z netu si objednat tel za super cenu bych se bál,tam nemáš záruku,že to neni nějakej dotah z ciziny a přehranej soft!Budu zkoušet a čekat na kolegu ze Slovače,zda se mu to povede pro mě udělat a ocertifikovat!
Jinak dík za návrhy...
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

peet100
Příspěvky: 377
Registrován: 02 srp 2007, 11:58
Bydliště: bratislava

Re: Symbian

Příspěvek od peet100 » 24 úno 2009, 08:37

strada: ako mas ju rok a pol a nevies si to nastudovat na nete? Ja uz neviem ci si slavsi v citani alebo co , nechcem ta urazat ale tiez som bol lama z toho, tak som si to prestudoval na nete a nie je to nic tazke. Ja sa ti normalne cudujem, sak ju mas uz rok a pol a nic pre to nespravis..
1.6 16V 74KW HB 5dv.

Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od Majesty » 24 úno 2009, 08:37

V září už asi byla cena nižší. Vždycky šmejdi nasadí vysokou cenu a pak pomalu snižují. Jinak telefon se dá poznat i doma. Je na to nějaký kód, ale nevím jaký a pak to jde taky poznat tak, že si uděláš na netu aktualizaci firmware sám doma. Pokud ten telefon nebyl pro náš trh, nebudeš tam pak mít češtinu. Taky se dřív dalo poslat mailem imei a Nokia ti to ověřila a poslala odpověď. Ale nevím, jak dneska. Věř, že i u prodejců co tvrdí a ukazují jaké mají smlouvy, běžně koupíš dotaženku. Takovou zkušenost už mám taky a s tím idiotem jsem se tahal skoro půl roku. Pořád tvrdil, že to není možný, že jim to pošle zpátky a vrátí peníze, pak mi ho vrátil s tím, že byl přímo v Nokii a je ok, k tomu měl i nějaký potvrzení a pořád dokola. Až když jsem dotáhl protokol přímo od Nokie, dojel jsem si s telefonem do autorizáku sám, že je to dotaženka a pohrozil soudem, vrátil mi prachy. Tím teda netvrdím, že to tak máš, ale zkrátka vím, že se to děje. Zrovna stejně, když chceš telefon, ale ne od operátora, dojdeš do běžného krámu a tam vybalí z krabice telefon a ne něm je v lepším případě napsáno T-mobile, v horším operátor naprosto neznámého jména a s úsměvem ti tvrdí, že je to český telefon. Dneska je to samej podvodník a já osobně nikomu něvěřím. Důvěřuj, ale prověřuj!

edit to peet: Já se právě divím, že mu to nejde. Dneska ty aplikace bez problémů jsou dostupné a fungujou. Hned ze začátku byl problém.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Uživatelský avatar
dajin
Příspěvky: 270
Registrován: 12 zář 2007, 19:48
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od dajin » 24 úno 2009, 10:25

A nebude lepší si tel odblokovat a instalovat aplikace bez certifikaci ?? Než schanět pořád certifikace a jen čekat , a nadavat ??
ASTRA 1,6 16V X16XEL Combi Elegance

https://www.astra-g.cz/galerie/dajin/

ivko
Příspěvky: 85
Registrován: 28 říj 2008, 19:32
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Symbian

Příspěvek od ivko » 24 úno 2009, 14:59

Odblokovanie telefonu nepomôže, skrátka aplikácia ktorú chceš nainštalovať sa inštaluje podla IMEI telefonu , ked si kúpiš origo soft tak s tým nebude najmenší problém... Na www.symbianmania.sk je vysvetlené všetko do detailov...
Opel Zafira 2.2DTi, rv 2004, OPC paket, xenony, koža , vyhrievané sedačky, digiklima, tempomat, palubný PC, 4x el. okná, strešné okno http://img19.imageshack.us/img19/1006/imgp2428.jpg

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od Štráda » 25 úno 2009, 07:42

Rok a půl jí mám,ale nemám moc čas na netu a to nastavení jsem si pročítal několikrát až mě to přestalo bavit se s tím zabývat,a ty aplikace oželím.Proto mě napadlo hodit pokec a požádat o pomoc zde na foru!
Jinak ten kod původu jsem zkoušel a CZ,takže mám jistotku! :lol:
Dajin: přemýšlím o tom,porad jak...
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Uživatelský avatar
dajin
Příspěvky: 270
Registrován: 12 zář 2007, 19:48
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od dajin » 25 úno 2009, 12:15

ivko píše:Odblokovanie telefonu nepomôže, skrátka aplikácia ktorú chceš nainštalovať sa inštaluje podla IMEI telefonu , ked si kúpiš origo soft tak s tým nebude najmenší problém... Na http://www.symbianmania.sk je vysvetlené všetko do detailov...
Nebylo myšleno odblokovani ten ale odblokovani tel na nepodepsane aplikace . Tudiš neni potřeba žadne certifikace . Sam jsem to dělal na N95 8G :-)
ASTRA 1,6 16V X16XEL Combi Elegance

https://www.astra-g.cz/galerie/dajin/

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od Štráda » 26 úno 2009, 08:20

Jasný,chápu to,jek jsi to udělal?Hele,nestratím tím záruku nebo tak,jak ti po odblokování pak fungoval,v poho?Mám strach,aby mi pak neklekl,to se na ty aplikace mohu vykašlat!Vymažou se tím odblokováním nejak data z telefonu?Kartu vyndám,to je jasný,ale můžu si vlastně zálohovat tel. na kartu!
Zítra valím dom,tak o víkendu pokud mi poradíš bych se na to mrknul!
Dík 8)
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Re: Symbian

Příspěvek od Marky » 23 bře 2010, 20:07

Ozivim toto zapadle forum.
Poridil jsme si svuj prvni symbianovy foun -5230, hlavne kvuli bezplatne navigaci a dlouhe vydrzi. S telefonem jsem zatim maximalne spokojeny, nahral jsem si do nej co jsem potreboval, ale jedine co se mi nedari je nejaky ebook reader. Pokusil jsem se i certifikovat, ale prestoze jsem si po par hodinach vytvoril certifikat, tak jsem to neodemkl. Neni nekdo schopny a ochotny mi certifikovat nejakou ctecku knih nebo poradit, kde nejakou vhodnou najdu? Diky moc.

Uživatelský avatar
wizyy
Příspěvky: 198
Registrován: 17 bře 2008, 09:29
Bydliště: Havlickuv Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od wizyy » 23 bře 2010, 20:31

ahoj,
bez semka

Kód: Vybrat vše

http://forum.n73.eu/viewtopic.php?f=4&t=9098
, stahni si helloOX, nainstaluj, spust...nainstaluje se ti automaticky hack tveho symbianu, pokud neni z tech novejch...navic se ti instaluje i novej installserver, ktery potrebujes prave pro spusteni instalace bez potreby certifikace a jeste ope4all pro odemknuti systemovejch polozek...oboje se musi aktivovat pomoci aplikace rompatcher, ktera se ti nainstaluje taky sama....pokud by tohle nepomohlo, tak ti vygeneruju na opda.cn novej certifikat, to trva cca 12 hodin...

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Re: Symbian

Příspěvek od Marky » 23 bře 2010, 21:28

Diky za pomoc, pokusim se to procist a hlavne pochopit, ale mam obavu, ze nainstalovani bude chtit take overeni, protoze 5230 je oklestena 5800 a ta je s novym firmwarem. Na OPDA jsem se dneska registroval a cekam na certifikat, uvidim zitra jestli to pojede, pokud ne, tak se na te obratim s prosbou 8) .
Predtim jsem to zkousel na http://cer.s603rd.cn/index.php , certifikat vygenerovan, ale nefungovalo mi to, mam totiz ver. 5rd, tak si rikam, ze tam bude asi nejaka nekompatibilita. Sak.a proc to delaji tak slozite, ja chtel jen neco obycejneho treba i free na cteni knizek :?: .

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od Defender » 23 bře 2010, 21:44

Teda vy Symbiani to teda fakt máte nějaké složité :lol:
Mobil : 602318645

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbian

Příspěvek od YANEK » 23 bře 2010, 21:56

a prd když sem si kraknul nokču i já nemůže to bejt složitý :lol:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Odpovědět